Одягніть мене! )

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Un.Known, 2 Квітень 2010.

  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Про яку? В мене їх 5:girl_blum: всі різні, але я люблю підглянути щось цікаве і прикинути, як би то було з поправкою на мою зовнішність.
    Думаю, треба брати свої штани і йти десь в магазин міряти ті броги.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я не зрозуміла цієї ремарки про другий раз. З букв виглядає, що то якось погано - двічі згадати про куму в темі про моду. В мене є чіткі асоціації з речами і людьми, тому я й порівнюю ті речі на людях, яким вони пасують на 100%, і на собі. Я не є якимось там спеціалістом, прийшла поради спитати і сумніви свої виписати.
     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Та, ні. Знати воно можна, тільки слідувати ,як вже буде. Хтось навчається стилю і поняттям про такі речі, хтось має вроджене відчуття смаку, комусь добре глянути на когось і скопіювати.
    Тут, просять порад і радять люди власне, з різними вищеописаними характеристиками, кого послухати, кожен вільний вибрати. А поганого тут не радять, принаймі відверто поганого))).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    омг, ні це значить, що є дуже модна кума. І це класно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я вас не бачила і не знаю))) але скажу отак....теж маю 163 росту, і маю броги, і сліпони. Так от, теж маю таке відчуття, що броги мене трохи візуально "тягнуть" до низу. Більш-менш органічно вони мені носяться тільки з вкороченими чорними брюками, які трошки завужені донизу і джинсами. Все... Підібрати норм сукню або спідницю я до них не можу. Якщо одягаю свою довжину, нижче коліна, то ті броги виглядають мені ластами, а я - курдупликом. Зі сліпонами ношу все)))) А взагалі, мені дуже перші подобаються.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Як власниця 163 см скажу ,що всі отакі, точно йдуть і до спідниць.
    Screenshot_20190722-123445_Pinterest.jpg
    Ось з такі також добре.
    Screenshot_20190722-122918_Pinterest.jpg
    Мені не піходять окфорди класично класичні
    Screenshot_20190722-124116_Pinterest.jpg
    Сліпони підходять всім, мабуть.
     
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    я думаю, в такому випадку броги не будуть обтяжувати низ. От мені таке взуття якось зі спідницями не йде, має бути відкритіше, (в мене литка не худенька)
    Сліпони з цього переліку найпростіший варіант, в сенсі простуватий.
    Броги, звісно, тут найбільш вибагливі до решти образу, і, на мій погляд, пасуватимуть, вони такі інтелігентні.
    А щодо перших, то може підібрати якісь варіанти без додаткових декорів, як тут
    MILDO on Instagram: “Классические лоферы теперь ещё и в цвете марсала Для заказа пиши в директ Размеры 36-41 (размер в размер) • Натуральная кожа • Ручная…”
    Ну і скажіть, дівчата, ще мені. Я хочу купити черевики, і питання в їх висоті/фасоні власне для повнуватої литки, що порадите? Чи може взагалі не варто загравати з черевиками? Я маю на увазі до спідниць. Думаю або про зовсім низькі, або про якусь дуже розхристану модель. Чи навпаки, вузькі по нозі, але, щоб закінчувались на щиколотці?
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба



    щиколотки мають бути відкриті і бажано голі, наступний крок - чоботи. Все що посередині - максимум байкерські черевики (там де "горло широке"), але міряти з тим з чим плануєш носити і думати.
     
  11. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Продовжуючи тему лоферів...
    Скажіть щось про такі... Чи не дуже "фантазійні"? Чи можуть вписатись у відносно діловий стиль під прямі брюки? А під міді спідницю?
    На пласкій підошві не хочу, а на каблуку не можу :nea:
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  12. Rona

    Rona Мама-йожик

    може вже й не актуально. Але якщо у Вас не тендітний "верх", то броги збалансують. Ще на колір мештів треба зважати. Якщо будуть чорні, а то не Ваше, то присадить будь-яке взуття. А штани 7/8 показані усім гамінам. Якщо хвилюєтесь за зріст, то до штанів 7/8 вберіть світле взуття і босі ноги.
    --- дописи об"єднано, 29 Липень 2019 ---
    отой декор вгорі такий трохи зобов'язуючий, додає віку, бо таким чином прикрашали колись взуття бабусь. Якщо брюки його накриватимуть або це для Вас не проблема - то чом би й ні. Якщо ж не хочеться таких асоціацій, то я б шукала такого типу мешти з просто високим "язичком", і їх можна справді навіть під спідницю.
     
    Останнє редагування: 29 Липень 2019
    • Подобається Подобається x 3
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Orman Я не писала, що Марічка Гамін (в очі не виділа, чогось людина зростом переймається, то вже справа Марічки). Гаміни низькорослі і тому їм личать штани 7/8, це спосіб додати зросту, як не дивно.
     
    Останнє редагування: 29 Липень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  15. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Дякую, що точно зформулювали те, що мене в них бентежило й стримувало... Помічала, що то "ретро" на 20-річних виглядає стильно й органічно, а на 40+ типу "я таке вже колись носила" й просто дістала із загашника шафи... (навіть якщо це стиль 50-х, 60-х...)
    Але, питання й надалі актуальне... Чи м.б. такого плану (оптимальна висота каблука), чи також трохи "вікові"?
    --- дописи об"єднано, 3 Серпень 2019 ---
    Є ще такі (2 останніх фото), подобаються, але зовсім немає каблука, а здалось би себе трохи "видовжити"... :girl_in_dreams: Осінь надходить, тре визначатись...
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 3 Серпень 2019
  16. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Olga Letsdance оті в лівому нижньому кутку дуже гарні, стильні, з характером, просто продовжуйте шукати і знайдете потрібне :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    дівчата, а сукні із заниженою талією нізя кому? отакого плану
     

    Вкладення:

    • 1704gray.jpg
      1704gray.jpg
      Розмір файлу:
      32 КБ
      Переглядів:
      82
  18. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Який верх (якого кольору) буде гарно до такої спідниці плісе?
    Вона не тонка (ніби велюр).
    Колір ніби темно -зелено з сірим відливом
    І ще - яке світле взуття (колір і форма) до неї пасує??
    BE8D78CE-5FE2-4D40-85E3-54429B2DD1A4.png
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Мені нізя, а що? І отіво бантики на рукавах...
     
  20. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @fiesta знайшла такий лук
     

    Вкладення: