Особисті переписи - Запитання і зауваження

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Kasia, 15 Травень 2008.

  1. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Не до мене, але відповім :)
    Робила з вишнею грубо блендерованою, супер!
     
    • Корисно Корисно x 1
  2. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    @Kroshka Enot , я робила двічі з чорницями. Зробила такий висновок:коли змішуєш ягідне пюре із білою масою, не треба до самого кінця вигортати ягоди (в чорницях це шкірочки і маленькі кісточки, яких на смак не чути, але ця вага "падає" на дно і застигає соком, який таки дає кристалики) Питання дуже дорочне, чому Ви так)))З іншими ягодами-фруктами не знаю. Тобто, наступного разу у форму для застигання масу буду зливати не всю, але змішувати із ягідною-всю. Лишнє швидко йде на дно.
     
    • Корисно Корисно x 1
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member


    --- дописи об"єднано, 18 Липень 2016 ---
    Тобто, коли зблендеруються чорниці, то шкірки-кісточки осядуть на дно. І в масу додавати тільки пюре, не вишкрібаючи до дна посудину, щоб ті шкірочки-кісточки не потрапили до загальної маси, яка піде застигати.
    Чи вірно я Вас зрозуміла?
     
  4. Lelijka

    Lelijka Well-Known Member

    @Kroshka Enot робила вчора, дійсно чорниці всі перебиті в блендері при застиганні впали на дно, але колір свій дали загальній масі
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  5. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    @Kroshka Enot ,я зробила висновок, що коли повністю змішати ягідне пюре і білу масу, при викладанні у форму не виливати все у неї. Маса зверху залишиться пухкою, кісточки і шкірки опиняться своєю вагою на дні. Дно не виливати. Бо саме ягідне пюре , коли зіб'ється, буде одинакової консистенції))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    @Kroshka Enot я робила тіки з полуницею. Та мало б бути смачне, чому ж ні?
     
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Marigold @Vinnytska @Lelijka @lovikyou
    Я зробила з динькою.
    Дуже переживала, чи застигне, бо м"якоть дині пустила багато соку.
    Все застигло, я спробувала тільки ложечку сьогодні зранку. Вийшло смачно, але мені сильно чути смак яєць. І це псує загальне враження.
     
  8. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    @Kroshka Enot , нє-нє, навіть натяку немає на яєчний смак. В мене вийшло вдале поєднання цитрини і чорниць, що на смак, що на запах.
    Помідори в'ялені))Я робила помідори окремо, сливи окремо))
    Хто робив з дівчат- вам як?
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Може я щось не так зробила. Я взагалі дуже важко розумію рецепти з інтернету, без детальних роз"яснень з боку того, хто це вже робив. :girl_blush2:
    Мені от при перемішуванні над киплячою водою спочатку суміш пінилася і набирала об"єму, а потім впала і була вже без пінки, просто згущувалася.
    Також виникало питання, наскільки сильно має кипіти вода під мискою.
     
  10. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    @Kroshka Enot , я робила на мін.вогні, навіть не знаю,чи кипіла вода. Маса піднімалась поступово, такою піднятою залишалась і при змішуванні з пюре.
    Тобто, вихід-1 кг.лоток повністю з морозивом.
    Маса не пінилась, просто стала подібною на білки для меренги чи бізе.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Мені теж не було чути навіть натяку на яйця. Вода якшо й кипіла, то дуже мінімально. Маса піднялась суперово і так і трималась. Загальний об'єм в мене вийшов навіть більше кілограма, ще прийшлось видумувати куди б то все втулити :)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В мене, по відчуттям, вийшло більше кілограма (неочищена динька заважила кіло з копійками).
     
  13. KAM LYUBA

    KAM LYUBA New Member

    А можна замість вершків дати сметану?