Одягніть мене! )

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Un.Known, 2 Квітень 2010.

  1. Raven

    Raven Мама малятка

    @HOPIC, як я вас розумію)) маю різнокольорові легінси, є і плотні тілесні, вони найбільше юзаються.
     
  2. CAMPUS GROUP

    CAMPUS GROUP Well-Known Member

    Я можу сезон цілий використовувати пару конте, правда я не частин носій спідничок. Але плюсуюсь за цього виробника, особливо такі з широкою резинкою.
    З абсолютно усіма іншими виробниками аналогічно - на один раз колготки.
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Стопи в кедах.
    --- дописи об"єднано, 25 Травень 2019 ---
    Ну не знаю, яке це задоволення влітку ходити в колготках навіть 7 ден. А головне для чого. Можна і в довгих легінсах ходити. Вони хоча б бавовняні і в щиколотку змерзнути влітку це маловірогідно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    влітку я згідна) просто в мене ще літо не настало. я про погоду зараз))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я колготи від березня не ношу.
     
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Які? Бо я пробувала вдягати клітинку чверть сонця, ну то моїх 160см стають метр з капелюхом
     
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)


    Швидше за все більшість усього що "сонце"- будь воно пів, ціле чи чверть тобі не найкращий варіант. Занадто м'які складки виходять і не той силует в підсумку. Клітинка теж сумнівна
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Бо я люблю спідниці прямого крою або тюльпан до коліна. І все. А з огляду на теперішні бедра 100+ мені треба хоч 1-2 свіженькі, а це значить колготи - лишень сьогодні поки вдягала, я пару порвала. А без колгот я такі короткі спідниці не уявляю. Я і плаття такі вдягаю. Єдине довге - це весільне.


    З довгими спідницями в мене не склалося.
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 25 Травень 2019
  10. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Але чому? :girl_smile:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ну ці спідниці для мене рівняються костюму. Костюм без шкарпеток - як? Нащо комусь мої голі ноги?
     
  12. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Тепер носять і таке :girl_crazy:
    Але якщо спідниця не офісно-костюмна в традиційному сенсі, тоді її легко носити без колготок.
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ця офісна?
    Screenshot_2019-05-25-22-56-07.png
    От не треба, не треба.
     
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ой-йой. Та все залежить від тканини, крою, деталей, кольору тої спідниці. Взуття знову ж (не обов'язково офісні "човники"). Ну і від ніг теж залежить трохи.
    Якщо не холодно, не натирає взуття, немає вимоги дрескоду, то нащо влітку мучитися з колготами (та ще й гром.транспортом :) )?
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    @HOPIC мені здається, у вашому випадку хіба шукати дуже моцні капрони)) Ну ж мають бути якісь фірми, в яких вони міцніші, ніж звичайно. Я люблю 100 ден плюс-мінус. Вони достатньо міцні. Ну але не на теперішню погоду)) Тепер ношу 20. Деколи щастить і не рвуться за один раз)) Добре, шо є штани)
    п.с. якшо шо, я з тих, кому для голих ніг треба правидиве літо, а не оте, шо зараз за вікном
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ну взагалі то такі варіанти можна і довші ніж до коліна.
    питання- яка в тебе талія? бо бедра-бедрами. але якщо талія тонка-звонка- то варіантів збільшується
     
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Та яке. Талія 71см, чуть пузіко. Які ж там варіанти ще можуть бути?
     
  18. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    при бедрах в 100 шикарний перепад получається
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    таку талію тре підкреслювати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Анонс! Скоро розкажемо по пунктах і пальцях. Звільніть собі кінець червня.

    Отак зльоту. Клітинка - не твоє. Сонця - не твоє. Твоє (можливо) - колонна. Треба міряти.
    Для чого треба кому треба?

    Перепад шикарний. Але його надмірне підкреслення в Надіному варіанті виглядає неелегантно.


    @HOPIC можна довгий тюльпан. Прямо в землю. Можна пряму довгу, або троооошки непряму. «Я тебе бачила».
    Прикол про колготи мені не збагнути. Одна справа якщо холодно, потрібно для здоров‘я. Чому треба колготи постійно носити щ спідницями коротшими ніж максі я не збагну.
    --- дописи об"єднано, 26 Травень 2019 ---
    Комусь по-барабану твої ноги. Кому не по-барабану, того вони голі цікавлять більше, ніж в колготах.

    І це не костюмні спідниці.
    --- дописи об"єднано, 26 Травень 2019 ---
    У Наді получається - його видно візуально. В мене перепад 28см. Його візуально ледве видно. Сантиметр його бачить, а око ні.

    Я ні до чого. Це моя маленька печалька.
     
    • Подобається Подобається x 1