Оффтопи розділу

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем ilona, 24 Липень 2009.

  1. ilona

    ilona New Member

    Ну так, то все канони, що прописала Церква і тільки Церква , і зв"язку з Біблією і словом Хрниста в них немає
     
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Церковний розвід

    а Церква по Вашому, то так собі з боку стоїть і відношення її Канони не мають ніякого до Біблії? може по Вашому ми мали б найти ( не знаю в який спосіб) - якісь скрижалі з християнськими законами давниною 2009років і згідно них вивчити всі мови стародавні і тоді чітко дотримуватися по них Християнства? бо що то - Церква ж по Вашому і усі Апостоли, мученики, Святі , Старці - то все зі стели написали...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Церковний розвід

    перепрошую, але процедура шлюбу теж не в Біблії описана. Якщо для Вас то все "просто канони", то й шлюб, мабуть, "просто обряд", як і розвід. Звідки такий посилений інтерес до шлюбу і розлучення, при цілковитій і гнорації церковного права?
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. ilona

    ilona New Member

    Та нічого Ви не маєте... Звідки така агресія... Я хочу розібратись, знайти зв"язок , той ланцюжок який віде від Біблії до Церковних Канонів, знати на підставі чого вони складені... і наскільки я розумію то в Біблії написано "...від Апостолів"

    Не розумію чому Ви так запитуєте. Чи для того щоб цікавитись треба якісь інші причини ніж "цікавість" ? І власне я хочу зрозуміти це церковне право....
     
    Останнє редагування модератором: 24 Липень 2009
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Та так... я вже давно помітила, що ви дуже добре Біблію дослідили. Краще за Церкву. :girl_crazy:

    Чесно, не видно. Ті, хто хочуть розуміти, поводяться інакше.

    Ви не хочете зрозуміти, ви просто шукаєте собі оправдання. А ще хочете показати, що Церква дурна й помиляється, аби мати підстави її не слухати.
    Успіхів!
     
  6. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Церковний розвід

    І шо ви цим хотіли сказати? Вас якийсь окремий канон роздратував, чи так просто, аби попизд..ти?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. ilona

    ilona New Member

    Я неодноразово задавала питання на форумі про зв"зок Церковних Канонів і Біблії, але ніхто не відповів... Отже я зрозуміла що якщо немає чіткої відповіді значить і зв"язку немає

    І власне я не шукаю оправдання і жодним чином не хочу нічого показувати (тим більше що Церква ... мені навіть рука не піднімається так написати як Ви)
    Я бачу що Ви власне маєте упередження до таких як я, і зразу закидаєтесь негарними словами , причому вже не вперше.

    Ого... не сподівалась на цьому форумі почути такі вирази... Ви мене вразили найбільше за всіх.

    Я розумію що якщо не можете відповісти на моє конкретне питаннчя конкретною відповіддю це може дратувати... але чесно кажучи, Ви тут говорите про Біблію, Слова Христа, про Церкву і християнське життя... але я відчула з вашої сторони тільки агресію, злість і бажання образити.
     
    Останнє редагування модератором: 24 Липень 2009
  8. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    На форумі немає людей які професійно можуть вам пояснити зв'язок Церковних Канонів і Біблії. Людей, які вам це можуть пояснити аргументовано, потрібно шукати, скажімо, а Католицькому університеті (Ліля мене, неука, зара знов зкритикує). Так що ви таки прийшли поп..діти.

    Що вас так засмутило в мому дописі? Те, що я вас попросила навести один конкретний канон, який, на вашу скромну думку, абсолютно суперечить Біблії?
     
    Останнє редагування модератором: 24 Липень 2009
  9. ilona

    ilona New Member

    Ні, Ви помиляєтесь, по-перше, я у тій вашій фразі не побачила що Ви мене просили навести будьякий-приклад, по-друге, мене ніщо не засмучувало. А вразила Ваша манера спілкування , особливо слово "попиз..ти" що Ви вживаєте у своєму лексиконі

    Мені не потрібно професійно, мені достатньо просто дати чітку відповідь на моє чітке питання. Я вважаю якщо людина в чомусь свято переконана і відстоює свою позицію, то вона здатна це зробити.
     
    Останнє редагування модератором: 24 Липень 2009
  10. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Церковний розвід

    Чітко відповісти на ваше запитання може спеціаліст, так зрозуміліше? Тож шукайте спеціалістів. І не зафлуджуйте теми.
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Як на мене відповіді були, то ви неуважно читаєте.
    Хочете знати, звідки канони взялися, почитайте книгу Левітів, може, проясните для себе це питання.

    Маріє!!! АЛЬО! Що за вислови!!! То вам не дискусія про гамериканські матюки! :girl_mad::girl_devil::girl_crazy:

    :girl_crazy::girl_crazy: Та звісно, а як інакше.
    Просто терпець вривається часом. Ви не перша з питаннями, й не перша з пошуками "потрібних та зручних" відповідей. А їх нема, крапка.
    І неправда, що не хочете показати Церкву дурною. Ви тільки цим і займаєтеся, мені то не привиділося... І дискусія інших форумлянок з вами на кілька сторінок раніше тільки це підтвердила... Ви НЕ слухаєте. То що хочете почути???
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Церковний розвід

    Лілю, я, звичайно, грубо висловилась (за що можете мене покарати за форумними правилами), але ця пані робить якраз те, що я написала. І, взагалі-то, ці пости в офтоп перенести треба.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Церковний розвід

    Приклад Старозавітніх канонів:

    4 Ви виконуватимете устави Мої, і будете додержувати постанови Мої, щоб ними ходити. Я Господь, Бог ваш!
    5 І будете додержувати постанов Моїх та уставів Моїх, що людина їх виконує й ними живе. Я Господь!
    6 Жоден чоловік не наблизиться до жодної однокровної своєї, щоб відкрити наготу. Я Господь!
    7 Наготи батька свого й наготи матері своєї не відкриєш, вона мати твоя, не відкриєш наготи її!
    8 Наготи жінки батька твого не відкриєш, вона нагота батька твого!
    9 Наготи сестри своєї, дочки батька свого або дочки матері своєї, що народилися в домі або народилися назовні, не відкриєш їхньої наготи!
    10 Наготу дочки сина свого або дочки дочки своєї, не відкриєш наготи їхньої, бо вони нагота твоя!
    11 Наготи дочки жінки батька свого, народженої від батька твого, вона сестра твоя, не відкриєш наготи її!
    12 Наготи сестри батька свого не відкриєш, вона однокровна батька твого!
    13 Наготи сестри матері своєї не відкриєш, бо вона однокровна матері твоєї.
    14 Наготи брата батька свого не відкриєш, до жінки його не наблизишся, вона тітка твоя!
    15 Наготи невістки своєї не відкриєш, вона жінка сина твого, не відкриєш наготи її!
    16 Наготи жінки брата свого не відкриєш, вона нагота брата твого!
    17 Наготи жінки й дочки її не відкриєш; дочки сина її й дочки дочки її не візьмеш, щоб відкрити її наготу, вони однокровні її, це кровозмішання!
    18 І жінки з сестрою її не візьмеш на суперництво, щоб відкрити наготу її при ній за життя її.
    19 А до жінки в час відділення нечистости її не наблизишся, щоб відкрити наготу її.
    20 А з жінкою свого ближнього не будеш лежати на насіння, щоб нею не стати нечистим.
    21 А з насіння свого не даси на жертву Молохові, і не зневажиш Імени Бога свого. Я Господь!
    22 А з чоловіком не будеш лежати як з жінкою, гидота воно!
    23 І з жодною худобиною не зляжешся, щоб не стати нею нечистим. І жінка не стане перед худобиною на злягання, це паскудство!
    (Лев.18:4-23)

    До речі, Мойсей їх не писав. Просто традиція це приписує саме йому, але дослідження показують протилежне.
    Католицька Церква не визнає ВИКЛЮЧНО Біблію, як то протестанти, а має й інші книги та Традицію. От у тій цілісності її й треба сприймати. Інакше - ніяк не можна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Оффтопи філософського розділу

    Неспокій сумління - це добре. Звідси питання. Якби було все для вас просто і ясно їх би не було. От тільки ви шукаєте не правильної відповіді, а підтвердження своєї правоти - це не є добре. Не у цьому випадку.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    Не сперечаюся.
    Просто... не простіше..?
    Хіба не доводилося бачити, як з церкви, виводять людину, яка "не молитися прийшла"?
    ТАКий актуальний факультатив припиняти?

    Я спосіб знаю. :)
    http://www.youtube.com/watch?v=tVUITRgXBxM
     
    Останнє редагування: 13 Жовтень 2010
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    Відкриваю тему, бо буває, що виникають в людей питання, то будуть мати, де спитати.
    Нагадую, що тема не дискусійна, а радше як посібник для тих, хто прагне знати більше, або просто прагне знати...
     
  17. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    Не дивно. Треба прочитати думку Церков, аби зрозуміти що й до чого.
    Сподіваюся, ви не Непорочне Зачаття маєте на увазі.
     
    Останнє редагування: 5 Листопад 2010
  19. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Відповідь: Допомога св.Йосифа

    Мдя...
    Чого тільки люди собі не понапридумують... :scratch_one-s_head:
     
  20. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Допомога св.Йосифа

    Час такий, що всюди добре мати знайомства. В Небі - особливо :)