Оленка Федущак. Сім'ї levandivka потрібна допомога!!!

Тема у розділі 'Відкриваємо серця', створена користувачем Зорянівонька, 16 Травень 2012.

  1. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    п.Ірина питалась чи може хтось завтра побути з Оленкою, догледіти її доки п.Ірина буде зайнята оформленням документів на допомогу
    Живуть на Левандівці.
    Потрібно завтра з 9 і до обіду
    Бажано 2 людей, хто має можливість - прошу писати в цій темі. Дякую
     
  2. lewandiwkowa

    lewandiwkowa Well-Known Member

    Відповідь: Оленка Федущак. Сім'ї levandivka потрібна допомога волонтерів!!!

    добрий день, дівчатка!
    якщо не знайдеться охочих "за просто так" посидіти з Оленкою, то може у когось з є якась знайома цьоця, бабця, дівчинка тощо посидіти "за оплату"?конче мені треба на завтра-післязавтра, а далі - будемо щось придумувати...
    дякую
     
  3. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Оленка Федущак. Сім'ї levandivka потрібна допомога волонтерів!!!

    Данило зараз в таборі. В цю неділю в таборі батьківський день.
    Іра хотіла би поїхати, але з Оленкою на маршрутці важко, то десь годину їзди за межами міста.
    Може є бажаючі з машиною завезти туди і назад Іру з Оленкою і побути в таборі трохи в цю неділю.
    наперед дякую
     
  4. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Оленка Федущак. Сім'ї levandivka потрібна допомога волонтерів!!!

    Іра (мама Оленки) шукає бажаючих посидіти в неділю з Оленкою, оскільки Данило (син) в неділю йде до причастя.
    потрібно посидіти кілька годин
    бажаючих прошу звертатись в темі або в ПП
    дякую :)
     
  5. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Оленка Федущак. Сім'ї levandivka потрібна допомога волонтерів!!!

    Я б напевне змогла посидіти, але якщо буду не сама (ще хтось зі мною на пару зголоситься), бо не почуваюся надто впевнено в догляданні дітей.
     
  6. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Оленка Федущак. Сім'ї levandivka потрібна допомога волонтерів!!!

    точніше про час: в суботу з 15.30 до 18 чи 19
    (може і швидше, лише годинку погуляти біля церкви)
    в неділю дитяча служба на 12.00

    кидаю номер телефону в пп
     
  7. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Оленка Федущак. Сім'ї levandivka потрібна допомога волонтерів!!!

    Поки є по одному бажаючому на суботу і неділю, потрібно ще по одному. Дівчатка, зголосіться, будь-ласка
     
  8. lewandiwkowa

    lewandiwkowa Well-Known Member

    Відповідь: Оленка Федущак. Сім'ї levandivka потрібна допомога волонтерів!!!

    Дівчата!привіт! чи Віктор з кимсь з вас розмовляв з приводу Оленки і її лікування?мається на увазі лікування в Грайсфальді...будь яка інформ., і негативна, і позитивна, буде вислухана- допоможіть, плііііз, я заплуталась, і не даю собі ради, - з одного боку, Ромком Пророком проведена грандіозна робота, і Віктор надавав йому документи...а з іншого....словом, не знаю....пишіть, дзвоніть..телефони мої маєте (Зоряна, Христина, Адріана, Оля...)чи можна мене знайти на однокл чи на фейсбуці, тут буваю рідко, - просто я не вмію тут писати..
     
  9. lewandiwkowa

    lewandiwkowa Well-Known Member

    Відповідь: Оленка Федущак. Сім'ї levandivka потрібна допомога волонтерів!!!

    Доброго вечора, дівчата, у мене змінився № київстарівського телефону, за три місяці спробую його поновити... лайф і мтс ті ж..
    у мене в телефоні немає жодного номера, на жаль, ледве знайшла Христини тел...
    і надалі треба волонтера, хоча б на кілька годин...
    дякую
     
  10. lewandiwkowa

    lewandiwkowa Well-Known Member

    Відповідь: чи варто боротися за одруженого?

    так, "життя довге і непередбачуване. І ніколи не знаєш, що з тобою буде завтра".
    оця коліжанка, що написала першу фразу, процитовану мною, здається мені дуже розумною кобітою...не знаю Вас, але голову схиляю...ніхто не знає, що буде завтра!
    На цьому закінчую, і, певно, попрощаюсь з вами, - ви всі дуже цікаві дівчата, на скільки я встигла з вами познайомитись, і ще за ВІкторового життя і після смерті, та я до вас з невідомої причини не пасую...Кому буде цікаво, як там діти, залишіть повідомлення на однокласниках, або на Фейсбуці, - Ірина Дмитрів..а ні, то й ні...Всіх благ вам!
     
    Останнє редагування: 13 Лютий 2013
  11. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Відповідь: Оленка Федущак. Сім'ї levandivka потрібна допомога!!!

    Дівчата, не знаю в яку тему написати, мабуть сюди найбільше пасує. Мала розмову з пані Ірою,вона вже більше місяця не може підібрати взуття для Оленки, дитина досі ходить в зимових. Все, що не купується, віддається назад, тому що Оленка їх з криком скидає. Додаю знимку її позаторішніх мештиків,які вона нормально давала взути, може, в когось залишилися з дітей щось такого плану, ніжка має точно 20 см, носить взуття приблизно 33 р-ру. Контакти п.Іри надам в пп.
    [​IMG]