Орхідеї

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем LuBimaya, 26 Травень 2012.

  1. vituska

    vituska Member

    Так,її однозначно треба омолоджувати.Пошукайте , в неті є багато відео , як це робити,посадите її вертикально,можна навіть на початку опору дати,щоб вона рівно і міцно трималась,а з того пеньочка,що залишиться ще дітка вилізе.
     
  2. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    А це можна зразу зробити? Чи краще вже весни почекати?.. Я орхідеї і пересажувати толком не вмію, боюсь, щоб вона зовсім не пропала...


    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
  3. vituska

    vituska Member

    краще на весні,вони тоді йдуть в ріст,їй легше буде адаптуватись
     
  4. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    А на якому вікні їх краще зараз тримати? Східне, південне?...

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
  5. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Знову я сюди, передивилася відео як пересажувати і всюди радять здорові корені не чіпати. А як в мене одна наростила довжелезні такі, що в горщик як класти то і зламатися можуть... Може підрізати і зеленкою примазати? [​IMG][​IMG]

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
  6. fillette

    fillette Well-Known Member

    Підкажіть мені де можна у Львові купити орхідею дендробіум? Потрібно будь-якого кольору, крім білого.
     
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Дівчатка, потрібна Ваша консультація, ось фото моєї орхідейки
    [​IMG]
    чорним обведено дітку (я так розумію), а червоним - то моя орха вирішила квітконіс пустити?
     
  8. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    5 із 7 моїх орхідейок знову цвітуть :girl_in_love:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 9
  9. pony

    pony New Member

    Зі святом дівчата.
    Чоловік на День Валентина подарив ніби здорову орхідею, але повітряні корінці були схожі на висушену солому. З часом вона почала вянути і опадами квіти. Сьогодні вийняла її з горшка і промила корінці.
    Це моя перша орхідея, тому не знаю чи правильно обрізала гнилі і сухі коріння.Порадьте будь-ласка як правильно з нею дальше вчинити?
     

    Вкладення:

  10. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    @Barnaulka дивлюсь на ваші орхідейки з захопленням :girl_in_love:, в мене питання то ви самі дирочки поробили в горщиках? думаю свою пересадити в більший горщик, щось мені здається що їй затісно, зараз вона в мене не цвіте
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Так, чоловік розпеченим цвяхом дірки попропалював.
    Мої орхи не цвіли лише минулого року влітку - коли жара була і я дуууже рідко їх напувала
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    а як ви їх поливаєте/купаєте, бо я наливаю в горщик той що без дирок воду і тримаю півдоби, може це задовго? вартує зараз її пересаджувати в більший горщик поки вона не цвіте, що я зауважила то зараз на тих верхніх засохших корінцях що не у корі почали відростати зелені маленькі корінчики.

    P.S. Це просто перша моя орхідея і я не зовсім знаю як за нею доглядати :girl_blush2:
     
  13. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    @Lemeshchuk , я раз на тиждень на годину занурюю горщики з орхами у воду на годину. Потім через дірки зайва волога випаровується. Але я не ставлю їх у кашпо.
    Якщо пересаджувати - то справді тоді, коли орхідея не цвіте.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  14. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Врахуйте, що в орхідеї завдання #1 це наростити коріння повний горщик, вже потім квіти
    Якщо зараз починає нарощувати коріння, пересаджуйте, вона собі за пів року наростить і почне після того цвісти
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Дівчата порадьте. На моєму дендробіумі появилося таке чудо[​IMG]
    Так росте на сухому стеблі. Воно так має бути? чи то треба відділити і пересадити в кору?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Дітки то..! Думаю відділити.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Yulia Lashkevich
    так, ще й такі корінці гарненькі.:girl_tender:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    колись читала, що так дендробіум вироджується, тобто теоретично ці дітки вже теж *з прівєтом*:))) і толку з них не буде. Але спробувати відсадити можна, доросла рослинка там вже і так вклякла
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Точно )))) я ще хотіла написати що треба відділити і мені віддати))))))хоч одненьку))
    думаю в мох
     
  20. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Хто в темі, той мене зрозуміє:girl_in_love:: каттлея, перше домашнє цвітіння Зображення.jpg
    За тиждень-два буде виглядати отак images.jpg (фото з нету):yahoo::yahoo::yahoo:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 1