Осінній ретро обмін :)

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Virchuk, 31 Серпень 2016.

  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Галерейку! Галерейку!
    Вимагаємо Галерейку!
    Мені кортить поділитися своєю радістю.
    Одна з чоколядок навіть дожила до мене.:girl_crazy:
    А найбільший , прямо дитячий захват викликала гігантська штука з котом.
    Хочу Вам всім її показати.
    Дякую тобі, моя дарувальнице!:kisss:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 1
  2. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    В мене сьогодні був дзвінок з пошти, ну, думаю, є вже і мій подарунок, але, на жаль, це мої інтернет покупки приїхали. Але відправила посилочку своїй форумлянці, звіт на пошту скинула, тепер чекаю
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    О це так у мене інтуїція ! Дякую тобі, сонце!!!


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    фотозвіт з відправлення постараюсь нинька закинути, бо я троха забігана - хвора мать двох дітей,ще й в батьківському комітеті ліпила вчора стопітсот канапок:)
    Форумлянко моя, вже помандрував Тобі дарунок - ще троха потерпи:)

    Куратори - сенк ю вері матч за чудовий обмін:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Прибігла я вже до дому і відкрила свій презент!!!

    Я мегащаслива, обдарована і задоволена учасниця цього обміну! Таке все класнюче, стільки всього маю Цьом,цьом,цьом


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Дуже рада що сподобалось ;) Але я мантелепа...Я конверт забула! А прикол полягає в тому, що в мене було 2 однакових конверти, які я мала відправити. Вчора побачила що в папці лежить конверт і серце охололо, думаю ото форумлянка зрадіє вмісту. Я подружці помагала одне інтегральне рівняння розв'язувати, тоді не вийшло розв'язати, а у вечері в мене натхнення прийшло, на другий день не було як зустрітись, от я вирішила їй сюрприз зробити, всеодно ж буду на пошті...Всю ніч кулачки тримала, щоб я своїй подружці не вислала лист з побажаннями. Але ранком подружка подзвонила, подякувала за розв'язок, тепер був для мене квест, а куди дівся вміст іншого конверта. Оскільки форумлянка вже виставила фото і вказала нік, значить я лише листочок в посилку вкинула...вибачай що не як адекватні люди , в мене в голові вже все перемішалось ;)
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Дорога форумлянка дарувальниця, не переживай , твій подарунок хотів до мене з кур єром прийти, але я зараз за містом, тому в понеділок заберу. І як то до понеділка дожити:girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Сьогодні отримала СМС з пошти. Мій подаруночок вже в мене в місті, завтра побіжу забирати!
    п.с. знаю з якого міста примандрував, а тепер мучусь хто то мій дарувальник...Все ніяк згадати не можу хто там живе!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Люба моя форумляночко, твій подарунок уже в мене на пошті, але я не встигла його забрати. Як на зло, автобус поламався і я не встигла до закриття :cry:Тепер треба чекати аж до наступної суботи :girl_cray:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    то тільки я з отримавших ще не похвалилась в галерейці?
    дуже перепрошую, але мій презент розтягнули по кутах мої любителі поїсти і почитати))))
    сьогодні все зберу до купи і покажу фото!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    ще я пасу задніх, але сьогодні планую виправитись
    не переживайте, я буду лідером по негарному упакуванні))
    а ще, я щось ступила і сприйняла цей обмін виключно дорослим і діткам нічого не купила:girl_cray:
     
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Мені прийшло повідомлення з пошти, що є моя посилочка. Піду за малою в школу, заберу. Ввечері буде звіт, а може і швидше:girl_dance:
    Тут я можу з Вами конкурувати:girl_haha:Я дуже спішила на пошту, бо вона вже закривалась. Влетіла за одну хвилину до закриття. Тому алярмово шукала коробку, яка б по розмірах підійшла, гарне пакування не було коли шукати. Конверт забула купити, тому лист просто в книжку вклала. Відправила і ще потім по хаті ганяла, заглядала всюди чи не забула чого. Так швидко я ще подарунку до обміну не готувала:wacko: Але рада, що таки встигла, бо потім у мене не було б можливості підготувати і відправити подарунок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Та ну? В мене пачка від кавоварки:pardon:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівки, ті, хто так переживає за упакування: пам"ятайте лозунг молодят "Головне - не конверт, а його вміст :girl_haha:"
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я в одному обміні використала коробку від взуття))))
    А в миколайковому обміні прийшла мені велика коробка в гарному подарунковому папері, то мусила на пошті всім розказати, що це і звідки
     
  17. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    гг ;) а моя коробка латана-перелатана і щей з-під якоїсь косметики (таку на пошті дали). Я як впакувала весь подарунок, поставила на вагу, а та коробка розлетілись, а поштарка так спокійно - та я скотчем склею, і оту гору картону і подарунків з ваги зісунула рукою собі на стіл, в мене очі були круглі, але час притискав. Їхала в маршрутці додому і переживала, чи хоть все у ту коробку попаде, по фото переконалась що все!

    А я сьогодні напевно буду вже з подаруночком, він мене вже чекає, от тільки не знаю чи сьогодні пошта працює.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Мій пакунок замотаний в гофрований картон. Новий, правда, я його купила для упакування своїх посилок)
     
  19. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Та ладно, не прибідняйся, я на неї не особо звертала увагу, мене більше начинка цікавила


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    і я вже з подаруночком! Знову пригоди з поштою, але свою посилку відвоювала, тепер тішусь як слон! В мене напевно найсмачніша солодка частина! Скажу по секрету вже її немає ;) Ледь відібрала частину солодкого для фото-звіту, який виставлю сьогодні у вечері! Все дуже-предуже класне! Дуже дякую своїй дарувальниці!

    та я от і за "начинку" переживала, бо з таким пакуванням я не була на 100% впевнена що все доїде.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1