Ортопедичний матрац. Який обрати?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Milka, 5 Жовтень 2010.

  1. Milka

    Milka Moderator

    Виникло питання вибору матраців для дітей оскільки купили двохповерхове ліжко. Зараз існує безліч наповнювачів...термовойлок, "спрут", кінський волос, кокос, паралон, морська трава, овеча шерсть, пінополіуретан, латекс. Якщо перейтись по магазинах можна отримати і непогану інформацію а подекуди говорять такі речі:eek: щоб лише заманити покупця.
    Ось наприклад зайшла я на Південний і нам продавець так гарно все розказує і вкінці каже що існують два види обшивки матраців...100%бавовна і жакард. І коли я сперечаюсь що це не бавовна бо вона на дотик навіть не схожа вона мені пре що це 100% бавовна. А насправді це
    В одному магазині сказали що певні оті наповнювачі можуть викликаті алергію. Я зовсім розгубилась що обрати.
    Підкажіть на що звертати увагу і які наповнювачі хороші щоб для дітей це було лише корисно і зручно. Чи потрібні взагалі всі оці пружинні блоки і супер-бупер наповнювачі?
     
  2. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    це одне і те ж і краще, щоб в матраці його не було:girl_wink:
     
  3. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    а які краще - пружинні чи безпружинні?
     
  4. kira lv

    kira lv Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    Хто що знає про матрас Дормео і чи можливо його складати
     
  5. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    Ми придбали собі матрас середньої жорсткості, з блоком незалежних пружин (320 пружин на м2), латексом, термопресованим войлоком, ефект літо-зима, ТМ Сонлайн, дуже подобається!
     
  6. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    Ми теж взяли місяць тому "Велам" з таким самим наповненням, але для мене він зам’який бо маю серйозні проблеми з хребтом. Брат купив через тиждень жорсткий і дуже задоволений. Тепер думаю, куди свій подіти.

    ---------- Додано в 18:06 ---------- Попередній допис був написаний в 18:00 ----------

    Знаю точно, що треба брати, якщо пружинний, то тільки з пружинами, що знаходяться окремо одна від одної в мішечку.
     
  7. masjaka

    masjaka Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    Мне також зацікавив цей виробник, тому скажіть будь-ласка, де ви купували матрас? І який обрали?(Вікторія,Софія...).
     
  8. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    Вичитала в неті що дітям до 10-ти років бажано матраци жорсткі оскільки формується хребет. Тому ми вибрали все-таки на пружинному блоці висотою 8см, з шаром кокосової койри, шаром овечої вовни шаром пресованого ватіну. Замовляли у виробників тому наповнення можна регулювати будь-яке, тепер чекаю і думаю чи не будемо розчаровані..:girl_phone1:
    Для дітей думаю не сильно важливо чи ті пружинні блоки є незалежними чи зєднаними оскільки навантаження ще невелике.
     
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    а я до латексу схиляюсь...і собі і малому. Поділіться враженнями, в кого є латексні матраци, як спиться?:)
     
  10. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    спиться солодко :)
    ми купували 6 років тому за порадою знайомого, що торгує матрасами Венето.
    Задоволені не те слово. В мене проблеми з хребтом, але на ньому дискомфорту не відчуваю.
    Більше того, останнім часом мала часті відрядження, так от - у відрядженнях на готельних матрасах спалось і засиналось суттєво гірше.
    Наш матрас двосторонній - зима/літо (чесно, не помітила що то щось дає, але чемно посезонно перевертаємо :))...
    Після стількох років експлуатації виглядає як новий, - дуже якісна зовнішня тканина (при чому ми її не шанували - наматрасником не користувались).
     
  11. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    Ми зараз теж у пошуках матрасу. Один з продавців казав, що натуральний латекс має специфічний запах, тому не підходить алергікам.
    Фіяна, то правда?
    У вас тільки латекс, чи комбінація з пружинами (якщо так, то бонель чи кишеньковий)?
     
  12. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    я хронічний алергік зі всіма можливими проявами.
    проблем не виникало, специфічного запаху не було...

    то було питання "на засипку" :)
    точно знаю, що латекс (обирали давно, деталей не пам'ятаю)
     
  13. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    я вже кілька днів сиджу в неті і читаю про ті всі матраци... ааа, як то важко!

    а хто що чув про піну Латексформ??
     
  14. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    На вулиці Городоцькій трошки вище цирку, навпроти вулиці, що спускається від церкви св Юра - є магазинчик. Там продають в першому відділі ці матраси і у 2 відділі церковні речі.
    Ми обрали матрас Луїза. Ще непоганий Катрін, він трохи жорсткіший.
    Але в кожної людини є свої вподобання, мені менш комфортно на жорстких матрасах, вони мене тиснуть, перетискають руки, боки.
    В нас латекс - запаху нема, алергії також, а ми з чоловіком схильні до алергії!
     
    Останнє редагування: 26 Жовтень 2010
  15. Wira

    Wira New Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    Ми довго вибирали матрац, перечитали всяку інформацію про їх склад і все таке, але нам з чоловіком хотілося полежати спочатку на тому, матраці. Ото ми ходили по салонах і, де можна було на тому і лежали. Нажаль дуже мало виробників забезпечують таке попереднє лежання.:girl_devil:
    В кінці вибрали Венето Комфорт-гудзиковий середньої жосткості, пружинний, зима/літо. Але через тиждень мій чоловік каже , що він йому за жосткий,:girl_nea: і що він думав коли на ньому лежав?

    На рахунак цього, то я думаю, що то тільки замануха для клієнтів, бо ми теж різниці не побачили, але як і Ви перевертаємо його коли треба, тільки тому що прийшла зима чи літо.
    В нашої меншої матрац з кокосової койри,:connie: пружинний, середньої жосткості. Як їй на ньому спати не каже , бо ще не вміє, але скакати на ньому їй дуже подобається:connie:
    Старшій матрац бабуся купила, тому можу сказати, тільки те, що його можна в рулон скрутити, він мягкий, але жосткість в нього відчувається. За 3 роки експлуатації став трохи мягший в тому місці, де на нього частіше сідають, але це лише тому, що ми забули, що матраци всетаки раз на пів року треба перевертати.
    А тим хто хоче купити матрац раджу на ньому ЛЕЖАТИ, ЛЕЖАТИ, ЛЕЖАТИ... найменше тиждень:8:, щоб потім не привикати до того, що вже купили. Але беручи до уваги те, що у нас споживачів завжди є ті 2 тижні, то ми завжди можемо його до 2 тижнів здати і новий купи і знову 2 тижні лежати:girl_cool:
     
  16. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    І ми почали задумуватися над матрасиком для малої, точніше над спальним місцем для неї загалом.З ліжечка свого вже помаленьку виростає...Хотіла знайти розкладне крісло з ортопедичним матрасом(ортопедичність тут для мене принципова,бо в дитини тільки формується хребет),а на мене в магазинах дивляться як на інопланетянина...А ліжко займе пів нашої спільної кімнати...Вже думала брати крісло і купляти окремо матрац,але не уявляю що з нього залишиться після року використання,якщо щодня скручувати-ховати-розкручувати-стелити...Хтось може щось порадити?Ви стикались з такою проблемою?
     
  17. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    і ми з батьками такий вибрали. з маркою не сумнівалися однозначно Венето. (прислухалися до думки мого хресного, який має вдома три різні матраци, і Венето йому подобається найбільше) а при виборі просто ходили по магазину і лежали всі по черзі на тих матрацах )))
     
  18. FAIRYTALE

    FAIRYTALE Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    І ми маємо матрац Венето Комфорт вже 3 роки, дуже задоволені, мені здається, що краще, ніж на цьому дивані, ніде неможливо виспатись. Матрац-супер!!!
     
  19. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    я вже місяць в пошуках.... матінко! то так тяжко!
    чистий натуральний латекс - дуже дорого, і нема сенсу, бо через кілька років будем знову міняти матрац, коли (я так думаю) - матимем двоспальне ліжко..

    далі... мені треба ортопедичний... начиталась, що якщо пружинний - то покет спрінг файний.. найшла кілька моделей різних марок, які мають покет спрінг, і шар натурального латексу... ну вже якось була настроєна на пошуки в такому напрямку (точно не хочу поролон)
    зате нині зайшла у Венето... а там мене вбили на повал... там сказали, що покет спрінг - анатомічний, тобто просто комфортніший.... а звичайний Боннель - то власне справжній ортопедичний і краще для хворого хребта....

    і що робити????

    і ще одне - ДЕ В НАС ПРОДАЮТЬ МАТРАЦИ??? на Південному лише незрозуміли ТМ, ніколи про ті фірми не чула, тому боюсь купувати...
    в мене зараз Акант - але чомусь не можу ніде знайти у Львові їхній магазин...
    А про Неолюкс хтось щось чув?
     
  20. пальмочка

    пальмочка New Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    В новому Цумі на останніх двох поверхах є матраси різних фірм,там брали два матраси в дитячу, фірми ВЕЛАМ,а коли робили спальню на замовлення,то відразу на фірмі замовляли матрас,нажаль фірму матраса не пам"ятаю.

    ---------- Додано в 09:17 ---------- Попередній допис був написаний в 09:11 ----------

    Я так розумію це матраси ,які мають всередині пінку,без пружин,по типу ДОРМЕО?В знайомих такий,задоволені...