Організація концертів ОЕ

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем Ірка-Шкірка, 2 Червень 2013.

  1. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Щойно закінчилась трансляція по ТБ - 01:45, а реально коли закінчився?
     
  2. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Перед 1:00...думаю так вийшло через довгі реклами
     
  3. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Скільки ще пісень було після "Така як ти"? Ми після неї пішли, багато пропустили?
     
  4. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Я теж з "диванної фан-зони" спостерігала за концертом. Звісно, енергетика не та, що в реалі, але все-одно було неймовірно круто! Єдине, що надзвичайно дратувало- реклама... Вона тягнулася безкінечно довго... І через це я не додивилася концерт, в 00.30 під час реклами заснула... Якби йшов концерт безперервно, звісно, про сон й думки б не було, а так...шкода... Буду шукати запис, щоб додивитись.
     
    Останнє редагування: 25 Серпень 2014
  5. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Точно не пригадую порядку пісень, але після того як його викликали на біс перший раз ( а всього було три), то ще було пісень 8.
     
  6. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Якщо концерт закінчився перед першою, а в авто ми сіли пів першої, значить ми багато не пропустили :) Ми ще трохи гуляли біля Арени.
     
  7. Smorodynka

    Smorodynka Member

  8. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Цю пісню О.Е. співав далеко не сам, а з тисячами фанів:girl_crazy: І зі мною, і може з Президентом.
    Те, що на концерті був Президент О.Е. ніяк не виказував, тому від вас почула.
    Концерт був бомбезний, не кращий і не гірший від травневого, трошки інакший. Звук був однозначно кращий. Слова розбірливі, слова пісні долинали вчасно. Я цього разу була приблизно в тій самій частині, що і у травні (в травні в 3 фан-зоні, а вчора в секторі 9а). В травні було більше повільних чуттєвих пісень (навіть "Вище неба" була такою повільною акустичною), а вчора було багато слів про незалежність, свободу кожного з нас і нації загалом (ну то й не дивно:). І всі пісні сприймалися через призму цього, по-новому вслухалася в слова. Спочатку було холодно, але коли почали стрибати, то сам раз. Біля мене була пара: чоловік з дружиною і маленькою крихіткою в ерго - йому не більше 6 міс. Спочатку усміхався. потім під час концерту заснув, потім прокинувся поїв і далі усміхався. Тому мамусі, не бійтеся. все можливо, треба вірити. Я прийшла на концерт вчасно, хоч і з дитиною і раджу іншим так робити, може тоді і О.Е. будуть приходити вчасно в майбутньому.
     
  9. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Порошенко у твіттері подякував океанівцям за масове виконання гімну на арені Львів. Це все.
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Я вчора дослухала до кінця, довго звичайно з тими дурнуватими рекламами, але навіть з екрану нет бука і навушників так заряджало, що просто нема слів. Заснути ще не могла довго, в думках співала. Ох, як добре тим, хто там був.
     
  11. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Дівчата, волосся на тілі все піднялось від мурашок під цю пісню...і досі, кожного разу переглядаю майже під сльози, то було неймовірно!

     
  12. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Організація концертів ОЕ


    Мурашки уххх.....
    Я вчора в кріслі трансляцію дивилась.
    Молодці вони ))))
    Такий заряд енергії, такої потрібної, доречної саме зараз.
     
  13. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    і я в 9a. до сих пір на емоціях. все було мега-супер-бомба. сьогодні передивилась знову на 1+1. весь концерт пролетів -як одна хвилина
     
  14. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    І ми були в 9-А )) Думала, чого такий короткий концерт, поки не підрахувала, що тривав 3 години. Наступного разу хочу у фан-зону і великою компанією . "І я на небі" співаю цілий день, аж діти просять вже помовчати )
     
  15. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

  16. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Вже який день слухаю пісні ОЕ. Дуже-дуже сподобався концерт, ми були у першій фан-зоні, атмосфера там неймовірна, усі співали разом з Вакарчуком. Так він мені імпонує,така у нього посмішка :girl_flirt:, я за два дні, переслухала усі інтерв"ю з ним,чоловік вже з мене сміється... і сміх у нього нервовий :girl_haha:.
     
  17. Linar

    Linar невиправна оптимістка

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Ми теж були в секторі 9а)))) прикольно) ггг
     
  18. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    концерт був неймовірний, як завжди, хоч цього разу зовсім по-іншому, мене зачепило багато пісень, але хочеться згадати про "Лелеки"

    Вакарчук- дивовижний талант, він дуже відчуває час, навіть той, який ще не прийшов.
    Це були незабутні емоції, драйв з надривом, кожне слово чіпляло за живе, бо ті слова вже мають інший зміст, ну і звичайно гімн, круте відчуття єдність такої маси різних людей
     
  19. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Та що там говорити - він реально пророк! То вже не на одній пісні переконуюсь. Хай би швидше здійснилось: коли настане день, закінчиться війна і все буде добре - поскоріше!!!
     
  20. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    А я включила концерт і зрозуміла, що майже не знаю тих пісень :sad: стільки нових! Не змогла б підспівувати навіть. Три роки відсутності в Україні дались взнаки.