Організація концертів ОЕ

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем Ірка-Шкірка, 2 Червень 2013.

  1. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    цитата з форуму "Вот действительно, лучше бы видео- и телесъёмка велась во Львове, а не в Киеве в сентябре. Как бы там ни было, атмосфера на львовском концерте уж точно будет отличатся от киевской в пользу Западной Столицы по двум причинам: 1) открытый стадион; 2) количество пришедших на мероприятие. Но наше телевидение - оно же такое стандартизированное, что ни в коем случае не допустит, чтоб в эфире появлялся концерт с города, отличного от Киева. И метериал для "DVD Live" именно во Львове намного больше отобразил бы сущность концерта Океана Ельзи как такового, именно Львовский концерт можно считать визитной карточкой популярности коллектива и распространять за предлами нашей страны как промо-ролики группы. Жалко, что такого не будет" і ще , правда не знаю чи я правельно все зробила але http://vk.com/video-25016515_165325996
     
  2. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    На жодній з сторінок теми ні разу не було сказано, що ОЕ виступили погано, чи не сподобався концерт, чи те що атмосфера була якась не така. Жодного разу....
    Але чомусь, противники того, що запізненя початку концерта на 2 години то не є нормально, активно всім доводять, що концерт був супер і що вони СПРАВЖНІ(с) шанувальники, хоча з цим ніхто і не сперечається:confused:
    Розмова глухого з німим, в котрий раз!
     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    я зрозумію, я ще так до кінця надіюся, що може вони зроблять додатковий концерт, хоча навряд все-таки стадіон великий, всі хто хотів, булию
    До речі на оф.групі Океан Ельзи в фейсбуці написали оголошення-Друзі, нагадуємо!!! Початок стадіонних концертів - 21:00. ВХІД відкрито з 19.00
    В коментах люди питають про кожен концерт, бо на квитку пише 19.30, то ще раз написали
    "давайте ще раз: початок усіх стадіонних концертів - 21:00. ВХІД відкрито з 19.00". Також пишуть, що попереджають про це перед кожним концертом.
    То значить це відомо, що стадіонні концерти вечірні більш?
    І ще одне, тут ніхто не переконує, що це гарно-затримувати. ЙДеться про те, що своїм концертом , віддачею група перекриває усі негаразди з початком. Їм то направду можна простити і взагалі забути.

    і після того ви далі вважаєте дивними слова про

    ;). Шанувальники ніколи не будуть думати про те, що він за то гроші заробляє. то ітак ясно, він то має робити, молодець, що робить. Дає якісний український продукт, навідміну від тої маси "артистів", котрі отак на рівному місці, рот повідкривають красіво на сцені-і мають гроші, певно не гірші. Але мене то не інтересує, я прихильниця творчості, а не життя групи. Най там вони сваряться з кимось ( тут згадувалася вже дааавно забуті непорозуміння з Хусточкою) , гроші заробляють, ще щось-що мені до того? Поки їхня музика мені подобається-я з ними.
     
    Останнє редагування модератором: 5 Червень 2013
  4. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    От занесло ж мене в цю тему...
    Я вам так скажу, ще жоден стадіонний та і більш камерний концерт, на моїй пам"яті, не починався о тій годині яка вказана в запрошеннях, а я повірте їх бачила вже дуже багато:girl_yes:
    Та й взагалі, тих півтори години можна використати з користю, врешті на таких заходах зустрічаєш силу-силенну знайомих і з кожним поговорити, випити кави-коньяку і півтори години мало. Це ж не філармонія...от там по-дзвінку, це рок-концерт, так прийнято.
    На мою думку вже досить обмусолювати такі дрібниці, кому подобається, той іде на концерт хоч опівночі, а ні....то ніхто й не заставляє. Наприклад на дзідзя я не ходила, просто віддала наші запрошення тим, кому це цікаво...і поняття не маю, чи вони спізнились, який був звук і т.д....мені це не цікаво.
    Тут зовсім інше...чекала на Океанів, чекала на Депешів колись і отримала море насолоди.
     
  5. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Ні, ці слова я дивними не вважаю. І ніде такого не писала. Читайте уважніше.
     
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Мені така думка в голову прийшла: як гадаєте, чи може таке бути, що затримка концерту пов"язана з реалізацією сувенірної продукції :футболок, дисків і т.д.?
    Почали концерт пізніше, щоб побільше продати, або не дуже активно купували, і тому Вакарчука не випускали на сцену? (Зразу зазначу, що "не випускали" вжито не в буквальному значенні, а що це не він приймає рішення, коли почати концерт)?
    Бо з того моменту, коли він почав співати, я впевнена, що вся увага була прикута до сцени, і народ відривався, відповідно, ніхто вже нічого не купував?
     
  7. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Біля нас як стояла черга за пивом до початку концерту, так і не зменшувалася до кінця. До речі, пиво Карлсберг, яке ще було на євро минулого року, мабуть, ще з тих часів не продали до кінця. І всі волонтери також у жилетах з євро були :)
    Прочитала, що фани Океанів з різних міст збираються 22 червня у Львові http://m.vk.com/okeanofemotions.
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    я вже писала вище, що офіційна сторінка ОЕ в фейсбуці подає, що ВСІ концерти стадіонні починаються о 21.00. Я не знаю, чому на квитках було по-іншому, якась нерозбериха вийшла, то організатори винні.. Сама група могла і не знати, що люди чекають початку о 19.30.. Просто стадіони відкриваються о 19.00.
     
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    По темі... Сама я на концерт не ходила, але ходила моя мама. Задоволена, про запізнення нічого не казала, видно не помітила)))
    Щодо Океанів....
    Я є їхньою прихильницею ще з 1995 року(так, так, я - старушка)))), я тоді була у старших класах школи. Була на всіх їхніх перших львівських концертах і на пізніших, вже як вони в Київ переїхали. Ото була бомба. Грали вони тоді в невеликих залах(пригадую Палац учнівської молоді), ми з друзями стояли при самій сцені, декілька разів навіть у мікрофон з Славком разом співали, разом танцювали. Власне через це тепер на великі стадіонні концерти ОЕ не ходжу. Бо вони(ОЕ) для мене - це щось зовсім камерне, затишне, ледь чи не домашнє, до якого можна торкнутись рукою)) Один раз була на їхньому великому концерті. Ніяк не могла після нього усвідомити, що оті цятки на сцені це і є мої Океани. Тому тепер - тільки ОЕ і Оперний.
    ПиСи. В 96 році вони також запізнювались...
     
  10. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    чим??? тим, що люди його чекають???:lol:
    я в ауті
    ви то серйозно пишете?
    мама має вирішити що їй важливіше, хіба ні? от не люблю таких соплів, я теж мама і дитина грудна була до 2х років і 7 місяців, знаємо/проходили та й зараз в мене ще малявка, ага
    не розумію, як люди оцього, що Яруська так влучно описала не розуміють
    власне це рок-концерт і на тому крапка
    відступ. до прикладу просто. так співпало, що Вар"яти- шоу почались акурат в той час як в нас народився синочок і вперше я на нах пішла практично через 2 роки, в квитку написано 19 година і щоразу початок 20-20.30 не раніше, хтось приходить "вчасно" і тусить, хтось так як я в 20 год. Я не виправдовую запізнень, сама є людиною пунктуальною і дуже ціную час людей і свій, але тут справа не в пунктуальності:) і не в повазі і не повазі, ну і закиди про зірковістю ах
    мене в цій дискусії з самого початку зачепила фраза стосовно ОЕ, що вони "косять бабло" і в тому ж реченні було, що на іншому концерті "дбали про людей":girl_haha: не було б тих слів я б просто пройшла повз, а так ще раз напишу - концерт був мега! 3 години рок-екстазу!
    https://www.facebook.com/photo.php?....210923325597333.51422.100000390026495&type=1
     
  11. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    я поділилася враженнями інших про концерт, не щоб доказати, що запізнення це норма, оскільки тема про організацію, а не про голосування хто за чи проти запізнення
    цікаво хто з нас глухий, а хто німий)))))це не в образу, я просто ділюсь думками інших про концерт загалом, і поділюсь навіть тим якщо хтось його буде банити.Дебати про запізнення особитсо для мене вже вичерпались, а Квітка молодець правильно написала про
    я не наважувалась, бо не мама
     
    Останнє редагування: 5 Червень 2013
  12. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    обурення тривало 1 хв., оскільки я всерівно чекала на цей концерт іі в ту хвилину, мені байдуже було запізниться чи не запізниться.
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    ця фотка, це щось... Я від неї тащуся вже кілька днів!!!!
     
  14. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    І я була на концерті, було супер! Вакарчук молодець, як він казав: "Після таких концертів хочеться жити"! Як на мене, враховуючи таку кількість людей, все було організовано супер. Щодо запізнення початку концерту, думала що це всі знають, що він розпочнеться о 9 год., в інтернеті було про це повідомлено, та й всі знайомі які йшли на концерт говорили про це. І хоч ми прийшли швидше, якось і не помітили як пройшов час. Тут говорили про поганий звук, як на мене він був супер, хоч була і не у фан-зоні. Приємно, що концерт був не дві години як у інших містах, а більше трьох, порадувало п'ять виходів на біс, сподобалось, що пісню "Я не здамся без бою" Вакарчук присвятив батькові. Одним словом мені все сподобалось,так натанцювались і наспівались!
     
  15. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Тільки зараз побачила цю тему, впишуся.
    На концерті я була, це було щось надзвичайне. Навіть мій чоловік, який ОЕ взагалі не любить, пішов бо я його потягнула, був у захваті! Така енергетика, такий драйв, ні одне відео того не передасть!
    На рахунок запізнення: так, то було не дуже приємно, ота затримка, але як тільки почався концерт - про те відразу забулося.
    Про звук: я сиділа в секторі 15а, коли Славко говорив щось між піснями, то дійсно було чути не дуже, але самі пісні, мелодії, слова - все було чути супер. І взагалі, весь стадіон і так співав всі старі пісні разом з Вакаром, так що не почути було неможливо :)
    Загалом я би на такі концерти щомісяця ходила, навіть якби щоразу були такі затримки :)
     
  16. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Думаю, організатори мали би написати про це на квитках.
    Ми хоча і не були на концерті, але планували піти з нашим 9-річним хвостиком, зі знайомих ніхто не збирався йти. Підозрюю, що також би не здогадалися переривати інтернет в пошуках інформації про час початку і потім було би нам зовсім невесело, бо хоч мала сова і висидіти на концерті могла би навіть до 1-2 ночі, за тих дві години до концерту явно би знудилася, їй від пива-коньяку і зустрічей з нашими знайомими радості мало.
    Колись давно, ще до народження Насті були на концерті ОЕ на велотреку, то ніби особливо довго і не чекали, максимум хвилин 30-40.
     
  17. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Я теж колись там була, ніби в 2001-му. Вже не пам"ятаю, скільки ми чекали, але враження - незабутні! Навіть десь ще маю фото в альбомі
     
  18. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Відповідати на всі попередні коменти моїх дописів не бачу змісту.
    Хочу сказати лиш одне, що з цієї дискусії зробила для себе певні висновки, які думаю знадобляться мені на майбутнє. Того і вам бажаю:girl_wink:
     
  19. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Ви не розумієте. То не кошерно єсть - взяти от так і зауважити, що Легенда декого змусила покинути концерт, не дочекавшись кінця.
    "Пилат заговорил по гречески: - Так ты собирался разрушить здание храма и призывал к этому народ?"))
     
  20. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Омг, та чому ж не кошерно. Для мене в тій затримці концерту теж ніц доброго нема, за то ОЕ мінус. Але весь концерт - то такий великий плюс, що той мінус переважує, тай по всьому. Думаю, що і для решти любителів Славка то є так само.
    Зрештою, не виключаю, що то міг бути і промах організаторів, які зарано квитки надрукували і не той час там поставили.