Одягніть мене! )

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Un.Known, 2 Квітень 2010.

  1. Rona

    Rona Мама-йожик

    Просто не заправляйте штанки всередину, хай будуть підкочені, так значно красивіше :) про кермо дуже розумію, підбори ношу вкрай рідко
     
  2. Melian

    Melian Well-Known Member

    Соромлюсь, але запитаю. В чому тепер принято ходити в Оперний театр. Чоловік подарував квитки на lord of the sound. Щось я підвисла в питанні що вдягти з оглядом на те, що добиратись ми будемо трамвайчиком))) (як в першу нашу зустріч, чесне слово, тоді ще студентами 1 курсу їхали в компанії трамвайчиком в Оперний на виставу Віктюка)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ми завжди добираємося трамваєм. Це ж не буде час пік, довгий поділ не беріть, сукня до коліна, щільні колготи, тільки не джинси і светр оверсайз, і тоамвай ви підмітати не будете
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  4. Rona

    Rona Мама-йожик

    ходили з подругою на "Лускунчика", доки її чекала біля входу, стільки різно вбраних жінок побачила :) і які були щасливі в сукнях! До слова, не розумію джинси в Оперний, хіба якийсь ну дуже критичний випадок.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  5. Cypress

    Cypress Active Member

    Прошу вашої допомоги у виборі кольору і щільності колгот до такого образу. На погоду +10-13 С плотність колготок 40 Den буде доброю? Сірий чи чорний колір колготок буде кращим? Чи підійде такого плану шарф, щоб розбавити "сірість" образу? На рукавах плаття є лампаси синього і оранжевого кольорів. По кольоротипу я холодне літо.
    IMG_20190315_115336.jpg 4875818.jpeg
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    вам для тепла чи для краси?

    Шарф цей нічого не розбавить, він з тієї ж парафії. Але він в добрий в плані балансування силуету.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Cypress

    Cypress Active Member

    Щоб не змерзнути)
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Якщо влаштовують ті що на фотографії, то їм ніц не є. Я люблю такі тотал луки - вони ноги видовжують.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Хочу оновити гардероб. Шкоріше навіть додати "нових барв" до гардеробу. Одяг га роботу. Дрес коду немає. Хочеться якихось спідниць, платть, але не хочеться привертати занадто увагу, бо працюю переважно в чоловічому голективі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Olga Myrun

    Olga Myrun Well-Known Member

    Бачила там різношерстні стилі) Вдівайте шось зручне, не буденне, але і не надто святкове. Якщо не сукню, то штани, але ніяк не джинси
    --- дописи об"єднано, 15 Березень 2019 ---
    Колготи радять обирати під колір взуття, а не одягу. А шарф цей, не дивлячись на його принт, погоди не міняє, краще щось однотонне, але більш контрастного відтінку
    --- дописи об"єднано, 15 Березень 2019 ---
    Зараз якраз багато одягу, який не привертає увагу, не в обліпку, і водночас жіночний, навіть той же ж оверсайз, або сукні-міді, якщо правильно доповнити аксесуарами - поясами, хусточками і т. д. Можете зайти на Світстайл, там і одяг, і взуття, і аксесуари
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Мені здається, що в оверзайзі я як копиця сіна.
    Але якби напр. хтось посиланнями поділився де, що купити.

    В мене жіноча фігура. Широкі бедра, вузькі плечі...
     
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Тааа? А що не так з колготами в колір одягу? :)
    Колготи ок, можа й цупкіші (особливо чорні - до кросівок краще щоб не просвічувалися зовсім). Шарф супер. Не так для розбавлення сірості (бо він схожої гами), але загальний образ стане цікавішим і змістяться візуально тохи акценти.
    --- дописи об"єднано, 15 Березень 2019 ---
    @HOPIC я полінувалася вчора обоворення сорочки сюди перевести, але там в кольоротипах вже суцільний офф :) Колір справді гарний, а з клітинкою справді варто обережніше тобі...
    Сходи подивися (вживу чи онлайн) не на костюмні,а трикотажні "офісні сукні" - чудесно по вулиці гуляються навіть з кедами-кросівками. Просто бери не чорну, а щось кольоровіше ну і трикотаж там не футболочний, а цупкіший (обзивають вони то часто "костюмна тканина", що не відміняє того, що це трикотаж, тобто немнучке і досить зручне на щодень :) )
    --- дописи об"єднано, 15 Березень 2019 ---
    Я, чесно кажучи, не дуже зрозуміла чим саме сукня і спідниця (якщо, звісно, це не мінімікро + декольте) приверне більше чоловічої уваги ніж брюки чи джинси? Розшифруйте будь ласка цей пункт :)
     
    Останнє редагування: 15 Березень 2019
    • Подобається Подобається x 3
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Тільки купила тканину і задумала шити оверсайз светр і спідницю з футера. Чи мені оверсайз ніззя?
     
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Чого нізя? Можна, залежно який. Ну і мене більше у цьому реченні футер хвилює... (може вийти занадто постенько-зручненько-м"ягенько). Покажи картинку як має в результаті той светр і спідниця виглядати? :)
     
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

  16. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Akina не кажу, що сукня/спідниця привертають увагу. Просто хочу, щоб це було гарно і не привертати увагу. Просто в моєму гардеробі лише джинси(((. За студенські роки це мені було швидко і практично. А тепер хочеться змін.

    Маю 5тий розмір грудей і все що має хоч маленьке декольте мені виглядає вульгарним.

    Ті луки, що дивлюсь в неті до моєї фігури не дуже підходять.
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Можна, але є кілька умов, а мені лінь писати.
    Нєа, нізя тобі двонитку в такому варіанті виконання. Має бути або складний цікавий фасон. Або інша тканина на светр. На спідницю може бути.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    во-во, треба на каву. пиши коли
     
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    А плаття, більш по силуету, прості як двері, нє?
    В сірому мені подобаються складки, непоганий варіант сховати живіт . Маю схоже на перше, але вже не знаю що з тим розміром робити, бо плечі якби с, а клюш з трикотажу я щось не знаю..коротше, пошию я спідницю
    Screenshot_2019-03-16-16-51-05.png Screenshot_2019-03-16-16-51-29.png
     
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а мені футер на кофту сподобався..але на фото він якийсь забордовий для зими імхо. і складний фасон там видно не буде через малюнок.. а от спідниця з футера.. не