Організація концертів ОЕ

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем Ірка-Шкірка, 2 Червень 2013.

  1. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Vittoriya, а як пройшов концерт ОЕ в Варшаві? Вони теж там таке двогодинне спізнення позволяють чи не дуже?
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Якби я була на тому концерті, то у вихвалялці був би величезний потік емоцій, але на превеликий жаль мені в останній момент не вдалося потрапити на концерт, мусили продати квитки. Скажу лиш одне, там писало, що вхід з 19.00 і в неті я читала, що сам концерт почнеться пізніше і впевнена, що почався пізніше значно, але люди, які йдуть на такі концерти, розуміють це і готові почекати.
     
  3. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    А сходити туди наверх - пускають, чи далі поля - ні-ні?
     
  4. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    не знаю... я якраз там "наверху" сиділа. Але бачила, що у фан-зоні були стойки, де наливали пиво (до них ще черги кілометрові були...)
    Розумієте, там така фішка, що на стадіон і у сектори є окремі входи, а так просто перейти нема як, бо всюди відгороджено турнікетами і стюарди стежать за порядком.
     
  5. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    ну я вже писала, що Бон Джові на Сан Сьєро запізнився аж на 5 хв, а Ніклбек в Варшаві на Торварі аж на 7 хвилин. То вони щось не розуміють тоді виходить :)
     
  6. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Але там ще є сходи серед трибун знизу вверх, то, думаю, чи можна буде тими сходами якось пройтися.
    Насправді мета не купити щось, просто переживаю, чи зможу вистояти на полі на одному місці декілька годин (нам пропонують квиток у фан-зону), хотілось би пройтись туди-назад, глянути на стадіон з висоти, трохи постояти нагорі на сходах.
    Ми були минулого року без квитка (волонтер один провів за певну плату, бо квитків не мали), провів нас туди, де інваліди на візочках були, то ми собі по тому поверсі ходили, якраз були біля кіосків з кавою-пиріжками. І багато людей на сходах вгорі стояли, а не сиділи на місцях. То я зрозуміла, що як сидиш на своєму місці на трибуні, то можеш встати і йти куди хочеш стояти, можеш прогулятись вздовж трибун. А от чи можна так з фан-зони вийти?
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Я про те, що на квитках на ОЕ пишуть годину, коли починають впускати в приміщення, а не сам початок концерту, думаю тому і виходять часом непорозуміння
     
  8. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Ми збираємося йти, але малого ще не лишали надовго. Думаю може спеціально запізнитися - чи не варто.
    А ще я подумала може старшого взяти - чи пускають дітей 6 років і чи потрібний окремий білет?
     
  9. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Минулого року з Яркою нас пустили без квитка, їй було 7, як купувала квиток - запитала, до скількох років можна без квитка, відповіли, що можна, хіба якщо хочу окреме місце. Хіба було незручно з нею проходити турнікет під-час сканування квитка, бо треба було це робити разом, але оскільки ми і так не сиділи, а танцювали було нормально.
    Щодо чекання - то ми добряче змерзли, бо прийшли ще швидше - боялася з дитиною йти як буде натовп, а погрітись не було де, навіть чаю небуло, лише кава і пиво, а з собою ніззя навіть воду. Але моя Ярка такий фанат ОЕ, що навіть коли я вже хотіла було піти, то вона готова була чекати і була до останньої пісні.
     
  10. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    а як з доїздом до "Арени"? автівкою норм туди-назад\припаркуватися?
    бо обдумую як оптимально організувати наш час. лишаю донечку так надовго вперше на бабусю\дідуся, та ще й ввечері, та ще й ми по суті тільки на ГВ зараз. дідусь лякає кілометровими корками і каже добиратися гром. транспортом, а при потребі і пішки. а то все час :sad:
    порадьте...
     
  11. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    і мене то цікавить. Хто був минулого року - поділіться. Чим краще доїхати, чи впустять якщо запізнимося і чи випустять раніше? Чи в фан-зоні нормально буде дитині 6 років? І скільки часу концерт буде?
    Поки планую машиною, але так на пів год запізнитися. Теж малого вперше лишу, а може ще і передумаю йти.
     
  12. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Туди ще досить нормально доїхали - була тягучка починаючи з Стрийської-Наукової, трохи покружляли на парковці, але місця ще були в дальніх зонах. Приїхали, здається, на 10-20 хв пізніше. Але і так довелося декілька годин прочекати.
    А от назад то було щось. Виїжджали з парковки на Кільцеву. По самій парковці пробки, потім з Кільцевої до Стрийської пробки і по самій Стрийській пробки. Люди йдуть пішки по обочині, на зупинці біля Кінг-Кросу повно людей, зустрічний транспорт даі зупиняє, щоб виїхали з парковки. Ми десь годину-півтори їхали до перехрестя з Науковою. Дехто на джипах переїжджав/їхав по роздільній смузі.
     
  13. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Туди ми їхали розраховуючи, що концерт буде на сьому. Тому були там певно по шостій, бо ж тре зайти, черги і все таке. В результаті припаркувались по людські - там є спеціальний пляц і не один для паркування. Чому по людські, бо вже в той час з купою вільних місць було купа рагульні на тротуарі і дорозі і газоні. Оскіки концерт затягнувся аж за 12 ночі - не уявляю чим добирались люди хто з громадського транспорту. Виїжджати звідтам було жесть - виїзд до стрийської закрили. Дозволено було тіки на обїзну. На обїзній стояли рагулювальники (дайці) і випускали по черзі - трохи зі стадіону, трохи їхала обїзна. Затори самі уявіть які враховуючи що виїздів на саму ту доріжку до обїзної було кілька. Наш будинок зразу за Зуброю, в нормальний час це хв 5-10 від стадіону. Того разу ми певно з пів години виїжжали зі стоянки. Дома були по першій. Розраховуйте що ні машиною ні громадським (якщо він ще ходитиме) швидко не буде. Але можна піти раніше і виїхати по-людські тоді.
     
  14. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Треба організувати спільний доїзд на і з концерту :) Менше машин, менше проблем :)
    Минулого року ми не були, але брат був машиною, плювався потім і казав, що краще було пішки йти.
     
  15. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Плюс до обїзної ще ж крім хаосу з машин по дорозі йшли й люди. Це додавало ще більшого хаосу. Тому або настроїтись на позитив і їхати довго але обережно дуже, або не знаю :)
     
  16. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Ми машину ставили в підземній стоянці Кк. Приїхали за пів години до початку концерту, як відчували, що буде запізнення велике.
     
  17. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    а від Кк реально швидко виїхати після концерту? чи теж напряжно?
     
  18. Alicia

    Alicia Well-Known Member


    Ой, тоді стільки машин було з усіх сторін... Я пам'ятаю, що нам треба було везти знайомого на Садову, і чоловік вирішив по кільцевій поїхати, бо там хоч рухався потік машин.
    Ще згадала, що ми пішли за потоком людей через іподром - не робіть так. Там в деяких місцях стоїть вода по кісточки, краще обходити новою стежкою.
     
  19. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    До якого віку діти безкоштовно можуть йти? І чи можна в фанзону?
     
  20. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    не встигла купити квиток, МОЖЕ ХТО МАЄ ЛИШНІЙ АБО ПЛАНИ ЗМІНИЛИСЯ? готова викупити. Пишіть в приват.