Одягніть мене! )

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Un.Known, 2 Квітень 2010.

  1. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Дівчата, привіт. Треба мені вашу допомогу. Такі кроси побачила в магазі. Знаю, що зараз то вроді тренд - кроси + плаття.

    В неті є фотки дівчат, які так одягаються. Але мені цікаво чи хтось з "реальних" людей носить таке поєднання. Цікавить саме така модель кросівок. Тобто чи не "ріжуть" вони ріст

    Я переважно ношу плаття по фігурі, довжина до коліна/середини бедра, такі типу як трикотажні.. чи нормально вони поєднуються з такими кросами?
     

    Вкладення:

  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Це вже якийсь четвертий захід на тему сукня+кросівки.

    Ні, ці кросівки не ріжуть зріст. Обрізати може неправильно підібрана сукня.

    Якщо має бути сукня по фігурі то до середини коліна або зразу за коліном. Це така теорія. На практиці треба дивитись на людину. Краще фото.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчатка, які мюлі будуть універсальніші на осінь?
    7036EC8E-BFAB-49A4-A717-FC624153A07D.jpeg 71991B05-5F2C-41D4-92C0-1E799E4CA064.jpeg
     
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Нізя тому, хто вдягнцв, глянув в дзеркало і зрозумів що не то. Зімітуй собі зі шматка тканини чи іншої сукні, притули, стань перед дзеркалом і подивися чи часом не стали дивні пропорції тіла. То так, один з варіантів :)
    Колір спідниці м'який, відповідно найкраще буде виглядати разом з іншими м'якими - сірим, чорним, ягідними відтінками... Але то так, чисто теоретично і невідомо чи все разом воно на Вас добре виглядатиме.
    Реальні люди носять. Зі спортивними і трикотажними сукнями поєднуються без проблем. Теоретично. Щоб відповісти про конкретну сукню і Вас - треба це все побачити :) Буває, наприклад, таке, що людям кросівки і зі штанами не дуже то й потрібні в гардеробі, не дивлячись на ріст, стрункість ніг і все решта ;)
    Червоні мюлі самі по собі взагалі не найуніверсальніше взуття ;) Але другі принаймні не такі кричущо-яскраві (на фото) тому, можливо, матимуть більше шансів вписатися в гардероб.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Ця спідниця і ці мюлі можуть бути разом чи вони з різних комплектів??
    Чи до неі краще чорне/риже/шоколадне взуття?
     
    Останнє редагування: 9 Серпень 2019
  6. evita

    evita Active Member

    Дівчаточка,порадьте з чим можна носити такі довгі шкарпетки? 1006212901_w640_h640_krasivye-zhenskie-getry.jpg

    Вони зимові,шерстяні
     
    Останнє редагування: 21 Серпень 2019
  7. Fish

    Fish Well-Known Member

    Чи придумали Ви якісь спіднички? Мене особливо дитяча цікавить. Покажіть, будь ласка :)
     
  8. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    шили півсонце волошкові такі, треба сфоткати. Якби я забула, то напишіть мені ще в пп
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  9. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Шось не вийшло мені добрих знимок, але напрям напевно зрозумієте
    Але вдягали малій і з червоною фатіновою спідничкою, то навіть яскравіше і веселіше мабуть
    IMG_2324.jpg IMG_2325.jpg IMG_2326.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Хто хотів, але не зміг два перших рази - плануємо з @Rona і @Akina новий семінар у вересні.
    Зголошуйтесь!
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ваша думка: чи можна одягнути таку сукню (абстрагуємося від джинсів, ліньки було знімати)?
    (Нарила в маминій шафі з часів її юності)
    B2C24D1A-0354-4FC5-BA7A-F348C11E1FBD.jpeg
     
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Теоретично можна. питання для чого. Вам і колір, і фасон не є дуже підходящими, в поєднанні з трохи не сучасним кроєм (який все ж зчитується) сумнівна цінність цієї сукні особисто для Вас. Комусь іншому, може, була б цілком ок :)
     
  13. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дякую за відгук. Просто знайшла цю сукню і звернула на неї увагу )
     
  14. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    880E1A65-0E87-49FD-9F2A-8C4D0E39D306.jpeg Купила таку парку.
    Сиджу і дивлюсь на неї))))
    Такого кольору ніколи не мала.
    Сірі штани під неї не одінеш, кросівки сині не взуєш,( чи то мої « таракани»)
    З чим поєднувати такий колір крім чорного?
     
  15. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    В моделі на фото сіра спідниця і світло-сірий гольф)
    Сірий підходить, і синій теж. Це дуже універсальний колір, ну найочевидніші поєднання - з коричневими відтінками. Але і зелений, хакі, фіолетовий, бордо (подивіться на смужку на спідниці моделі) підходять прекрасно.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Бежевий, пісочний - один з тих кольорів, до якого пасує купа всього :) Оля вище гарно розписала вже.
    Єдине, залежно від того який колір в реалі, краще, напевно, добирати сюди щось теж в теплих відтінках або світлих.
    Як на мене, якраз чорний до неї буде одним з найменш вдалих поєднань
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Такий точно як на фото, і капюшон з хутром такий же, єдине моя трохи довша, до колін.
    @Mansikat на моделі дуже гарно в сірому, себе в тому кольорі ( бежевому) дуже важко бачу.
    Але синє та чорне вже дуже надоїло.
     
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Бежевий+сірий пасує м"яким кольоротипам (м"яка осінь, м"яке літо), пісочний+світло-сірий пасує світлим (світла весна, світле літо). Власницям усіх інших кольоротипів бажано це поєднання обов"язково ще чимось розбивати ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Оділа я сьогодні цю парку, штани сірі такого кольору як на фото спідниця, і темно сині кросівки. І було мені тааак зручно))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Збираюся купувати шапку до парки винного кольору, який колір може підійти (щось зовсім не уявляю, точно не чорна)?

    Надіслано від мого MI PAD 4, використовуючи Tapatalk