Осінній ретро обмін :)

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Virchuk, 31 Серпень 2016.

  1. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    14159887_1192969720764329_1939575518_n.jpg
    Уже завтра настане осіння пора і огорне все казковим настроєм, який викличе (100 % викличе, ми дізнавались ;) ) бажання загорнутись у теплий плед, взяти у руки горнятко ароматного напою і хорошу книгу та зануритись у її таємничий вечір.
    Тож пропонуємо вам прийняти участь у нашому "Осінньому ретро обміні", який допоможе на деякий час повернутись та відчути смак минулого, трішки забутого, але такого невід'ємного та бажаного.

    Нагадуємо умови участі:
    • наявність 350 дописів;
    • відсутність штрафів з попередніх забавок;
    Обов'язкові елементи подарунку: книга, канцелярське приладдя, ароматний напій, щось солоденьке, лист із побажанням на осінь у конверті.

    Заявку потрібно надіслати на поштову скриньку обміну obmin.dp@gmail.com до 11 вересня.
    У заявці вказуємо:
    - адреса - назва вулиці, номер будинку, номер квартири, поштовий індекс
    - повне ім'я - прізвище та ім'я
    - нік на форумі
    - лінк на профіль
    - номер мобільного телефону
    - можливість відправки подарунку закордон
    Всі ці дані є анонімні, крім дарувальниці їх ніхто не отримає, можете не переживати.

    13 вересня ви отримаєте лист від куратора з ніком форумянки, якій будете дарувати подарунок.
    Надіслати подарунок потрібно до 30 вересня (це найпізніший термін, хто захоче надіслати швидше - будь ласка). Перед відправкою обов'язково робимо фото і надсилаємо на пошту обміну obmin.dp@gmail.com. Якщо і цього разу буде багато порушників, які забудуть про звіт, то будемо штрафувати ;)

    Для того, щоб краще обрати подарунки один одному, пропонуємо в цій темі відповісти на кілька питань (така собі міні-анкета :connie_pull-pigtail):
    1. Які книги полюбляєте (жанр, письменники)?
    2. Який ваш улюблений гарячий напій?
    3. Що з канцелярії викликає у вас найбільше захоплення?
    4. Від чого з солодощів фанатієте? Чи може щось вам зовсім-зовсім не до вподоби чи не можна?
    5. Як би ви себе охарактеризували в трьох словах.

    Куратори гри: @terezka, @Jusi, @Gorda, @Virchuk

    Цього разу запроваджуємо ще таке правило - якщо форумянка отримала подарунок, але не виставила звіту протягом місяця (виключення лише, якщо подарунок йшов довше, але щиро сподіваюсь, що такого не буде), то в наступному обміні форумянка до участі не допускається.

    Галерея буде відкрита після того, як половина учасниць відправить подарунки.
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • мімімі мімімі x 3
  2. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Дівчатка молодці))) Я буду цього разу вперше брати участь. А то все не виходило ніяк, а тепер все вийде. Тим більше у вересні в мене ДН - то ще один приємний сюрпризик мені не завадить. Ну, і подарунки дарувати і вибирати я теж люблю))


    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    А це ретро...воно має бути присутнім в чомусь? Чи ретро÷просто як спогад про літо?
     
  4. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    напишу про себе
    1. Люблю Ремарка і все в цьому ж дусі. Ерік-Емануель Шмідт теж мені до вподоби. А ще зараз трохи читаю мамську літературу про виховання діток, якраз собі купила 15 табу для матусь і татусів :d25:)
    2. Кава :) А ще, коли холоднішає, дуже люблю какао
    3. Різноманітні записнички, особливо компактні - те, біля чого не можу пройти повз, люблю записувати рецепти в спеціальну книгу (але їх там вже стільки, що не поміщаються :ed4d70def841dc74b57, і для синочка вже завела нотатник і свій жіночий маю)))
    4. Чорний шоколад - то моя любов, а взагалі люблю всяке різне :connie_pull-pigtail
    5. Шалена, гаряча і іноді занадто довірлива :girl_impossible:
    --- дописи об"єднано, 31 Серпень 2016 ---
    те, що в наш час вже мало хто читає паперові книги і пише листи)
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    а я вже скинула дані!!!
    в мене аж мурашки по шкірі, обожнюю канцелярію і читати люблю!!!
    дівчата, як класно придумали!!!
    про себе напишу пізніше.
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    1. Шалено люблю читати, до божевілля і випадання з реальності. Це любов на все життя. Читаю все: від "Гаррі Поттера" до "Майстер і Маргарита". Але книга має бути написана талановито і яскраво, щоб дух перехоплювало.
    2. Коли приходить осінь, люблю какао і гарячий шоколад.
    3. Будь-що з канцелярії стане мені в пригоді і полюбиться. Головне, щоб воно було миле і дівчаче.
    4. Дуже люблю все м'яке і з начинками.
    5. Життєрадісна, ранима, шукаюча натхнення скрізь і всюди.
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    1.Люблю читати:) найбільше мені до вподоби детективно-містично-загадкові, людсько-стосунково-філософські,романи сучукрліт(подобаються типу Іздрик, Т.Гаврилів, А.Любка, не люблю Андруховича:)). Люблю книги з післясмаком.в принципі читаю різне, крім дуже попсових романів про любов і фантастики:)
    2. Чай люблю і какао:)
    3.Блокнотики,записнички, ручки що пишуть товстенько і смачно. Люблю всьо гатішне - мережива, кажанчики,котики,черепочки,чорного і побільше:)
    4.Я взаагалі від солодощів не відмовляюсь їм всьо:)але чорно-чорному надаю перевагу:)
    5.Імпульсивна,сильна, і вічноголодна:pardon:(ну дууже люблю поїсти,ніц з тим не можу зробити)
     
    • Подобається Подобається x 10
  8. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    О! Супер! Який креативний абмінчик вийде :connie_pull-pigtail
    Про себе
    1) Книги люблю. Таке, що залишає післясмак і спонукає до роздімів. Таке, що пробуджує спогади та надихає до мрій :girl_in_love:
    2) Не є фанатом кави (а може, ще досі не розпробувала :girl_crazy:) Але ароматне капучінко чи чай мені до смаку.
    3) Записники на магнітах :girl_smile: За час декрету стали моїми виручалочками. То щоб я щось не забувала, то чоловікові нагадування на холодильнику приліплю :punish:
    4) Та що тут писати - як можна щось з солодощів не любити :nyam2:
    5) Приколістка :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Аналогічно :girl_dance:
    --- дописи об"єднано, 1 Вересень 2016 ---
    Дуже влучно сказано :girl_tender:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Дані скинула, обожнюю посиденьківські обміни:girl_claping:
    1. Люблю книги, що змушують задуматись, переглянути свої погляди; книги, які залишають відбиток в пам'яті і в серці. Якщо гарно написано, то жанр чи письменник значення не має.
    2. Люблю смачні, запашні чайочки, каву, какао, гарячий шоколад.
    3. Канцелярію люблю всю. Я навіть звичайні зошити дочці з захопленням обирала.
    4. Найбільше люблю молочний шоколад з начинками, батончики різні, печиво, зефірки.
    5. Я емоційна людина, стараюсь до всього ставитись з позитивом.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. нталька

    нталька Well-Known Member

    І я дуже люблю наші обміни. Але, щось цього разу я пас, хоч так чекала осіннього, бо літнього ж не було. ( Якось для мене все занадто конкретно з вибором подарунків по пунктах ...
    Вибачте за мрачну нотку :dntknw:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  12. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Обрані пункти лише допоможуть зосередитись на важливому, не розпорошитись, не загубити цінну ретро-осінню нотку. А вибір по цим пунктам колосальний, можна створити мільйон відтінків настрою :girl_angel:
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    до певної міри погоджуюся. тому ще думаю....:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Я із задоволенням приєднаюся до вас:girl_smile: Книги просто обожнюю, я в книгарнях би жила:girl_yes2:
    1. Книги люблю різні, світову класику,сучасну українську літературу(але не всю, Ірену Карпу, Дереша і тому подібне
    не читаю), не дуже люблю фантастику і триллери. Я взагалі люблю просто тримати книгу в руках, вдихати запах нової книги..
    2. Люблю каву, капучіно і різні ароматні чайочки
    3. Канцелярію теж дуже люблю, всякі кольорові ручки, блокнотики, люблю все розписувати, планувати
    4. Солодощі - то моя любов, а хто ж їх не любить?:girl_haha: Люблю молочний шоколад з горішками, та і чорний теж, різні цукерочки і все, що смачне :girl_haha:
    5. Люблю спокій, мрійлива і дуже часто надміру самокритична.
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Так це ж обов*язкові елементи, які є присутні у кожному обміні. Далі можна додумувати.... :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    та тему канцелярії можна так обіграти, що ну. Зрештою в нас всі обміни тематичні і ви не мусите дарувати конкретно те, що напише форумянка, це лише підказка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Напишу про себе трошки
    1. Книги люблю загалом, дивитись на них, відчувати їх запах, люблю коли їх біля мене багато і всюди. Бібліотеки це моя обітєль :) там тихо і все на своїх місьцях. Люблю казки, духовну літературу, щось таке що дозволить задуматись над життям, філософські книги, щось психологічне.
    2. Люблю все.
    3. Все знадобиться :)
    4. Все що солоденьке.
    5. Творча, весела, страшенний естет
     
    Останнє редагування модератором: 5 Вересень 2016
    • Подобається Подобається x 4
  18. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ех, щось і я, мабуть, не пройду мимо обміну книгами, канцеляркою та файним романтичним настроєм з цієї теми)
    1. Жодних улюблених авторів і жанрів писати не буду, бо дуже би хотілося отримати щось несподіване - якесь літературне відкриття, якісне, багатогранне, глибоке, душевне, філософське...ну, ви, дівчата, знаєте) :girl_yes2:
    2. Напої - усі люблю)
    3. Канцелярське приладдя - в цій сфері мій девіз - "блокнотів багато не буває"), а також ручок, олівців, маркерів, папочок...а ще! мене можна ощасливити чимось художнім - тюбиком олійної фарби чи акварельним папером, наприклад...:girl_in_love:
    4.Шоколад - чорний. І горіхи. І ще всякі лукуми-желейки-пастилки)
    5. Десь така, як ті книги, які замовляю в п.1:girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Надіслала і я заявку
    --- дописи об"єднано, 1 Вересень 2016 ---
    1.Обожнюю Дашвар,Корній,люблю почитати про українську міфологію,романи по Львів,історично-пригодницькі романи
    2.Чай,капучінко
    3.Обожнюю всіляку але найбільше різні блокнотики
    4.Солодощі не особливо люблю,але більш подобаються зефір,лукум,молочний шоколад
    5.Творча,спокійна та мрійлива
     
    Останнє редагування: 1 Вересень 2016
    • Подобається Подобається x 4
  20. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Ну, не можу пройти я мимо)) Отож:

    1. Мій найнайнайулюбленіший автор Стівен Кінг, тому читаю все в такому стилі "мурашки по шкірі".
    2. П"ю все)))
    3. З канцтоварів мені треба все і багато, багато, багато..))
    4. Їм все)))
    5. Я кобіта універсальна.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1