Ой, Америка, ой, Канада...

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Liliyah Romanova, 20 Травень 2009.

  1. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Так ніхто і не каже, купувати масмаркет. Є багато органічного, натурального і нешкідливого. І ще часто акції і знижки, тому можна купити щось хороше за добру ціну. Треба знати, що хочеться і коли можна"вполювати" за тим за хорошою ціною, тому добре, коли є хтось знайомий, який тут живе і знає, де і що можна купити, непереплачуючи.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Ібупрофен назагал не дуже добре лікарство і не має значення хто його виготовляє. Багато лікарів радять пошукати інші способи втамування головних болей, скажімо.

    Те, що вони кольорові не робить їх поганими таблетками. Так, вони дуже добре знімають біль. І кожен організм є інший і реагує на ліки по різному. Тому кидатись в крайнощі, що он вона замовляє значить то погано чи їй кінець, не варто. Просто кажуть, що з часом таблетки з великим вмістом ібупрофену можуть мати таку саму звикаючу дію як і наркотичні. Якщо ви переживаєте за свекруху, то подивіться що конкретно вона замовляє, бо є певні різновиди обезболюючих які таки треба уникати.

    Моя мала і я дуже потерпали від головних болей. Я дослідила коли у мене збій гормонів перед місячними, то обов*язково буде біль який тільки таблеткою і полікується. Повсякденний, який нераз може завітати, я не лікую, тобто ліків на нього не приймаю. Стараюсь перебитись чаєм чи свіжим повітрям. Моя мала дуже любила ліки, чуть що - зразу таблетку в зуби. Ми зауважили нездорову тенденцію, і просто перестали купувати обезболюючі. З часом мала навчилась не доводити себе до стану коли дуже голова болить. Просто психологічно спрацювало - нема ліків, значить нема і болю.
    --- дописи об"єднано, 16 Вересень 2016 ---
    То саме основне - знати що тобі треба.
    То так я нині, пішла в магазин, знайшла кілька гарних і недорогих речей, прийшла на касу, а жіночка поруч стояла і каже, що обійшла весь магазин і нічого не знайшла, i як мені пощастило знайти такі гарні речі.:girl_dance:
    Надо знать грібниє мєста, мaі дорогіє.:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Вау, в мене вони завжди вдома є, але колір просто білий
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    В нас теж білі продають) цікаво що ж то їй передають))

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  5. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Ібупрофен є різних виробників. Хтось робить білі, хтось оранжеві, в мене, наприклад Advil, вони синього кольору.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Що в Штатах дешеве - хороші банні рушники:yes: В Україні такі грубші і м'якенькі треба ще добре пошукати (це з останніх спостережень після поїздки в Україну).
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо! Тупо! x 1
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Напевне передають капсули, бо вони швидко-діючі і краще розчиняються ніж звичайна таблетка.

    А ви впевнені, що то ібупрофен? Бо якщо помаранчева таблетка, то звучить як Dayquil. У нас різних фірм pізний колір. Ехедерін - зелений, адвіл - синій, тайленол - червоний або червоно-білий. Це якщо звичайте обезболююче, а є ж таке, що від простуди, від мігренів, аби вночі краще спати і все тих самих виробників - той самий ібупрофен лишень з домішком ще чогось.
    --- дописи об"єднано, 17 Вересень 2016 ---
    Погоджуюсь. Правда муж з Тернополя привозив. Якість і розмір, звичайно, відрізняється:girl_cool:

    Зате в США я не знайшла файної циратки на стіл. Тобто в нашому районі таке ще треба пошукати, бо такі речі є в чорних районах від яких ми дуже далекі.:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Маленька оранжева таблеточка, не капсула. Чи суміш не знаю
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Дякую! Знайшла.
    [​IMG]
    Я про ці таблетки і забула, бо в нас знайшли якось, що дитяча версія таких таблеток спричинила сліпоту в дитини в Каліфорнії, то дитячих більше не випускають. Цей різновид якраз є не з найкращих.

    Але ми вчити нікого не будемо!!! Я з цим брендом не дружу і крапка.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Побічні дії для організму небезпечні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    У будь-яких хімічних ліків побічні дії для організму небезпечні. Краще без них взагалі, але не всім вдається і не всі можуть. Нажаль!

    Тому поки можемо, краще уникати.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Я купляю Advil або Tylenol, коли треба
     
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    дякую, дівчата, дуже багато прояснили
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Я не купую. Особливо дитячий. Мене лякає те, наскільки неякісними їх роблять. Постійні recalls (не знаю українського відповідника).
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відкликають партії ліків назад?
    А яка тоді діюча речовина знеболювальна найбезпечніша? Бо іноді таки треба щось випити...


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  16. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Педіатр наш каже приймати лише Тайленол (парацетамол) якщо треба. Після пологів в лікарні мені так само його давали, і лише тому що він не допомагав, дали ібупрофен. Ті лікарі, з якими я мала справу, радять парацетамол спершу, а вже потім щось інше.
    Ну але малому я давала жаропонижуюче лише один раз за його три з половиною роки. Сама теж приймаю ліки максимум раз на місяць.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    так от і я раз на місяць. парацетамол мене бере, на щастя. навіть думаю по півтаблеточки пити спробувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Я замовила Clary Calm, плюс буду приймати жіночі мультивітаміни. Спробую обходитись без ліків взагалі.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Просто з цікавості. А побічні дії читали?
     
  20. Skifia

    Skifia миється в бані