Осінній LOOK . 2011.

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Уляночка, 22 Вересень 2010.

  1. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Вчора, передивляючись ранкову програму на Новому каналі, почула насмішки Притули над словом LOOK..вигляд...йшлося про модні тенденції осені 2010...
    от віришила пошукати, що ж цікавого для себе, коханої, можна придбати, щоб було і гарно,і тепло, і модно...
    виставляйте свої вподобання.. цікаві ідеї нікому не завадять..
    ось кілька варіантів,які мені припали до душі...особливо мені кольори подобаються у цьому сезоні і сумки..
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  2. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Осінній LOOK

    мені дуже сподобався Lookbook Осінь 2010 від All Saints
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  3. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Осінній LOOK

     
  4. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Осінній LOOK

    ну , як то кажуть " із пєсні слов нє вибросіш" :)
     
  5. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Відповідь: Осінній LOOK

    А я щось балдю від нинішньої моди....:girl_claping:
     
  6. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Осінній LOOK

    Вона позує і думає "чи то я зависока, чи дизайнер обкурився?" і явно сумує від того ЛУКУ :girl_haha:
    Уся решта мені подобається (не люблю лише отих перебільшень з розмірами, хай на розмір-два більший светер, але ж не як з вагітної буфетчиці)
    А взагалі: беж, чорний, сірий і білий - просто супер кольори! Мені ця осінь явно подобається :)
    [​IMG]
     
  7. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Відповідь: Осінній LOOK

    так...ця матня.... як в мене колись в садочку ... колготки на колінках висіли...:girl_blush2:
     
  8. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Осінній LOOK

     
  9. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    Відповідь: Осінній LOOK

    Як на мене, це теж дико виглядає і теж з колготками в садочку асоціюється.
    До речі, десь місяць назад я дивилась по якомусь каналу топ жіночих речей, які чоловіки вважають найнепривабливішими і які їх відлякують. Так от ця матня була, здається, на 2-му місці. А ще були сапожки, які на валянки схожі. Більше не памятаю що ще.
     
  10. wind

    wind New Member

    Відповідь: Осінній LOOK


    Кольори суперові... пастельні...обожнюю... Особливо сірий тепер подобається :girl_spruce_up:
     
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Осінній LOOK

    сірий, білий і чорний порадували, моє))) бежевий не дуже, хоча в гардеробі полишались ті теплі тони, деколи тягаю...
    а на матню навіть увагу не звернула, приковую погляд до милих светриків, сумочок.. на звичні безумства сил нема)
    сьогодні купила якраз однотонний довгий светрик -плаття як на одній з перших фото.. правда сумніваючись між сірим і темнобірюзовим вибрала останній, а то скоро шафа посіріє)))
    тепер мізкую, що прикупити до нього файне)
     
  12. Капризуля

    Капризуля Well-Known Member

    Відповідь: Осінній LOOK

    а мені б хотілося ті ансамблі з першого поста розбавити якимись контрастними деталями. Якось однотонно. Видно, в моду приходить кольоровий мінімалізм =)
     
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Осінній LOOK

    кольоровий мінімалізм більш стабільний... свого часу Коко Шанель перевернула світ моди, замінивши кольорове і блискуче на шикарну скромність:)
    час від часу кольорове знов входить в моду для урізноманітнення і через деякий час відбуває)
    п.с. це я зробила такий висновок для себе і перейшла на більш узагальнений, класичний гардероб)))
     
  14. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Відповідь: Осінній LOOK

    правильно, досить нам турецько-циганського блиску.... європейської простоти, локанічності та стриманості кольорів...
     
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Осінній LOOK

    КЛАСС!!! Мені також підійдуть всі моделі, тільки не балахонове платтячко. А так, все як на мою фігуру. Треба буде собі видрукувати і свому коханому матолку показати що мені ТРЕБА нової торебки.
     
  16. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Осінній LOOK

    пропоную виставляти фото ваших осінніх обновок..
     
  17. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Осінній LOOK

    Супер, мені все сподобалось, і все хочу!
     
  18. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Осінній LOOK

    і де таке знайти у Львові?:) Уляночко всі речі прекрасні!
     
  19. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Осінній LOOK

    знайти можна,але дозволити собі таке купити???????????
    це як зразок...ідеї..як компанувати речі....
     
  20. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Осінній LOOK

    Уляночка, зразок суперовий! Мені все сподобалось! Такі приємні тони! Цей осінній LOOK надихнув мене на похудання! Сьогодні зважилась і виявилось, "что все очень печально..." Йду читати систему -60:girl_in_dreams: