ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем Liliyah Romanova, 23 Листопад 2006.

  1. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Дякую, я теж рада :girl_in_love:але то трошки замало посиділи, надіюсь наступний раз будемо мати трошки більше часу.

    Ми не фоткались:girl_sad:, наступного разу це зробимо
     
    Останнє редагування модератором: 17 Вересень 2013
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    Мені завжди мало. Натура така. Жадна.:girl_cool:

    PS. Я вже всю постіль випрала, все склала на купку. Чекає на вас!

    Ждьомс! У нас тут дуже гарна осінь. Трохи відпочините від ваших тараканів розміром з черевик.:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy: :girl_haha: (Жартую!!!)
     
  3. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    Маєм клієнтів в Юті і були в нас в серпні. Один приїхав з дружиною. В неділю було знайомство і екскурсія по Львову. Вирішила я піти у своїй вишиванці, така вона мені рідна і комфортна :girl_blush2: І в кінці знайомства я призналась що то моє вишивання. Та американка так втішилась, бо виявилось що і сама трошки вишиває. Потім просила мене показати наші рукодільні магазини і схотілось їй схеми на скатерку (каже що в них нема схем як ото в нас навалом) В результаті сподобала схему для рушника, але робитиме серветку на стіл :) Нитки і тканина сказала що дорогі їй тут. А ще казала, що як буду в них в Юті (хіба таке взагалі можливо:girl_crazy:?) то заведе мене в найбільший магазин рукоділля. Тепер маю ще одну мрію :)
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Ми забули їх зробити. :girl_sad: Спільні. Я лиш маю фото кумасі в себе.

    О, то, певно, про JOANN. То шикарний магазин! Дійсно мрія! Я цього року вперше в них побувала, то я просто не могла надивитися на все. Ну, все-все є. Стільки видів та розмірів ґумових килимків я ще не бачила в одному місці ніде. І новинки скрапові. І ниток маса. А тканин... Ну рай для рукодільниці, чесне слово!
     
  5. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    ще би грошей до того раю купу мати)))

    я собі кілька разів вже згадувала і забувала тут написати. колись по якомусь з кабельних каналів була така програма, де людям допомагали облаштовувати їхні будинки. навіть не будинки, а окремі кімнати. наприклад, має сімя окрему кімнату, де все на купу звалено (велосипед, книжки, піаніно, одяг) і вони запрошують спеціаліста і він допомагає упорядкувати ту кімнату. так от, там кілька разів було про жіночок, котрі "робили альбоми". я тоді взагалі не уявляла собі що то таке... в результатів перевтілень ті жіночки отримували окремі кімнати для скрапу з купою прибамбасів:girl_in_love: в той час для мене було дивно, нащо жінці стійка з папером чи кілометри стрічок, а тепер розумію що я теж так хочу)))))
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    У мене оффтоп геть нерукодільний.
    Шукаю, в кого би можна було позичити на три тижні кріселка до авто та якісь іграшки для двох менших дітей. Якщо маєте позичити, то дуже прошу допомогти! Або може знаєте когось, хто би міг позичити. Нам з 6 до 25 жовтня. Дуже дякую!
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    іграшок скільки хоч дам, хоч дві :)

    а серйозно вам скільки треба? Бо є такі діти, що люблять мати велииикий вибір.

    крісла треба шукати в тих в кого є машина і діти старші твоїх, або подивись в "продам" і попроси покористуватись (в "своїх").
     
  8. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    Маємо кріселко від 0-13 кг, реально стоїть в хаті без діла, бо мужові в машині заважає.
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    Ні, нам забагато не треба. Вони тоді кидаються, а не бавляться. )))
    Ляльку ми певно свою привеземо, а от м'ячики, машинки, поїзди та рамки-складалки не повезу, бо обмеження на вагу не дозволить.
    То батьки наперед би взяли, аби можна було нас нормально з аеропорта забрати. :)
     
  10. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    для Меланії вже знайшлося
    Натанчикові поки не знаю чи зможу допомогти.
    привезу тобі цілу коробку, разом з автокріслом для Меланії
    мої діти зараз поїздом не бавляться, а в нас дуже великий з кількох комплектів ІКЕА
     
  11. окса

    окса Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    Можемо позичити крісло від 6 років
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    Дай знати, будь ласка, бо щось більше нема нікого, хто би мав для нього кріселко.
    На жаль, нам завелике, але дуже дякую!

    Я щось так переживаю за ту всю поїздку. Ще й виглядає, що треба буде везти все зимове на нас п'ятьох. Ото вибралися! ))

    Дуже дякую всім, хто відгукнувся з допомогою! То дуже допомагає боротися зі стресом.
     
  13. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    Лілю, за іграшки дуже не хвилюйтесь, ми беремо завжди з собою мінімально (щоб побавитись в літаку і якусь улюблену), а у Львові родичі-друзі приходять провідувати і приносять просто купу іграшок, що потім ще ціле окреме валізко везем до Англії :)
     
  14. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    я можу позичити кріселко для Натанчика. Не знаю точно на який воно вік, але малий в 3 роки їздив в ньому без проблем, а він був досить повненьким.

    якщо ще потрібно - напишіть сьогодні, щоб завтра приезла його до Льова, бо потім зможу привезти аж на понеділок
     
  15. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    глянула на оксине кріселко, воно тобі підійде. Можу завтра забрати в Оксани і привезти твоїм батькам, єдине, Оксані може треба буде його на 2-3 дні для поїздки з дитиною до іншого міста, бо по місту Стас вже великий і їздить без автокрісла. Дай знати чи влаштує. У них отаке На вагу уваги не звертай особливо, моя Софія з меншою в такому ж їздить вже більше ніж півроку і їй комфортно.
     
  16. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    або отут тобі ще запропонували - глянь.
     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    Цікаво, як там ті наші подорожуючі, бо так вже спішили в Україну, що гей. Добре, що я змилилась трошки з дорогою на летовище, то трохи діти поспали... хоч пів годинки. Напевне важка їм була дорога, але вже як було. Головне, що все минулось і вони вже (напевне) прилетіли.
     
  18. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    летіли в їднім літаку з Ольгиним чоловіком, якраз в церкві Олю бачила, то вона їхала зустрічати чоловіка)
    думаю долетіли добре
     
  19. Kirilla

    Kirilla New Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    дівчата, підкажіть в яку тему написати: хочу прийняти участь у виставці - продажу хендмейду, виставка триватиме 3 дні, але мені 3 дні забагато- школа, уроки, якщо хтось хоче "виступити" на день, буду рада)
    не знаю чи можна більш детально розповідати, тому усе в пп)
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    Ага, він сидів за мною і Натуськом. І слухай верески малого, коли той не хотів защіпати паси безпеки. )))