Одягніть мене! )

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Un.Known, 2 Квітень 2010.

  1. Ziben

    Ziben :)

    CC9723A6-16A7-440B-8B47-4F4110CF24E9.jpeg Поговоріть зі мною на тему сезонності певних тканин. Наприклад льон. Чи доречно зараз носити сорочку такого плану? нмсд льон- суто літня тканина, але зараз в магазинах багато суконь/сарафанів, які можна носити і в таку гидотну травневу погоду:dntknw:
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Льон просто холодний. При плюс шість його носити самого не вийде, а під щось куртку-жакет - можна.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а скажіть мені, безграмотній.
    Оверсайз. Це просто такий фасон? Чи, наприклад, на свій 36 розмір купуєш певні речі 40 і вони прикольно так висять? :girl_crazy:
     
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    І він дуже мнеться в чистому складі. Тому буде неохайно виглядати, якщо треба куртку зняти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    @cjomcjomka, є і таке. Маю блузу f&f спеціально на 2 розміри більше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Можна часом і так. Але в цілому ні :) В одязі оверсайз трохи інший крій йде - виточки, пройми і т.д, бо висіти воно має "правильно". Рідко коли вдасться досягнути такого ж точно ефекту просто одягнувши річ на 4 розміри більшу
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    дякую! Я це підозрювала. Це як джинси "бойфренди" - вони ж не чоловічі насправді :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Погоджуюсь про мнеться. Я просто уявляю як сукні-вишиванки з чистого льону важко носити і не виглядати пожовано. Під куртку точно не вділа б.
    Але у спеку - це такий кайф... не відчуваєш на тілі. В чоловіка є біла сорочка на короткий рукав з льону, а в мене сарафан. Вдягаємо тільки на спеку. Ще подарувала сорочку чоловіку льон-бавовна. То мнеться набагато менше.
     
  9. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Є і фасон, а можна і більший розмір одягнути. Але коли речі завеликі, я це бачу і ніби можна припустити, що це така задумка, але мені не подобається таке. Якщо фасон такий , то теж треба дивитися, щоб не було задуже. Але це я суто про себе. Оверсайз це не зовсім для мене.
     
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мені здається, що з льоном то є нереально. Але я дуууже люблю льон. І ношу його вже років 25 точно. І останні роки я перестала аж так заморочуватись його випрасовуванням). Головне розпрасувати сліди від сушки). От зараз купила сукню. Вона дуже довга). Я вже собі уявляю як довго її треба прасувати, і як швидко вона вижмвуаєиься. Але я не втрималась). Буду ходити в пожованій)).
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А точно! Я й забула. А з нього ще чистого шиють? Я думала тільки в поєднаннях, власне щоб так не мнувся одяг. Мала минулого року шорти, цього сукню, вони не чисто лляні, виглядають як льон, а не так сильно мнуться.
    --- дописи об"єднано, 8 Травень 2019 ---
    Ми що однакову купили? ))))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  12. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Підкажіть будь ласка, яке взуття підібрати до цього костюма? А також, що вдягнути під піджак, покищо придумала тільки топ з атласу, проблема з гамою кольорів як топу так і взуття...крім молочного, чи айворі, фантазії нема. Вибачаюсь за не якісні фото.
     

    Вкладення:

  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Червоні туфлі, це якщо я правильно бачу, що костюм оранжевий.
    Атласний топ білизняного типу - класика і краса.
    Або навпаки піти від протилежного і взяти глуху білу футболку, ґудзики не защіпати.
    Можна і кеди до футболки.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Orman дякую.
    Проблема трохи з передачею кольору з екрану...більш кораловий в житті як на другому фото.
     
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Може це вже було.
    Які варіанти, окрім капронових колгот, які мега швидко рвуться, можна користувати до спідниці, коли голі ноги - не варіант. Літо йде, звичайні колготи мені загрубі. Що робити?
    Довгі спідниці до підлоги мені асоціюються трохи з релаксом, пляжем, неформальним таким часопооведенням
     
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    А з яких причин голі ноги не варіант? Холодно? Взуття тисне?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Є дуже-дуже різні довгі спідниці.

    Є варіант легінси три чверті і зверху практично будь-що. В моєму варіанті це футболка і плаття в стилі сафарі. Плаття А-силуету зверху футболочні так дуже класно носити з легінсами
     
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а стопи? мені було б холодно.
    Надя. 40 ден наче нормально носяться. конте наприклад
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Одна маршрyтка/трамвай і їм капець.
     
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в мене так з 20-ками. а 40- нормуль) ну це я згадую свої робочі будні)