Остання спроба вийти заміж ❤

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Avokadodo, 13 Листопад 2020.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    От мені цікаво як ви визначаєте пари 40+ і яким чином вони були створені, з якою метою, а головне коли?

    мені 39, чоловікові 41 - в нас скоро буде немовля. Не знаю як там збоку виглядає чи ми підходимо один одному, але одружились ми в 23 і 25 відповідно. Певний вік і малі діти, не означає що пару створювали пізно, і бігом от дітей породили, бо «не встигають», чи ще там чогось. Може то їхня десята дитина - старші в школі, чи вже мають своїх дітей. Чи тих старших нема.

    Люди фантастичні висновки роблять «з вигляду».
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Та по вигляду видно кому 20, а кому 40. І якщо біля людини довго (в порівнянні з ти тим коли проходиш назустріч людям) часу провести і зустріти не раз на майданчику, то можна якісь висновки зробити. Та й влітку, якщо гуляють двоє батьків з однією дитиною, то з ким "інші" діти? І якщо є діти, а не песики, то все ж смію допусти, що для повноцінної сім'ї. От чоловіка співробітник вперше!!!! став батьком в 51 рік.

    Говорила лише, що ззовні мені пари до себе не пасуть, тобто якісь зовсім різні з вигляду. Але в спілкуванні між собою дуже зграно.
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    В тебе своя точка зону, в мене своя. Обсяг досвіду +- однаковий, а "правильною" не є ні твоя ні моя.
    Зона комфорту в кожного своя.
    Між іншим, не знаю, чому ти сприйняла на свій рахунок про "деградаційну"
    --- дописи об"єднано, 12 Грудень 2020 ---
    Мої знайомі на рівні майданчику роками не знали про Дмитра, мого старшого. Бо він на майданчик не приходить вже давно, а якщо на секунду забігав - то сприймали як "син подруги щось приніс передати".
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я абсолютно не сприйняла на свій рахунок. Але ці феєричні пасажі. Чому, чому комфорт деградаційний, чому він просто не може бути комфортом? З чого там таке було видно? Як ти до такого зразу перескочила? І да, вся жизсть - боротьба, - це не для мене. В смислі вона і так боротьба, і ще вдома боротися... навіщо?
    --- дописи об"єднано, 12 Грудень 2020 ---
    Та при чому тут кому 20? З чого ви взяли, що ті кому 40 одружилися позавчора? І єдино з метою створення «повноцінної» сім’ї. З того що в них малі діти? Логіка угу.

    А старші можуть бути в школі, інституті, або бавити вже своїх дітей.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Doktor Moro

    Doktor Moro Member

    Щиро вітаю!!! Діти то єдине що надає сил!!!
     
  6. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    @Doktor Moro, то Ви схуднути хотіли, то мову попрактикувати...Діло Ваше, що я можу сказати... Успіхів
    П.С. Я б Вам сказала де і як худнути/ у мові вправлятись, але порад не питаєте, так що кожен залишиться при своїй думці. Інколи, мовчання-золото
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Orman добре, що тобі не подобається боротьба. Добре, що ти її не маєш.
    Добре, що я маю те, що подобається мені. Я не нав'язую тобі свого і не сміюся з твого.

    Про "деградаційне" вигадала визначення тому, що дуже розумію @orange girl. Мені також всі казали, що я захочу "розслабитись і комфорту, халат і м'які боки - і щоб хтось любив і такою". Міряли своє на мене. Виявились неправі, як зазвичай буває, коли міряєш своє на інших :)
    Не йшлося ж про комфорт вдома як затишок і функціонал житла (Це базове, матеріальна досяжна цінність). Просто дівчина не хоче "обаблюватись" - і я з досвіду кажу, що буває і без цього.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Просто + 10000%, саме це я й мала на увазі, Ви дуже тонко мене відчули. Знаєте, мені навіть здається, що якби я вийшла заміж у 23-25, я б напевно таки "обабилась" вже до сьогоднішнього свого віку...Навіть якщо не фізично (хоча і то не факт), то ментально-точно. А з своїми сьогоднішніми мозгами, я точно знаю, що цього не хочу, і не допущу, і навіть приблизно знаю що і як робити, щоб тому запобігти( пишу приблизно, бо життя завжди у будт-яку ситуацію таки вносить свої корективи...)

    І так, мова не йшла про домашній/сімейний затишок і вагітний животик. Саме це і є базові речі і потреби, які роблять сім"ю цінністю. Таке, звичайно, лише вітається, і мною в тому числі.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  9. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Orman тобто проводячи час з сім'єю на майданчику протягом близько трьох років я не можу логічно оцінити кількість дітей?
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я зі свого досвіду відповім. Якщо тільки на майданчику і якщо ви не питали їх - то ні.
    Про сусідку свою (в одному під'їзді жили на той час 5 років) думала, що в неї перша дитина і перша вагітність - і їй років так 27.
    Виявилось, що її старшому синові 10, а їй 35 :)

    На враження впливає дуже багато факторів. От чомусь мені багато хто каже, що я з Лідою поводжусь, як з першою дитиною. Не про вік взагалі, просто щось таке в тому є... Тож все суб'єктивно.
    --- дописи об"єднано, 12 Грудень 2020 ---
    ггг ще про погляд збоку.
     
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Комфорт в стосунках робить сім'ю цінністю. І комфорт цей - прийняття. А як це корелюється з "обабитись", мені чесно незрозуміло. Це так само, якби казати, що якщо дитині батьки дають безумовну приймаючу любов, то вона застрягне в розвитку. Тільки все навпаки.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а ви в цій темі бо шукаєте пару? бо маю відповідь - задоволення естетичних вимог має бути взаємне, і цікавість теж
    внесіть це в своє життя, думку про те - це лише мені цікаво чи іншим теж?
    от ви щось написали і перевіряйте чи був відгук? (бо бачу що відгуків мало, якщо часто нема з ким спілкуватись)
    буде діалог, буде щастя)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    як і в звичайному житті. якщо говорите тільки ви, а всі решта переважно мовчать, а хтось навіть невдоволений - то щось не так)
    то чому ви в цій темі? якщо у вас немає ні проблеми, ні думки про проблему, жодного інформативного навантаження
    я так собі злегка розумію ситуацію, але мушу озвучити те, що озвучила. і процитую форумлянку вище: Успіхів
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  15. Doktor Moro

    Doktor Moro Member

    :), я чекаю автора поста, який десь пропав. Може він чи вона нас розсудить. Це пост самотньої людини, і тому я вважаю що моя присутність тут дещо доречна. Мій перший коментар саме про це. А далі вже почався "пєрєкрьосний допрос с прістрастієм* :))
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Ви щось собі надумали. Автор і слова про таке не говорив :girl_nea:
    --- дописи об"єднано, 13 Грудень 2020 ---
    Ось тут йде мова про стан пошуку ) А не якесь нероздільне вакуумно-сферичне кохання.
    І хочу Вам сказати, що любити когось на відстані, нероздільно і т.д. набагато легше, ніж любити людину, з якою живеш, приймати всі хиби, поганий настрій, невдалі дні, сваритися і миритися, ділити побут і все-все. То може Ви просто ховаєтеся? Ой, я люблю Моніку Белуччі і мені нікого не потрібно.
    --- дописи об"єднано, 13 Грудень 2020 ---
    Або це такий трюк, щоб клювали дівчата :girl_crazy:
    Типу, бідний, нещасний, зараз я тебе вилікую від твоєї любові :girl_blush2:
     
    Останнє редагування: 13 Грудень 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  18. Doktor Moro

    Doktor Moro Member

    Вакуумно-сферичне це неконкретне поняття, так не буває. А Моніка Белуччі нічо так:) тут згідний, встояти важкувато, але реально
    P. S. З типажом Ви навпрочуд точно вгадали, мабуть це була б Моніка Белучі, якби на світі не було Меіко Каджі:haha:)))) і це скоріше особистість, а не образ. Зловили, здаюсь:))
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Дівчата, кому заміж :)
    Зараз стільки нагод познайомитись - всякі різдвяні проекти і акції. Презентації книг, вистави, благодійні всякі справи. Долучайтесь, там багато гідних мужчин тусять.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • мімімі мімімі x 1
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    ги, я от щойно зрозуміла, що серед моїх кавалерів свого часу не було жодного такого, що я познайомилась на якихось атракціях. Всі вони були, скажімо так, відрекомендовані мені кимось. То трохи старомодно звучить, але зовсім нейзнайомі чоловіки здавались мені трішки підозрілими(напевно тому я так пізно вийшла заміж:girl_haha:). Мені було важливо знати хто це, якісь головні аспекти, а вже тоді я вирішувала йти на побаченя чи ні.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2