ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем Liliyah Romanova, 23 Листопад 2006.

  1. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    Трохи мене морально підкосили останні події, і з бабцею, і з моїм здоров'ям тепер. Такі думки у голові, різні-різні. Не вельми люблю лікарні, а тут маю мати скоро операцію під загальним наркозом. І потім чекати на результати. Якось все так, сподіваюсь на краще і на те, що результати будуть добрі.
    наразі дуже помічне вишивання, допомагає думати лише про хрестики, про їх рівність і кількість.
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    тисніть на кнопочку
     
  3. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    і вчора я побувала в тому раю! І ще в одному на додачу! Там дійсно бомбезно! Отримала подарунки і ще й накупила краси свому майбутньому бебіку. Іду хвалитись у відповідну темку :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    О, яке на мене напало натхнення - вишивала би без сну і спочинку. Але ж чому так невчасно? Зараз стільки роботи перед Пасхою, ще й в Дмитруська ДН 19 квітня:). Треба придумати якийсь цікавий дизайн для тортика:girl_tender:, вже майже вирішила, що це будуть смурфики, бо він на даний момент від них фанатіє (нарешті проходить динозавровий період, бо те гарчання мене доконувало).
    А ще як подивилася на великодні серветки - то вже би бігла по заготовку:girl_crazy: і вишивала (а я вмію за тиждень встигати те, що мало б вишиватися місяць, особливо якщо дуже сильно чогось захочу:d64:). Але ні, б'ю себе по руках:) після свят буду мати дуже багато вишивальної роботи:)

    Отакий от монолог вийшов. називається - виговорилася:) Все, пішла до роботи.
     
  5. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    Дівчата, а в кого моя схема маминого горнятка від Дім? точно пам'ятаю, що комусь давала її, а кому не пригадую, прошу відізватися!
     
  6. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    В мене! точно в мене, планувала в другу вагітність вишивати і так і не зібралася, з понеділка знайду (в котрійсь папці чи коробці, точно знаю, що маю горнятко, думала шо то Фіяни ггг) як передати?
     
  7. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Дівчатка, хтось в кармі вже давніше (кінець грудня-початок січня) питав мене про схемку (ніби великоднього рушничка, але точно не пригадую). Відгукніться, бо не можу знайти допис
     
  8. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Бачу знову активувалися останнім часом вишивальниці на форумі. Прийшла пора вишивальна і до мене:girl_smile:. Якось літом рідко беру голку до рук, а як починається осінь, то знову тягне мене до вишивання! Як там ваші вишивальні дні? Я прийшла з роботи, повечеряла, включила серіал і вишиваааю:d64: ,а правильніше закінчую свій довгобудище. Усі хрестики вишиті, залишилась крапка беку. Але це я так думала, що його там мало, а як прийшлось до діла :girl_sad:. Чи то я вже розівчилася ним вишивати:girl_blush2:.
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Якщо не сюди,то перенесіть будь-ласка
    Шукаю ось таку камізельку або схожу де можна у ЛЬвові придбати,буду вдячна за підсказки
     

    Вкладення:

    • zRKJigdXZxA.jpg
      zRKJigdXZxA.jpg
      Розмір файлу:
      108 КБ
      Переглядів:
      33
  10. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Я понити, хоча ні, швидше пообурюватись. Можна? Пішла сьогодні в мережку прикупитись на нові процеси. Давненько не брала аіди і трохи прифігіла з цін (вибачте на слові). Планувала цвайгарт, але шось не розраховувала на такі ціни. Думаю чи є щось подешевше, але не барахло вже чисто, а щось толкове. Радять мені російську гаму. Кажу, дякую, не тре мені їхнього ніц. Ну ви ж знаєте, що то відносно російське, воно все і так в Китаї робиться, бла бла. Ага, ще раз дякую; взяла я планований цвайгарт. І думаю ото собі, то ж як тре себе не поважати шоб і далі продавати товари виробника-агресора? Вони танками по наших землях, винищують цвіт нашої нації, а ми і далі їхні товари продаєм і будем...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Подобається Подобається x 4
    • Не подобається Не подобається x 1
  11. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    А в яку ціну там цвайгард?
     
  12. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    я думаю, що то у них залишки просто... принаймні так хочу думати, мабуть;)
    а що до цін на хорошу тканину, то на жаль, ніц з тим не пороблять в магазинах, вони купують тканину в євро, а курс зараз караул(((( тому і ціни такі захмарні((( Я не виправдовую ціни чи власників магазинів, але ставлюсь просто до того з розумінням.. бо ми стали всі заручниками того курсу((((
     
  13. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Цвайгарт чи то 360 чи 390. Там просто підряд штук 6 тканин і всі десь в тому районі ціни. Тому я і не запам'ятала чітко.
     
  14. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    На жаль, не завжди залишки. Наприклад влітку в одному з магазинів бачила/чула, що допродують залишки кіровського муліне і вже не замовлятимуть, а в іншому продавець навпаки агітувала купляти кіровське муліне нового зразка (мотки по 10 м.).:girl_sad:
    А буває українська аіда? Чи інформації на цінниках в магазинах тканин краще не довіряти? Бо в рукодільних магазинах ще нададуть достовірну інфу, а в магазині тканин просто: "виробник Україна" (а якщо це домоткане, то взагалі не визначиш чи воно коломийське, чи луцьке). Ще в одному з магазинів казали, що в продажі є білоруська аіда. Може то так російську маскують?:girl_in_dreams:
     
  15. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    ну так як мені сказали: якщо хочете брати угорську, бо вона дешевша, то краще вже російська гамма. Бо угорська - то барахло. Тому не знаю ніц.
     
  16. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    якщо хоч колись тримали в руках і те і те, то визначити не проблема, воно зовсім різне. А якщо не тримали, то я би брала в рукодільних магазинах, хай може трохи дорожче, але хоча б будете знати, що берете. Хоча, чесно скажу, що то ще як в яких і рукодільних магазинах, бо сьогодні аж ржала в одному магазині, як та продавець розказувала що це тканина "стрейч-котон", а то був самий звичний, ще й той дешевий тонкий габардин. Короч, перлів хватає ... Хожу тільки в провірений магазин, та й трохи сама розрізняю тканини.
    --- дописи об"єднано, 18 Лютий 2016 ---
    а ширина самої тканини яка?
     
    Останнє редагування: 18 Лютий 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    @Rostuslavchuk не знаю :girl_blush2:В них був якраз шматок, який ідеально підійшов на мої дві заплановані картинки.
     
  18. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Я раніше теж в Мережці все купувала, а останнім часом присіла на Лелітку, там є нитки Дмс намотані у них по 10 грн. А решта товару, тканини де дешевші, хтось знає?
     
  19. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Знайшла на ФБ точки і на коломийське домоткане і на ДМС на метраж по 8 грн :)
    Чи Ви про Аіду? Аїдою не цікавилась
     
  20. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    От, я якраз на тому домотканому останнім часом практично все вишиваю, то на минулому тижні було в районі 180 грн в Лелітці. Тре реєструватися в ФБ, не хтіла світити себе ніде.