Органічне ураження мозку у дитини

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем irenkka, 30 Жовтень 2014.

  1. irenkka

    irenkka New Member

    доброго дня!Я мама особливого хлопчика,у свої 4,4рочки Максимко практично не розуміє зверненої мови і не говорить,хоча логічне мислення в дитини хороше.При вагітності була нехватка кисню, нас гіпоксичне ураження ЦНС.Почали лікувати ми дитину у 2,8років-при народженні ніхто не сказав що є якісь проблеми і потрібно звернутися до невролога,ми самі забили на сполох коли побачили що дитина не розуміє зверненої мови.Півроку лікування у Охмадиті-сомазина,пантокальцин.цереброкурин,кортексин.когітум,семакс.Вже рік лікуємось препаратами хеель+ноотропні препарати з перервами,вітаміни були.
    Півтора року ходили на заняття в "Коло сім*ї",і ще окремо з психологом.
    Чи є тут батьки зі схожими проблемами у діток?поділіться.будь-ласка,досвідом,як лікували,чим,які результати,можливо діагноз не зовсім такий але також були проблемами з розумінням мови-буду дуже рада вашим дописам!дякую.
     
  2. kalynka

    kalynka New Member

    Відповідь: Органічне ураження мозку у дитини

    Привіт! Малому 3.5 До 2 років все було нормально, знав 10-15 слів. всі реакції в нормі. Після 2 став уникати спілкування. звернену мову розуміти вибірково. зникли слова майже всі. Лікуємось з травня Діагноз-затримка психічного розвитку органіяного генезу.
     
  3. kalynka

    kalynka New Member

    Відповідь: Органічне ураження мозку у дитини

    органічного. перепрошую.Лікуємось з дисансері, ходимо в садок в спецгрупу. Стараюсь бути оптимістом-згідно статистики до настання шкільного віку в 90% діагноз знімається. Звичайно треба медикаментозне лікування з заняття з дефектологом і логопедом. Про ефект медикаментів напишу в приват, якщо треба. Починали з цераксону (малий зразу став спокійним і адекватним) а далі купа всього...цей дощ надовго
     
  4. White angel

    White angel New Member

    В мене трошки інша ситуація...Але теж при народженні ураження ЦНС.Лікували малого від народження.Приймали Сомазину,Кальцій Гопантенат,Цефтріаксон...Малий став спокійніший.Але.... зараз йому 5 років і він не говорить,розуміє лише прості речі,а крім цього ще купа всього.У кожного по-різному!Але ураження ЦНС -це серйозно!!!І лікувати потрібно одразу.
     
  5. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Дівчата, а як то діти не розуміють зверненої мови?як то проявляється? Ви кличете дитину, а вона навіть голови не повертає? Чи ігнорує всі прохання? Усі чи вибірково?
     
  6. White angel

    White angel New Member

    Наприклад :ви називаєте ім'я дитини,а вона лежить собі,як лежала.Кажете,чи вона хоче їсти -не реагує,чи подивися вліво -дитина не повертає голову,дай мені руку -не дає...Ось це і означає,що дитина вас не розуміє,не розуміє,що ви хочете,не розуміє зверненої мови...Але є різні випадки.Дитина може реагувати на прості повсякденні речі,коли не говорить.Наприклад:коли хоче їсти,то відкриває рот,хоче на руки,то кричить,а як ви питаєте про це,підносить руки.Але...... коли ви кажете подивися вліво чи покажи де баба,но...тут уже важко,дитина цього не зробить!!!Мені трохи незрозуміло чи ви питали саме про таких дітей,чи про тих,що говорять?А коли ігнорує,то це просто манери вже в дитини,а не проблеми голови.Причини можуть бути різні,навіть обіда...
     
    Останнє редагування: 6 Жовтень 2015
  7. iriwa

    iriwa Особлива мама

    У нас затримка психо-мовного розвитку, як написали у висновку, органічного походження ( але то з пальця висмоктане), розлади спектру аутизму... Майже не говоримо, гіперактивні, маєм зациклення, рухову аутостимуляцію, мови зверненої мало розуміємо.. короче складно.. Коломийки з лікарями і заняттями у нас вже фактично 4 роки..
     
  8. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Ви як мого старшого описали..
    Він до певного віку таким був. Всі казали, що хлопець з характером і не робить того, що не хоче. Чоловік все питав "чого морозишся?".
    --- дописи об"єднано, 6 Жовтень 2015 ---
    А зараз малий йде тією ж стежкою. Він не покаже ротика'носика, не дасть руку на вулиці, говорить пару простих слів. Тільки п'ять дає, якщо його попросити і інколи цьом. На своє іім'я реагує, коли хоче. Йому 1,9.
     
  9. White angel

    White angel New Member

    Мій малий теж не все розуміє,лише побутові речі.Але,думаю згодом все налагодиться!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Zagadkova

    Zagadkova New Member

    Дівчата підкажіть, де у Львові можна якісно зробити дитині еег,ехо і рео?
     
  11. Mamaja

    Mamaja New Member

    @Zagadkova