Оффтопи розділу

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем ilona, 24 Липень 2009.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    серйозно? А чого то старші жінки мають на такій роботі робити? В них що сили більше?
    не бачу зв'язку.
    ну чудово, значить ви ні в якому місці не хворі. Раз можете і возите. Ура!

    дівчата, я як буду мати коли, то це все поношу. Прошу тему далі не розвивати. Якщо стримаєтесь )))
    --- дописи об"єднано, 17 Вересень 2017 ---
    правда? я от з такими очима о_О
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
  3. Spring Melos

    Spring Melos Member

    В мене не має шизофренії,та і іншіх психічних недуг.В мене є проблеми з нервовою системою,тому що священик мені казав що я народилася вже з слабкою нервовою системою, і тому мені в житті не можна було мати великих стресів,якби не смерть дитини, і то отруєння, то того що зараз в мене є, в мене не було б.І депресії в мене не має,а просто поганий настрій, тому що не маю фізичного комфорту, який мала раніше. З депресією я знайома, і знаю що це таке,тому що дитину втратила, хлопці мене кидали, з роботами не везло, то я в такі дні, і місяці, бралася за любу роботу, лиш би не плакати, не думати,і не жаліти себе. Тому що, з фізичною активністю в мене було все в порядку.Вона довірилась, бо в неї була шизофренія, а в мене діагнозу не має,і кожен лікар каже щось своє.Я тільки можу довіритись Богові,і надіятися на нього, тому що більше нема на кого.
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  4. Merry

    Merry Well-Known Member

    в них перспектив менше. а молода дівчина має рухатись до кращого, здобувати більше. Чи мріяли ви у 20 років про карєру прибиральниці?
     
  5. Spring Melos

    Spring Melos Member

    Це я ще минулого літа могла їздити,а того вже не їздила тільки була два рази за ціле літо,тому що я вже писала мені гірше стало минулої осені в фізичному плані.

    Прошу більше мені не писати, і залишити мене в спокої,тому що вам ніколи мене не ЗРОЗУМІТИ!!!
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. Spring Melos

    Spring Melos Member

    Я знаю що таке сімейне життя, і прошу тут мене не вчити цього, в мене є сестра двоюрідна з якою спілкуюся в соц.мережі,і вона мені пише про своє сімейне життя,чоловіка і дітей,що їй важко і.т.д.та і читала багато і бачила.Я теоретично дуже багато всього знаю,знаю що треба рано і вночі вставати, знаю що діти хворіють і.т.д.Але я готова була до того всього, ще з 20 років та і зараз також готова.Сімейне життя це- важка фізична,моральна, і психологічна праця.Але це і ще і радість, і щастя, що тебе люблять і ти потрібна своїй сімї.Короче не маю бажання, тут все писати і пояснювати кожному.
     
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    На себе понадійтесь, а Бог допоможе.



    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. Merry

    Merry Well-Known Member


    --- дописи об"єднано, 17 Вересень 2017 ---
     
  10. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Spring Melos

    Spring Melos Member

    В якому сенсі на чому сиджу? Я вас щось не зрозуміла? А можливо цей допис і не мені адресований...
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 17 Вересень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Вам-вам!
    Ви хоч перечитуєте те, про що пишете? Чи то так "шовіжутопаю"? Страшенно хвора, але діагнозу немає. При тому Вам просто так призначають лікування, без діагнозу... І та ж недіагностована хороба не дає Вам працювати, спілкуватись з людьми, вдосконалюватись. Зате нити не заважає.
    Ви хоч в курсі, чого хочете сама від себе? І що ви для того робите?
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    Та ми тут всі трохи лохушки.
    "Про медицину знаю
    Про сімейне життя знаю
    Про роботи знаю
    Що мені поможе знаю точно і конкретно.... всьо знаю!"
    А я? А я читаю в розумію що ні фіга не знаю)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  16. Spring Melos

    Spring Melos Member

    А я папіка не шукаю,просто щоб був чоловік який би мене полюбив таку яка я є,і мільйонера мені не потрібно,достатньо того щоб просто працював, і мені не важливо де.А я дупу піднімала коли ще могла працювати, і важко було, але я працювала,а тепер не можу на жаль,навіть не знаю чи б змогла на 2-3 год десь поприбирати,тому що в хаті мені важко тим займатися, але ніхто того крім мене робити не буде, я то все роблю,уборка, наведення чистоти, це все на моїй шиї,мама не дуже любить чистоту,а я люблю щоб в хаті була чистота, і порядок, і щоб все лежало на своїх місцях,бардаку страшенно не люблю,їй головне щоб в баняках їжа була,а я от не люблю готувати,але деколи готую.Я вже віддала Богові саме найдорожче, свою дитину.То що ви мені про вою знайому розказали, це не кожному таке дано.
    --- дописи об"єднано, 17 Вересень 2017 ---
    А от то що мені поможе, я якраз і не знаю...
    --- дописи об"єднано, 17 Вересень 2017 ---
    А от то що мені поможе, я якраз не знаю...
     
  17. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Ви не « віддали Йому » свою дитину, бо Він не забирає на той світ дітей, щоб карати, виховувати, мучити батьків! Так пишете, ніби збирач податків прийшов і з вас стягнув, і більше нічиї дії тому не виною, і тільки Бог причина всіх лих. А ви тепер, така змінена та інакша, незважаючи на всі «кари» , просто диво, а не людина, ще і уповаєте на зцілення від нього, ігноруючи земні засоби . Чи то виклик Богові — якщо ти є, зціли? ) Не гнівіть Бога. Та й на милосердя його надміру не надійтесь.. Прошу не цитувати цей допис, бо більше не маю про що з вами розмовляти. Дякую.
    Я знайшла кнопку «ігнорувати». Життя прекрасне! Ноги моєї більше тут не буде :)
     
    Останнє редагування: 17 Вересень 2017
  18. Spring Melos

    Spring Melos Member

    Я не знаю свого діагнозу ,якщо мені кожен лікар каже щось своє,то його в мене не має взагалі, я той стан сама для себе називаю фізичним дискомфортом, стражданням,на нервововому грунті.А з людьми я спілкуюся,в мене друг був два роки тому, але він перестав зі мною спілкуватись,це і був мій колишній хлопець який мене випадково в моєму районі зустрів ще в 2012 році,і я почала з ним просто дружити,він мене підтримував в усьому,я з ним разом кудась ходили,їздили на озеро.Ходив зі мною два рази до лікарів, дуже хотів щоб я була здорова,тому що знав мене не таку, йому було боляче мене таку бачити.Познайомився зі мною в 2006 році,як він мені багато разів казав і дякував,що я його повернула до нормального життя,що завдяки мені він змінився, і став іншим,тому що його тоді дівчина покинула, і йому було дуже важко, була депресія,а я його заряжала гарним настроєм, і позитивом...Але він мене покинув позустрічавшись пів року зі мною,пояснивши це тим що не зміг мене полюбити як жінку,а любив просто як сестру,колежанку,добру людину.Дружила я з ним три роки. Так я в курсі чого я хочу,і ще раз про то тут розповідати я не збираюся! І зробила дуже багато всього.
     
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Spring Melos
    Хочете не виснажливу роботу- вишивайте на продаж,
    Не вмієте- навчіться, благо Інтернет маєте;
    Не маєте грошей на психотерапевта, шукайте безплатного. Знаю жінку яка їздила в Унівський монастир і там з нею займався монах з відповідною освітою . Безкоштовно .
    Не думаю, що це одиничний випадок.
    Було би бажання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Spring Melos

    Spring Melos Member

    Вишивання це не моє,це для людей з спокійною нервовою системою,я в школі вишивала коли нам завдяння на уроках праці задавали,то це мені не подобалось.Мені потрібна більш така робота щоб рухатись,а не сидіти і виконувати марудну роботу(вишивання тобто) .А я ходила до двох безкоштовних,одна мені тільки ще більше настрій зіпсула, я їй все розказала про своє життя, про втрату дитини, про свою психосоматику, як психологи той мій стан називають.А вона мені сказала що нічого страшного,що інші люди не мають ніг, і рук, і живуть собі щасливо, радіють життям,а я тут нию що мені погано,і без сімї можна жити, ще ніхто від того не вмирав...Короче вона мені порадила змінити обстановку, поїхати десь на курорт,чи в якийсь санаторій.
    Я потім після візиту до такої психолога плакала в хаті,і ще була в одної то та навіть мене слухати не хотіла,а казала лягати в лікарню, а потім щоб до неї приходила.І я вже розчарувалася в тих психологах і психотерапевтах,безкоштовних,якщо мені такі приватні всі троє казали в лікарню лягати.Просто не має більше бажання когось шукати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1