Організація концертів ОЕ

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем Ірка-Шкірка, 2 Червень 2013.

  1. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ


    Я замовляла з України їхні нові альбоми. Тільки їх слухаю в машині, тому нові пісні знаю, а от в старших призабула слова :) Треба гарно підготуватись до концерту 17 жовтня, тому берусь за повтор старшого репертуару.
     
  2. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    А ми так і не вирішили чи йти на їх концерт. Більше схиляюсь до того, щоб не йти...і одна з причин вище описана.
     
  3. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ


    А у вас до сих пір продаються квитки? В Нью-Йорку їх продавали менше тижня. Розкупили зі швидкістю світла. Добре, що я встигла :))
     
  4. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    В нас не так багато українців. Хоч теж збільшується кількість з кожним роком.
     
  5. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    я так минулого року пішла, абсолютно не знаючм пісень з нового альбому "Земля", але отримала масу задоволення, бо крім нових, звучали й старі, всім відомі хіти. А новий альбом я полюбила вже після концерту і всі пісні вивчила :) Якщо Ви справді шанувальниця їхньої музики- Вам не може не сподобатись!
     
  6. danusyk

    danusyk Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Незабутні відчуття!!!!! Я теж вже який день переглядаю концерт, наспівую пісні... в котре переконуюсь, що ОЕ єднає людей: зустріла на концерті друга дитинства, якого не бачила 23 роки, ще одного друга, якого не бачила 5 років, та коліжанку найкращу. )))) ми з нею вирішили, що ОЕ це вже легенда: під їхні пісні проходила наша молодість, з ними повязані наші найсолодші спогади, а тепер це відбувається з нашими дітьми... неймовірно.... у нашому секторі сидів чоловік віку моїх батьків співав пісні і плакав..... не знаю більше такої групи, яка б поєднувала стільки поколінь.
     
  7. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    А біля нашого сектору стояла бабуся старенька, махала прапором, поправляла хустину і зі всіма кричала "Героям Слава" і "Україна". І була аж до кінця!
     
  8. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    "Бітлз"? Якщо серйозно, я якраз теж про це з чоловіком говорила: це музика для всіх поколінь, вже наша 4-річна доця любить і співає їхні пісні!
     
  9. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Ми були на концерті. Відчуття неймовірні. Зараз включила запис концерту, цікаво переглянути зі сторони і знову поринути в той кайф.
    У мене подружка йде 17 жовтня на концерт у НЙ. Думаю дочекатись того дня вже не може. Mazerati якщо маєте можливість приїхати, то обов"язково їдьте і причина, то не вагома, головне бажання.
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Mazerati, а я би на вашому місці пішла. Ну і що, що не знаєте пісень, є ще час зрештою, можна послухати :). Але ж то таке рідне, таке своє. Хіба якщо ви не слухали і раніше ОЕ і не маєте ностальгії за їхніми піснями. Плюс той драйв на їхніх концертах , я би то хтіла зараз відчути :girl_in_dreams:
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    А, і до речі гітарист -Владімір Опсеніца ну такого їм драйву і повноти додав, чоловік мій все нарікав, що не вистарчає їм якоїсь глибини в звучанні. А тепер навіть через екран зацінив гітариста. А от мені не вистарчає Шурова, таки піаніст він мега, Мілош не до порівняння..
     
  12. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ


    На концерт в НЙ квитки розпродали вже давним давно. Але це не єдиний концерт в США - будуть ще в Бостоні, Чикаго, Сан Франциско.
     
  13. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    А не сумно вам, дівчата, за тим старим складом групи? Бо мені трохи є. Так і не змогла толком зрозуміти, чому ж вони розійшлися.
    А ті нові хлопці звісно професіонали, але коли співали гімн, то мені в якийсь момент кинулось в очі, що троє з океанівців мовчать. Добре, що Славко все витягує по повній. Молодчина!
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    сумно, бо от як вони виходили на сцену, камера їх знімала , то вони там між собою-ну ідьом і щось таке, російською. І якось так защемило трохи. Все таки ОЕ то була львівська група.
     
  15. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    та львівська, але вони й у старому складі спілкувалися в більшості російською між собою
    Я ще тоді трохи шокована була, коли про це дізналася.
     
  16. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Сумно навіть дуже. І згідна з Вітою, що Шуров був таки драйвовішим і емоційнішим. Добре, що Глінін залишився. Він так на тих барабанах відривається :girl_curtsey:
     
    Останнє редагування: 29 Серпень 2014
  17. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Трохи не сюди, але може хто допоможе. Маємо квитки на Скрябіна - чи його виступи починаються вчасно чи так як ОЕ? (проблема малого надовго залишити)
    І ще - якщо на якийсь концерт мати квитки і запізнитися - чи можуть не впустити?
     
  18. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Минулого року в Пікассо хвилин 30 було затримки...коли в Опері виступав, то хвилин 15-20....
     
  19. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Хто був минулого року, де краще купувати квитки на ОЕ? Фан-зону щось не хочу, я низька зростом і боюсь тисняви. Де краще сидіти, щоб було добре видно і чути? Мабуть і в секторах всі стояти будуть, танцювати. То краще ближче до проходів брати чи навпаки десь посередині?
     
  20. Joll

    Joll Well-Known Member

    Ми на трибунах були 2 рази, 1 раз на 9В, другий - на 10В. На тій другій трибуні, 10В, загалом звук гірший, ніж на нижній, на 9В найкраще чути. Стосовно проходів - це вже як повезе взяти квитки, особливої різниці між проходом і серединкою вже не пригадую, єдине що протяг у серединці буде не так відчуватись, як у проходах. Важливо, щоб ваш ряд був якомога далі від кінця сектору, інакше буде так задувати по голові, що не дай боже. Це дуже важливо, хворобливим буде на протягах несолодко. Обидва концерти ОЕ на "Арені Львів", на яких я була, проходили після дощу, один із яких у дуже холодну, мокру та дощову погоду, незважаючи на початок літа. Тому баффи, шалики, кепки, а то й легкі шапочки маст хев, не кажучи вже про непромокаючий одяг та зручне взуття.
     
    • Корисно Корисно x 1