Одягніть мене! )

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Un.Known, 2 Квітень 2010.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ага, гуглила і промила. Те, що мені сподобалось - від 2500.:girl_impossible:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ага довге, але, мені здається, що під мою "конституцію" треба щось масивне:girl_in_dreams:
     
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  4. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    @Dominika, Ви у них щось брали? Гарні вироби і смішні ціни) я розумію, що то Косів, а не Вернісаж, але все-таки..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @MalvinkaLv ні, не брала. То була просто ілюстрація до моєї думки. Про магазин нічого не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Не мала баба клопоту...
    Купила собі "корпоративну" сукню. Вже 2 виходи мала. Ну і як підстрелена в ній і в моєю пуховику. Шубу я не хочу і не маю (і не куплю, бо діти з їх "екосвідомістю" мене не пробачать). Лишається якесь тепле пальто напевно? Я так думаю сірий колір би пасував до плаття і до багато чого?
    Фото у сукні домашнє в мами, сукня простого насиченого червоного кольору:
    20191124_192730.jpg
    Пуховик зі Staff:
    thumb_20074_image_product_desktop_catalog.jpeg
    Пальто, яке я думаю шукати (але хутро по-менше і по-простіше):
    IMG_3286.jpg
    Може хто в магазинах схоже бачив, бо з моєю фігурою, зростом і руками треба міряти.
     
  7. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    В Fashion Factory гарні пальта, брала у них пальто такого крою, коміри там причепні, можна будь-який підібрати, також можуть підігнати по фігурі
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Хочу пальто). Ніколи не мала нормального, але вік вже такий, що захотілось). Отже, що зараз модне? І де його купити)?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    https://m.facebook.com/events/533696573912236

    Увага! Увага! Кому треба одягнути себе і визначитись з стилем - атракціон небаченої щедрості на Сихові - семінар з архетипів і стилю.


    Наступного чекати не раджу, бо я трохи устал.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  10. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    модне не завжди пасує))
    От пару років тому в моді (та й досі) є квадратні, вільні пальта на пояс. А для мого типу фігури - то смерть. Стара добра облягаюча класика - і я ляля))) ІМХО, за пальтами варто йти на Південний. Там їх трохи є вибір.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    зара вроді теж всі ходять в оверсайз..
     
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    @ГаЛоЧкА, ага, і то капець. Мені воно взагалі не пасує, а продавці вперто пробують на мене то натягнути.
    Хтось знає магазини, де продаються гарні пуховики? Бо на мене високу тільки ті оверсайз є(
     
  13. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    я собі на зиму купила подовжену парку від S-Cape. В них якраз зараз знижки 50%. По враженнях - тепло. Але то не пуховики, там інші технологічні наповнювач і мембрана.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  14. Raven

    Raven Мама малятка

  15. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    так, в Rhizome store на братів Рогатинців. Там же ж є і по акційній ціні. Зрештою, як не буде потрібного розміру в кольорі - то на сайті можна замовити
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ще зорієнтуйте, будь ласка, по цінах. Бо вже сто років там не була, та й в пальтах ну зовсім не орієнтуюсь. Маю одного спонсора), треба знати скільки брати грошей. Хоча б рамки. Буду дуже вдячна!
     
  17. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В Вікторія Гарденс є магазин Solo. Я там кілька років тому купувала пальто на ранню осінь, якісне і красиве. Досі його ношу. В них є сайт, можна глянути асортимент і ціни.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Тут вже багато нарадили, ще є пальта на пл.Петрушевича, 3, офісний центр. Вони і шиють. Щоб аж такий великий асортимент - то не скажу, за раз висіло до 10 моделей, не більше. Я кілька років тому собі купила там пальто (осіннє, без утеплювача) - дивилась на одне, а підібрали мені зовсім інше, але як на мене шите... Якість нормальна, досі не втратило вигляду (правда, я не щодня його ношу в сезон, а лише під сукні. В джинсах бігаю частіше, тоді куртки...
    По цінах зараз не дивилась, але якби цікавило, можу зайти запитати - я там в тому будинку чи не щодня.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Shapokliak, була б дуже вдячна якби запитали за порядок цін!
     
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Вже хіба завтра, або спробуйте подзвонити:
    https://clothing-store-11281.business.site/
    Або
    Кашмір
    Заодно запитаєте, чи є те, що цікавить.
     
    • Інформативно Інформативно x 1