Організація концертів ОЕ

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем Ірка-Шкірка, 2 Червень 2013.

  1. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    і я так кажу - якщо б концерт розпочався хоча б о 20.30, то на наступного разу люди вже о 20.00 були б на своїх місях. ми також цього разу прийшли близько 21.00, бо не розраховували на корок на об"їздній дорозі і що від ашану треба буде трохи топати + вхід на стадіон був з іншого боку, тобто треба було ще стадіон обійти. але і людей, таких як ми, було дуже багато.
     
  2. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Більшість свідомо запізнюється, щоб там не стояти 2 години просто так. Це якесь замкнуте коло))))
     
  3. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    так воно і є. цього року подивилися на погоду, виїхали з дому в 19.00 (заїздимо до ашану максимум за 30-40 хв.). не думали, що з Сокільник до Ашану буде довжелезний корок. але знаючи, що концерт буде з запізненням мінімум на 1 год, то і не дуже вже спішили. але коли дішли до стадіону і почули пісню Сьюзі, то дуже прискорилися всі, бо думали, що то вже концерт. мій муж, який любить цю пісню, казав, що вже немає чого туди йти))) бо пропустив її.
     
  4. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    хотілося б знати кого зі співаків української естради дописувач вважає достойним?
     
  5. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

     
  6. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Маю заброньовані два лишні квитки на ОЕ, 8 сектор, по 250грн. викупити треба сьогодні-завтра зранку. кому потрібно, звертайтесь в пп
     
  7. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    А в мене після цьогорічного концерту було романтичне побачення... уві сні.
    Вгадайте з ким :girl_wink: так-так, не з ким-небудь, а з Славком Вакарчуком :girl_crazy:
    Снилось мені, що віз він мене з концерту на чорному джипі, і сиділи ми на задньому сидінні, і романтичний поцілунок, як на першому побаченні :girl_blush2:

     
  8. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Концерт вчора в Києвi був просто неймовiрний, я навіть трошки по телефону послухала, подруга там була. Так жалкую, що не вийшло вибратись, до того ж ОЕ зiбрались у першому золотому складi.
    Трошки фото, якi вдало передають атмосферу

    www.afisha.bigmir.net/concert_club/...ba--kak-Okean-El-zy-vzorval-social-nuju-set-?
     
  9. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Дівчата, Ви спокійно йдете на концерт? Я трохи боюсь, ще досі вагаюсь чи це безпечно...Хоча, наче прямий ефір, мають добре все перевірити...але...такий час..((
     
  10. Linar

    Linar невиправна оптимістка

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Дівчата, а під скажіть, будь-ла очка, до якого віку діти можуть йти з батьками за одним квитком???

    Як ви думаєте пропустять мене з дитиною 9 років по 1 квитку????
    Відгукніться хто ходив?????
     
  11. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Цікаво буде почути відгуки форумлянок про концерт, як вам звук цього разу?
    Я сиджу на своїй кухні на краю Сихова, спокійно так, нікого не рухаю, але мені реально кришу рве - я чую Вище неба, і то дуже і дуже чітко!
    Та що там- я чую ту енергетику! І слова Славка, хоч і не так розбірливо, як пісні, але я їх чую!
    Круто-крутезно там!!!!!! Хоч бери і збирайся ближче до стадіону! Але як не подбала завчасно, то тепер нема чого нити...ех. плак...
     
  12. Gybka Bob

    Gybka Bob Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Я тоже сиджу і так хочу туди.....аа✌ чекаю також відгуків як воно того разу, бо в травні було дуже круто!
     
  13. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    І ми балдіємо...Коханий купив вино і до вина... Емоції зашкалюють. Краще б ми на концерт пішли сьогодні, а не в травні (коли дощ був). Але і по ТБ добре дивитись, хоча немає тієї атмосфери, що на Арені, і звук не той. І ще - реклама дуже нервує. Нам концерт із запізненням транслюють.
     
  14. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Я не одна! Кухонна фан-зона! Та то просто капець, я не витримую. Після травневого концерту дала собі слово, що в серпні піду, і не пішла таки. Зла на себе!
     
  15. Gybka Bob

    Gybka Bob Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Реклама реально нервуєдзвонила знайома з Арени, там така атмосфера..."і все буде добре для кожного з нас....."
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Мене реклама теж денервує, але що мені, мені і далекий звук в вікно не долітає, тому і таке задоволення за велике щастя, втикнула у вуха навушники, щоб весь звук проходив через мене :).
     
  17. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Чому я не на Арені? Мені та атмосфера передається з екрану, але то не то, що вживу... Пісня "Друг"... Я балдю..Емоції, ейфорія..
     
  18. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Дівчат, добре, що вам з вікна нічого не долинає, бо то тєжко...
    Де ти є? Ти випила мою кров...
     
  19. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Щойно повернулась! Концерт супер, звук - нема до чого придертись, ніякої тисняви, все мирно, спокійно. А енергетика...завтра буду без голосу))) До останнього вагалась чи йти, тішусь що наважилась.
    Тільки вони можуть творити таке, всі пісні проспівали, проскакали, ОЕ найкращі!
    Прийшли на 21:30 так як здогадувались, що швидше нічого не буде, не прогадали.

    Надіслано від мого LG-P765, використовуючи Tapatalk
     
  20. Gybka Bob

    Gybka Bob Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Ну дякуючи 1+1, хатня фан-зона також насолодилась концертом! Тішусь, що ми маємо таких музикантів! ОЕ❤❤❤