Оформлення бенкетного залу

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем kukla, 17 Липень 2011.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Оформлення бенкетного залу

    aknytsU, про "швидко в'януть" твердження дуже сумнівне, наші букети стояли кілька днів.
     
  2. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Оформлення бенкетного залу

    Ви теж мали гортензії?
    Чого питаю, бо я на власні очі бачила наскільки швидко він зів'яв (ранок-викуп-церква і все) до прогулянки ніжні пелюстки гортензії зів'яли.
    Але не можу казати за всіх, просто був негативний випадок, тому його і запам'ятала.
     
  3. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Оформлення бенкетного залу

    aknytsU, так
    підозрюю, що міг флорист несвіжі квіти підсунути, бо мій букет був без мікрофона, з ним було все ок
     
  4. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Оформлення бенкетного залу

    Подивиться ще в неті blue navy wedding, це якраз такий відтінок, як у вас на картинках. Я дивилася палетки весільні з цим кольором, то його найчастіше поєднують ще з двома кольорами, а в букеті він може бути не в квітах представлений, а в стрічці і намистинках.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    • Корисно Корисно x 1
  5. LiaMia

    LiaMia New Member

    Відповідь: Оформлення бенкетного залу

    Підкажіть будь ласка де можна купити за розумними цінами зрізані квіти. Обїздили багато гуртівень, і всюди лише квіти в вазонах:girl_sad:
     
  6. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Оформлення бенкетного залу

    На Шуварі гуртовому, там де рослини, в самому кінці є пару гуртовень з дууже приємними цінами
     
  7. Optima

    Optima Member

    Відповідь: Оформлення бенкетного залу

    Наше весілля було офрмлене у цьому кольорі і на фото, що Ви додали, якраз моя весільна сукня із синім поясом)) До нього ще додавалася краватка такого ж кольору для нареченого..Від цієї сукні і відштовхнулися у прикрашанні залу..З квітів обрали гортензії, такими стрічками прикрасили торт, зробили бутьньєрки і бонбон"єрки, також мій букет був із синіми елементами..на і запрошення звичайно...головне не переборщити, бо колір досить темний..
     
  8. Optima

    Optima Member

    Відповідь: Оформлення бенкетного залу

    відповідь на запитання в карму - у квітах використовували гортензії, фрезії, кущові білі троянди і білі тюльпани, ну і зелені листочки різні..із синього у флористиці були стрічки, трішки бусинок..синіми також були банти на кріслах.
     
  9. GIS

    GIS Well-Known Member

    Відповідь: Оформлення бенкетного залу

    Дівчатонька! Дуже добре обирайте флористів-декораторів! З власного досвіду кажу! Так квіточка може приїхати із за кордону не дуже свіжа, але при правильному її напоюванні і догладі, вона відживає. При правильному складанні композицій і букету-бутоньєрки все те саме-вони довго тримаються і не вянуть! Перепитуйте в флористів їх освіту, бо "стояла біля флориста і сама тепер так вмію" то не освіта! Уточняйте все-все! колір чехлів і їх реальний вигляд, не на фото, нехай покаже вам декоратор один з тих чехлів що будуть у вас! І т.д. ..
     
  10. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Оформлення бенкетного залу

    ви про які "чехли" говорите?
     
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Оформлення бенкетного залу

    Напевно про такі "чохли"
    [​IMG]
     
  12. GIS

    GIS Well-Known Member

    Відповідь: Оформлення бенкетного залу

    Так про такі чехол, чохол, недумаю, що є різниця )
    Різниця у вигляді і тканині з яких вони пошиті-так, ну і деколи в декораторів вони такі вже понищені...такі позатягувані, що хоч не плати за них!
     
  13. darysj

    darysj Active Member

    У нас зал був прикрашений по мінімуму,бо квіти геть дорогі стали,то ми вирішили лиш композиції на столи поставити.Арку прикрасили стрічками,то вийшло зовсім не гірше як із квітами,я б сказала-оригінальненько.На початку планів було ціла купа на квіти,але потім,як підрахували:suicide:то прийшлось відмовитись.Я була цілком задоволена.Оцінюйте і нашу красу:girl_blush2:
    AD-350.jpg AD-355.jpg AD-354.jpg
     
    • Подобається Подобається x 10
  14. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    у нас зал має виражений етнічний декор (східних країн), тому як таких чолліз на столи та крісла брати не будемо: воно не дивитиметься разом) тому ми обмежилися лише бутонєрками, бнбонєрками, букетом нареченої та біжутерія, сукнями дружок, аркою, кошичком та підставками на фуршетний стіл, салфетками, квітами на машину відповідного кольору весілля..не знаю як то все дивитиметься правда, але надіюся що буде гарно)) хіба що може композицію на стіл молодих замовимо))
     
  15. irysuk kykysuk

    irysuk kykysuk Well-Known Member

    В нас скатертини і чохли на крісла є в барі - по 10 грн. з гостя. До того ж є арка. Стіл наречених прикрасять штучними квітами, бо, як подивилась на ціни живих, зробила висновок, що вони дуже гарні, але стільки зайвих тисяч в нас нема. А як і є, то хай батьки їх додадуть до свого подарунку)))) А, і ще є арка, під якою всі фотографуються. Щось таке має бути 539616_263585573773306_148898315_n.jpg 10410157_517168451748349_5288439794491389074_n.jpg getImage (8).jpg
     
  16. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    У оформленні нашого залу (ресторан готелю "Супутник", що на Науковій) все зробили як ми просили, я хотіла ніжну гаму кольорів як квітів, так і тканин які використовували для оформлення столу для молодят і стінки за ними, все вийшло ще гарніше ніж на фото) Тут хтось писав про гортензії, так от в нас вони стояли ще тиждень атой більше)
    ImageUploadedByTapatalk1426976643.813270.jpg ImageUploadedByTapatalk1426976660.485305.jpg ImageUploadedByTapatalk1426976673.550990.jpg ImageUploadedByTapatalk1426976685.248416.jpg ImageUploadedByTapatalk1426976699.911378.jpg
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    і яка загальна ціна такого оформлення?
     
  18. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Круглі столи, чехли на стільчики, ще арка гарно прикрашена- це все ресторану безкоштовно,решта робота флориста і декоратора, мартінки в районі на той час від 160грн в залежності від квітів, стіл молодих і стінка за ними так само нема сталої ціни, все залежить від бажань і можливостей, детальніше відповім в ПП.
     
  19. EineKleine

    EineKleine Well-Known Member

    вставлю своїх 5 копійок) нам пощастило з залою, бо стільчики нові кремові...і сам зал такий собі айворі..стильний. дуже сильно не треба було там випендрюватися...і я дуже чутлива до всякого роду блискіток, фатіну і атласу (не люблю))...нікого не хочу образити,просто кожному своє.
    тому ми самі прикрасили як могли..накупили всяких вазочок, полотна, мережива. ..задекорували трохи дрібнички..самі зробили розсадку для гостей..подруга принесла мольберт, надписи всілякі там типу кенді бар і так далі...будуть проф. фото то скину)
    запрошення-бонбонєрки теж самі крутили ) може, не надто професійно, зате від душі...і не дуже дорого..так як хотілося. ну звичайно велике дякую подругам - дуже допомгли і зранку квіти завезли і туди сюди все розставили. купували міцні квіти) півники,гербери і хризантеми. зелень нарізала в селі на дачі :girl_crazy: хенд мейд коротше)
    але було дуже цікаво!:)
    п.с. пару фоток із бек стейджу. особисті детальки позамальовувала)
    1_1.jpg
    1_2.jpg 1_3.jpg 1_4.jpg
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Nett

    Nett Member

    Дівчата чи підкажете хороших декораторів і в помірній ціні?