ОСББ

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Neytasa, 28 Грудень 2010.

  1. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    От і в нас ця проблема. Будинок більше ніж на 100 квартир. Цього тижня мала розмову з кількома сусідами, то вони такі далекі від цього, їм байдуже і вони не розуміють, що суттєво піднімуть тарифи. Дехто тішиться, що ліквідують жеки, бо вони нічого не роблять. Ну, я з цим я згідна, але треба створювати ОСББ. А для чого? Нехай наш будинок комусь передають...Кажуть, що ОСББ не створимо, бо багато боржників будинку.
    Ну нема з ким вирішувати такі питання. Сама за це братися не хочу, бо живу тут відносно недавно. Всіх сусідів не знаю. Ідеальний варіант брату чужу людину, але відповідальну і таку, що має досвід. Але навіть ніхто на збори не приходить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. zkate

    zkate Well-Known Member

  3. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Дівчата, а якщо до 01.07.2016 ОСББ не створено, а опісля громадяни одумалися то можна створити ОСББ чи дорога закрита буде?
    А ще голова ОСББ свою зарплату має декларувати і ті хто надають послуги з ремонту по будинку(чи це мають бути спеціалізовані організації)?
     
  4. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    В нас ніби "крига скресла" щодо створення ОСББ. Сьогодні були збори на які прийшло так десь не більше 20-25 чоловік з 108 квартир. Завтра знову збори. Не всі розуміють для чого якесь ОСББ. Багато хто льє гіркі сльози за "домом управи" і не вірять, що жеки ліквідують. Це при тому, що якість наданих послуг жеком нікого не влаштовує. Ну а найбільше недовіряють тим, хто взявся це організовувати, "бо що ви можете зробити?", "та ви такі молоді, що ви знаєте?", "за що ви беретеся?"... "та я маю субсидію і нічого не оплачую, то наші мене те ОСББ"...Ну і на кінець кілька людей сказали, що не дадуть ксерокопію свідоцтва на власність, бо їх квартиру продадуть, або навіть цілий будинок.
     
  5. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Може хтось мешкає в таких маленьких будинках на 6 -7 квартир, як ви вирішуєте питання з осбб? Об'єднуєте кілька будинків?
     
  6. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    До нашого ОСББ хоче приєднатися менший будинок. Правда не знаю на скільки квартир, але думаю, що не більше 10.
    Але то дужу проблемний будинок і багато хто не хоче його брати в ОСББ. Правда в нас спільна прибудинкова територія.
     
  7. NadVoye

    NadVoye Well-Known Member

    з ФБ:
    Ірина Данилюк
    10 год ·

    прошу про поширення. це важливо.
    на громадських засадах (читай-безоплатно) маю намір провести у Львові практичний семінар для громадян
    СТВОРЕННЯ ОСББ /
    УПРАВЛІННЯ МАЙНОМ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ БЕЗ СТВОРЕННЯ ОСББ
    - переваги/ризики/строки/порядок/покрокова інструкція/типові документи.

    В ідеалі бажана присутність ініціативної групи з кожного будинку (3 особи)
    реєструватись:info@avesta.com.ua (в темі листа зазначати: "тренінг")
    Дату уточнимо,орієнтовно - середина квітня, післяробочий час.

    І, так- це дійсно важливо з огляду на призначення управителів, у випадку якщо власники не самоорганізуються.

    P.S: якщо хтось з колег чується в силі і хоче долучитись - радо прийму співпрацю, пропозиції в приват
     
  8. Hubba

    Hubba New Member

    Добрий вечір! Можна пару запитань? Сквльки у вас квартир в будинку? Ваш бкдинок один в осбб чи обєднаний з квлькома будинками? Який у вас тариф ?
    І ще, можете і мені скинути контакти вашого голови осбб на мейл hubba.oljuna@gmail.com. Дякую
     
  9. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    І мене цікавить тариф... Це зараз найбільше цікавить мешканців. На разі оплачуємо в середньому 2,30-2,50 грн на 1 кв. м.
    Цікаво скільки платять ОСББ.
     
  10. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, напишіть будь ласка кілька слів про те як у вас здійснюється керівництво осбб-самостійно мешканцями чи є найманий управитель, бухгалтер, юрист і т.д.
    і ще цікавить тариф за 1 кв.м. який ви платите.
    буду дуже вдячна за будь-яку інформацію
     
  11. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    В нашому будинку ОСББ вже років 7. В нас є наймані працівники - домоуправитель, бухгалтер і прибиральниця, зарплату яким платимо з коштів за квартплату.Дочі тариф був 2 гривні за 1 метр квадратний. Ьуквально сьогодні були загальнобудинкові збори і утвердили підняття квартплати до 3 грн. за метр площі :sad:

    Надіслано від мого PMP3670B, використовуючи Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  12. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    А навіщо? Сьогодні ходила в ЦНАБ, то там для того щоб зареєструвати ОСББ потрібно статут і паспорт з індефікаційним голови. ВСЕ!
    --- дописи об"єднано, 8 Липень 2016 ---
    Ну а всякі там протоколи і т. д. то для підтвердження легітивності стрворення ОСББ зберігається в голови.
     
  13. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Кожен співвласник має отримати повідомлення про проведення установчих зборів під підпис або рекомендованим листом. А як по іншому взнати хто є у спільній власності тої чи іншої квартири? Для того ми просили надати копії (що б дуже полегшило роботу ініціативній групі), а хто не надав копії, то проводили опитування поквартирно. Але фізично обходити більше 100 було складно.
    Ну і на голосуванні про створення ОСББ заповнюється протокол, де вказується дані, що підтверджують право власності.
    Ще протокол установчих зборів.
     
  14. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Ні. В суботу ходила і взнавала. Сказали, що тепер не потрібно.
    Написала заяву в жек, і на наступний день мала список, з квадратурою квартир і будинку( хоча вже на той час всіх обійшли і взнали власників) Декілька власників взнали через держ реєстр.
    А тепер похвалюся... Ще декілька підписів і йдем реєструватися! Ура)
     
  15. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @vakyolka на скільки квартир ваш будинок? Ми теж брали список в жеку, але у ньому вказано кількість просипаних та загальна площа. По співвласниках у нас все було значно складніше.
    За цю послугу ви щось платили?
    Вітаю! Ми вже приймаємо на баланс і затверджуємо тариф.
     
  16. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    В нас 108 квартир. В заяві до жеку зазначала, що потрібно список власників. В мене сусід через знайомих в держреєстр звртався. Сказав, що нічого не платив. Я Вас теж вітаю) А який тариф хочте робити?
     
  17. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @vakyolka наш жек не мав список співвласників, тільки прописаних. Переважно прописано 3-5 осіб, а власників 1-2 осіб. Або навпаки. Взагалі жек почав з нами дискусію тільки після звернення в нашу району адміністрацію. В нас жодне оголошення щодо ОСББ не висіло більше 1-2 години. Працівники жеку (двірники) одразу їх зривали.
    На разі такий, який був у жеку 2,85 грн. Але реально я вважаю що треба не менше 3 грн.
     
  18. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    оо... Чула про таке. В нас ЖЕК не заважав, але все ще сподівається, що ми з ним не розірвем договір. Ми теж будем робити такий тариф, правда, хочу наполягати всеж таки на 3-х гривнях.
     
  19. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Привіт, дівчатка, а скільки ви платите за послуги двірника/прибиральниці?
     
  20. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    • Інформативно Інформативно x 1