Ортопедичний матрац. Який обрати?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Milka, 5 Жовтень 2010.

  1. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Дякую. Ми вже замовили Vegas. Чекаємо нове ліжко і доставку.
     
  2. Zesichka

    Zesichka New Member

    --- дописи об"єднано, 11 Травень 2017 ---
    Придбали Мартолюкс Rose твердий,незалежні пружини і так далі.... Гарантія 10 р.За 3 місяці користуваня тріснула пружина(я присіла , важу 60 кг ) . По гарантії вімовились щось міняти, навіть якщо би визнали проблему,то транспортування за свій рахунок, на період відсутності заміни не дають. В спілкуванні хамлять. Дивився майстер, який сам виготовляє матраси, сказав таке враження ніби наповнення матрасу не таке як в описі. Не рекомендую взагалі з ними звязуватись. Розмова гарна коли ти потенційний клієнт, а як придбаєш ,то ти ніхто.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Тупо! Тупо! x 1
  3. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Скажіть будь ласка, а чому вам впирається в двосторонній?
    Бо собі я там брала чисто односторонній по тій простій причині, що різниці особливої не побачила у двосторонньому матраці, коли жила в хлопця. От хіба трохи м'якша зимова сторона за рахунок шару шерсті. Але в контексті того як взимку смалять батареї - воно як мертвому припарка. А якщо холодно, а батареї ще не гріють, то й так вдягаєшся в теплу піжаму, шкарпетки, плед поверх ковдри.
    Свій односторонній просто раз в квартал перевертаю на 180 градусів і все. Майже 2 роки - політ нормальний. Нічого ніде не просіло, пружини цілі. Брала найжорсткіший Титан НБП 320.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ті матраси клепають на науковій біля мі 100
    ми взяли повністю поролоновий. з одного боку лляне покриття. з іншого кокосове. біля 5-6 тис заплатили.(не помню точної суми). твердий як має бути.. нам пружини не підходять. бо малий любитель скакати по ліжках
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Мені не з точки зору тієї функції "зима-літо", а для того, щоб його час від часу перевертати (для довговічності). Нам більшість продавців радили розраховувати на років 10 експлуатації, а потім міняти матрац з гігієнічних міркувань, навіть якщо він ще буде в доброму стані.
    То щоб він тих 10 років послужив, то радили 2 рази в рік перевертати, і ще 2 рази крутити на 180 градусів.
     
  6. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Люда, я б тим не парилася. Ми свого часу купили від Веламу, якийсь середньої цінової категорії, точно односторонній. Прослужив нам 11 років, й думаю, що новим господарям ще теж прослужить. Це при тому, що спочатку один, потім двоє й троє малих по ньому чуть не щодня скакали ))). п.с. Ми раз в пів-року перевертали його, та й по всьому. Я пізніше з часом купила таке топ-покриття - для гігієни й додаткової м"якості. Ну й наматрасник ясне діло.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. bonato

    bonato Member

    цікаво як Ви могли перевертати одностороній матрац?
     
  8. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Думаю, @Тетянка мала на увазі перевертання матраца з голови в ноги.
     
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Чи користується хтось матрацами ікеа? Можете поділитись відгуками?
     
  10. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    За ікею нічого не можу сказати , але сама довго і нудно шукала матрац для своїх дітей в двохповерхове ліжко. Купили з еко-льону і мега- задоволені - повністю натуральний, єдиний матрац в якому не живуть пилові кліщі + добрий для спини . Виготовляється суто під замовлення . А запах льону - це щось неймовірне :connie_pull-pigtail:girl_in_love:
     
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Як називається, хто виробник?
     
  12. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Брала ось такий в лляному чохлі , тепер ще відкладаю на постіль з льону і коцик з льону , бо для організму льон найкраще . Термін виготовлення такого матрацу 14 робочих днів . Там унікальна технологія , шари льону нічим не проклеюються а пресуються
     
  13. New look

    New look Well-Known Member

    Скажіть будь ласка, а де ви їх дивились? Женева не підходить теж для ліжка з підйомним механізмом, чи лише Desert ?
     
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дивились-лежали в магазині на Б. Хмельницького (перехрестя з Ковельською).
    Женева підходить для ліжка з підйомним механізмом. (Ми в результаті її і взяли, і дуже-дуже нею задоволені).
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. yanochkaFD

    yanochkaFD New Member

    в нас Дормео, нам подобається, дуже зручний
     
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Назріло у нас питання зробити трохи комфортнішим спання на нашому дивані :girl_flag_of_truce:
    Задумалися про покупку матрацу-топера (чи футона) - оті тоненькі що на день можна скрутити і заховати. Чи хтось мав таке? Які фірми варті уваги? Як довго служать? Наразі орієнутюся на простіші моделі, добре було б вкластися в 1000+ грн за розмір 180*190. То реально?
     
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    маю відгук від подруги про такого плану тонкий матрас з Юску
    зажаркий на літо
    є провалювання через той ефект памяті (меморі)
    загальне враження - не дуже
     
    • Корисно Корисно x 1
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    о, про таке я навіть не подумала, що всі ті поролони можуть ще й парити :sad:
    Ех, що ж робити... диван чим старіший стає (і я теж :girl_haha:), тим більш некомфортно на ньому спати. Замінити увесь диван - наразі не варіант :girl_in_dreams:
    Бачу що є ще не матраци, а типу наматрацники стьогані - вони тонші, але може, хоч трохи вирівняють ті диванні горби? таке хтось бачив-пробував вживу?
    Наматрацник Кокос-Люкс - Наматрацники .
    Наматрацник Flex - Наматрацники .
     
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    в нас є такий дитячий, котоновий. ну такий чуть цупкіший, я не думаю що він дуже вирівняє щось
    є непромакаючий, то взагалі тонкий, бо там церата і плюс щось зверху

    може якийсь з тонких матрасів вам поможе, але вибрати непросто
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    В нас Футон, купували в Матролюкс на Б. Хмельницького. Вони різні бувають, трошки структурою відрізняються, ми брали якщо не найдешевший, то близько до того. І знаєте, після першої ночі на ньому я пошкодувала лише про одне: чому ми до того часу так мучились на тому дивані) він не зрівнює повністю отих перепадів, але все одно - не порівняти, як спиться з ним і на голому дивані. Зараз наш матрас вже має 6р, здається, то досить нічого, лише повитискався де-не-де.
    Правда, щодо ціни сумніваюся, що вкладетеся, ми ще тоді за менший платили біля 700.
     
    • Подобається Подобається x 1