Організація концертів ОЕ

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем Ірка-Шкірка, 2 Червень 2013.

  1. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    якій купі? я тільки тут прочитала, що комусь не сподобався звук
    взагалі думаю, що питання варто було задати в темі "питання":girl_wink:
    ти писала
    порівняння не є абсолютним бо незадоволені є і з концерту Дзідзя і як виявилось з концерту ОЕ
    не сперечатимусь, в мене була така ж думка, що радіо слухають не всі, от мої батьки не слухають;) але проблеми з того не зробили, хоч вони і не фанати, а от справжні фанати про то мабуть і думати не думали:)
    я пам"ятаю, що концерти ОЕ завжди затримуються, не стрверджуюю, що так має бути, але мене це не обурює, бо я на них не йду "від дзвінка до дзвінка" дівчата вже описували як то є:girl_dance:
    я бачила/чула/читала купу схвальних відгуків і подяк:)
     
  2. рижик

    рижик Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    Власне ми сиділи в 15 секторі, то для мене (а я знаю практично усі пісні О.Е., окрім нових) звук не був проблемою - проспівала (чи прокричала:girl_crazy:) , протанцювала 2 години і була задоволена на всі 100. А ось мій муж, який на концерті поводив себе більш стримано - сидів і слухав, то також жалівся на звук. Потім коли ми йшли на вихід - то зупинились біля інших секторів(тих, що навпроти сцени), то там звук був таки кращий. Наступного разу треба йти у фан - зону, бо всидіти на їхніх концертах нереально.
     
  3. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    Як на мене також. Як і нонсенс ставити цитату про порівняння заповненості стадіону після двох концертів, які там відбулись взагалі і писати про порівняння Дзідзя і ОЕ.
    Особливо у вихідні. Я про відкладення концерту дізналась сьогодні з цієї теми.
    Тому і надалі вважаю це негарним, справній я фан чи ні, але я була з міні фаном, і не лише я, тому оті дві години мені ох як важко дались.
    А мене особисто дивує позиція обговорення того, хто що дозволяє своїм дітям, і хто до чого привчає. Бо це особиста справа кожного з батьків. І не питаня "вкуса", а культури. ИМХО.
     
  4. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    То певно залежить від того, де сидіти. На ОЕ ми сиділи напроти сцени, то чути було дуже добре! А от на Дзідзю (бічний сектор) ледь слова розбирала.

    ---------- Додано в 00:11 ---------- Попередній допис був написаний в 00:07 ----------

    Як про моїх батьків сказано! Вони тааак відривалися!!!!

    ---------- Додано в 00:15 ---------- Попередній допис був написаний в 00:11 ----------

    І я! Бачила і свого хресного з родиною, і однокласників, і однокурників, і співробітників, і просто знайомих знайомих:)
    І загалом щодо концерту: це була б-о-м-б-а!!! Дякую, ОЕ!
     
  5. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    Справді, так більше відображає те "запізнення".
    Ви були, чи не так?
    Супер! Тоді треба всюди такі традиції ввести: нехай люди в чергах у лікарів сидять по 2 години, діти на вчителів чекають.

    ---------- Додано в 23:34 ---------- Попередній допис був написаний в 23:32 ----------

    Маєте абсолютно рацію.
    100 про. Теж люблю ОЕ. Але робити якогось ідола з будь-кого - це неповага до самого себе. Що це значить, "легенда"? Почитайте, що Хусточка (один з "отців-засновників", як-не-як) каже про ту "легенду". Чи він теж "не має права, бо не справжній фанат"? лол. Там, до речі, про гроші дуже прозоро він говорить: що навіть на пачку памперсів для сина не хоче тих копійок від ОЕ.
    Я на рок-концертах півжиття провела. І запізнення на стільки часу навіть в шалені 90і не пам"ятаю.
     
    Останнє редагування: 3 Червень 2013
  6. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    то вже неповага до тих, хто вчасно прийшов. ще й при такій погоді. щось в Вакарчука якась незрозуміла логіка
     
  7. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    Люди, а хто взагалі порівнював Дзідзя і ОЕ, не треба шукати поміж рядків того, чого там не було. Чітко все написано про що йшлося, а саме про якість звуку і про вчасність початку концерту.
    А ви таки починаєте порівнювати :) І Вас, Сніжна, абсолютно підтримую в Вашій позиції щодо текстів пісень. Мені не про те йдеться взагалі.
    Вітторіє, я особисто на концерті ОЕ не була, але були мої батьки, хресний з дружиною, сусіди і коліжанка з чоловіком, сиділи в секторах 14-16 і слів не було чути взагалі, та й мелодію слабо. Хто їх не знав напам'ять - той не розумів, чого сюди прийшов. Ще й віддавши такі гроші за квитки. Слухала я записи з концерту також з бокових секторів, але з іншого боку, то звук нормальний, мене це здивувало до речі.
    Я вважаю, що перед нормальним концертом робляться звукопроби, щоб зрозуміти, де садити людей і куди продавати квитки. До речі, квитки в ті сектори було куплено досить завчасно. А не перед самим концертом.
    А на рахунок перенесення початку концерту ще хочу додати, що я була в Оперному колись на концерті ОЕ, чекали годину, і це не було проблемою в жодному разі, але в Оперному годину почекати то не дві години при такій погоді.
    Якби я була на суботньому концерті, я би точно була в фан-зоні, і була би на 200% задоволена. Але моїм батькам та знайомим пощастило менше, а родичі взагалі приїхали здалека на той концерт, і дуже шкода, що залишились незадоволені.

    Хоча, мені не дивно що фани ОЕ так відстоюють свою позицію, ще й на такій позитивній хвилі після такої події, але треба вміти почути і інші думки... для того форуми і є, а не для того щоб переконати когось в своїй думці.
     
  8. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    Ну і я напишу свій відгук про ОЕ)))
    Ми прийшли за 15-20 хв. до початку концерту. Шкода мені людей які прочекали там 2-3 години :girl_devil:
    Навіть не знаю, що то мають бути за такі важливі справи щоб затриматись на 2 години)))
    Емоції зашкалювали на пісні "А я на нееебііі", тому варто було і почекати)))
    Не можу себе назвати фанаткою ОЕ як колись, але під старі пісні я відірвалась, тому дякую за звучання саме їх.
     
  9. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    Ми взагалі до цього часу по Ашану ходили, робили закупи з батьками. Там залишили машину, вирішили пішки до стадіону піти. Не дуже знали дорогу, тому пішли за всіма, народу багато йшло від КК. Виявилося, що це дорога через пасовище іподрому, де по кісточки води і болота, муж тільки реготав, дивлячись на мої снікерси в болоті. Потім через паркан треба було перелазити, а деякі дівчата на таких шпильках йшли :girl_impossible:
    Ооо тааак, а ще мені сподобалося, коли під пісню "стіна" почали пускати прапор по секторам, і ми якраз в тій частині стояли, разом з усіма його передавали. Сподобався флеш-моб з мовчанням і ліхтариками. Все було незабутньо, я ще довго під враженням була, всі були як одне ціле на стадіоні, навіть сам Славко так сказав. Львів не хотів відпускати його, а він не хотів йти зі сцени, дуже відчувалося, як його тут люблять, і як його чекали.
     
  10. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    Повністю підтримую, сиділи в тому секторі було чудово видно і чути. Незважаючи на певні недоліки (затримка, хоча ми знали про переніс, добирання, холодну погодку) концерт був мега-суперовий, Вакарчук виклався на всі 200%. Отримала море задоволення, позитиву і драйву.
    І мені дуже це сподобалося, пробрало аж до кісточок.
    Почалася проза - закінчилася моя відпустка і розпочалися робочі будні. Думала, що як тільки вийду зразу почнеться завал, але поки що все тихо, відчуваю, що цей момент настане в кінці червня, коли буде потрібно вже і негайно:girl_emo: Ремонт практично закінчений, ще залишилося прибирання і можна нарешті розслабитися і відпочити. Починаю мріяти про море і складати плани на наш відпочинок, хочу на море валятися на пляжі, насолоджуватися сонечком, купатися і просто нічого не робити. Ех мрії-мрії...
     
  11. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

     
  12. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

     
  13. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Прийшла з роботи і продивляюся відео з концрту ОЕ. Ох, добре би було аби кожен артист саме так "бабоси заробляв". Я йому щоразу подивляюся, скільки у нього сили, бажання зробити людей щасливими. Я в українській естраді нікого більше таким не можу назвати. Власне таким, бо Вакарчук так викладається на концертах як ніхто. Я відео дивлюся, а мене всю аж перевертає, така енергетика.... І за таку віддачу він як ніхто заслуговує, щоби його почекати, бо воно того вартує. І так було на кожному концерті, коли і я скакала там, а наступного дня слова не могла сказати..
    http://www.youtube.com/watch?v=0xhkfKQPknE&feature=share


    І ще щодо звуку, не знаю....
    http://www.youtube.com/watch?v=wBxW64BBF2A
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Переносила дописи в окрему тему й захотілося теж вписатися.
    При всій моїй величезній любові та повазі до Славка Вакарчука я вважаю, що в нього важка стадія зіркової хвороби, коли мова йде про його концерти. Шкода, що вона з роками тільки загострюється.
    Цікаво, чи Скрипка далі тримається того, що починає вчасно чи майже вчасно. Завжди його за це поважала.
     
  16. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Дівчата, то все добре. АЛЕ
    - я не чула про те, що концерт перенесено, хоча в день концерту дивилась на сайт, через який бронювали квитки - не було ні слова
    - син грудний, тож без мене не засинає. Якби знала, що концерт на 22.30, просто б не йшла туди, а так довелось після першого виходу "на біс" поїхати, малий вже плакав.

    Я теж люблю передконцертну атмосферу і друзів зустріли чимало, але після 23 год сиділа як на голках через сина (думаю, мами грудних дітей мене зрозуміють).

    Тому приєднуюсь до тих, хто вважає що таке спізнення - це неповага до слухача, зіркова хвороба чи що там ще. При тому Вакарчук ні слова не сказав про затримку, коли вийшов на сцену :sad:

    А загалом концерт сподобався. Сиділи в центральному секторі, зі звуком все було ок.
     
  17. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    100%. Я була впевнена, що з годинку ми будемо таки чекати, бо ще на жодному фесті/концерті не починали вчасно, це я не про ОЕ, а про загальну масу заходів на якій доводилось бувати. Я була в фан-зоні, увесь час довелось стояти, бо людей купа. Ми вже й верещали, тупотіли, матюкались, але загальні враження від концерту просто бомбезні. Навіть на мить не пошкодувала про чекання. Наступного дня зранку ледве встала і говорила.
    Може у Вакарчука і так не зле зіркова хвороба проявляється, але я вважаю, що так і має бути. Артисти/музиканти/актори, які таки досягли достатньо високого рівня повинні мати зіркову хворобу, нащо тоді ставати популярними? Щоб скромненько махати руцями на захват шанувальників? А Славкова міра "заразності" якраз дає змогу народу відчути драйв і повний кайф від концертів ОЕ. Звісно, все ІМХО.
     
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    а я от навпаки бачу, що він не змінюється вже стільки років. І мені то подобається. Не зауважувала за ним зіркової хвороби в тому плані. Але гордитися йому є чим, тому власне як zaderyshka пише

    дуже влучно! Він не абстрагується від публіки, він на концерті дуріє від тої музики разом зі всіма слухачами. Він ніколи не старався бути гарним на сцені, всі хто був на його концертах знають, як він себе поводить часом :).
    Ми колись були в Києві на концерті Лари Фабіан, приїхали в зал, вже час концерту починатися, а людей не впускають, бо там ще саундчек триває. Довго досить ми чекали, більше години і нічого, ніхто й не вибачався, а нащо? Та вона так заспівала, що ми з чоловіком не образилися би навіть , якщо би не втрапили на якийсь нічний поїзд до Львова (останній на той час був щось коло опівночі). А такі стадіонні концерти, то взагалі навіть без питань, що будуть запізнення. Я трохи не розумію, чому то так раптом цього разу так всіх здивувало, в ОЕ Тоооочно так було завжди і ні разу ніхто не нарікав (чи то може я не там читала? :D)
     
  19. simona

    simona Well-Known Member

    поправка концерт почався рівно в 21.30, я звіряла і крім того чи так важливо, коли той концерт почався?ну нє нехай він знає, що це обурює шанувальників іт.д., бо скільки людей стільки думок. Наприклад моя знайома не пішла , бо не сподобалось його висловлювання " ....що він думає російською і т.д.", але коли я розповіла про свої враження, емоції це при тому, що я вперше пішла на його концерт, бо завжди любила насолоджуватись його піснями вдома на одинці, то вона пошкодувала і захотіла долучитись до решта відвідувачів. Мами, що пішли на концерт з місячними дітками чи так важлива та година чи дві для вас загалом?На рахунок сайту, мало довіряю, бо вони розповсюджувачі квитків і форс-мажор не передбачуть напевно) Так щоб заспокоїти чи загострити , то він і на інтервю на Львівську хвилю запізнився на 30 хв. (також чітко знаю, бо чекала+прибирала). І ще коли я по радіо почула , що концерт буде із запізненням, то також здивувалась і обурилась і до всіх телефонувала, але всі в один голос сказали, що це для Вакарчука норма і коли вони планували похід, то так із запасом)І на останок особисто мені концерт сподобався чому?, бо навколо себе створила свою таку ніби нірвану, такий звязок з виконавцями, що в принципі ходила на піднесенні.. та що там казати і досі ходжу ба більше скажу почала по іншой сприймати їх, по іншому думати обдумувати пісні.І ще раз величезне дякую тій дорогій назавжди мені людині, що подарила аудіо касету "Суперсиметрія".Я під його музику завжди вишиваю, завжди приймаю важливі для себе рішення, завжди маю настрій настольжі, в якому я просто кохаюсь, вони то напевно перше справжнє моє кохання, розчарування і радість, при тому , що я не фанат я просто слухач, який любить "це" от і все.Пи.Си.чесно навіть коли я б не знала про запізнення, то я б навіть не обурилась, бо я просто хотіла відчути той весь смак музики, ту їжу, яку я рада завжди прийняти в себе.

    не знаю хто , але я маю велику надію, що все таки у Львові він завершить тур, бо я хочу ще і ще і ще...може хтось мене зрозумію, але часом вони мені дають "копняка в житті"
    "Обійми" була остання, так на майбутнє там є нормальна асфальтована дорого до стадіону так ближче до кільцевої, не розумію чому всі по тому болоті йшли, коли є нормальний "витвір мистецтва")

    і ще...я йшла за ради того , щоб отримати в реалії "на моїй вулиці давно уже весна і дух захоплює немов від висоти, бо так живу немов літаю я...кожну мить коли зі мною ти...і я на небі....." і щоб "обійняли".......все
     
    Останнє редагування модератором: 5 Червень 2013
  20. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Ну певно вона в Київ не за день до того приїхала раз саунд-чек був за годину до концерта.

    Я реально не розумію, що то за зірку треба спіймати, щоб свідомо затримувати свій концерт більше ніж на годину кожен раз. Навіщо? Щоб тебе люди постояли, почекали...збочєння якесь, чесне слово.
    А, ну і не будемо забувати що цим він заробляє гроші!


    Ми саме через те і не пішли(
    Навіть, якщо б концерт і почався вчасно, то все-одно малий би вже весь знервувався поки ми приїхали.
    То Ви обурились, чи не обурились?:girl_wink:

    А як Ви думаєте, якщо дитина лягає спати в 10-ій, без мами і циці не засинає, а мами до 12-тої нема. То чи дуже важливі ті дві години?