Одягніть мене! )

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Un.Known, 2 Квітень 2010.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • мімімі мімімі x 1
  2. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @Kroshka Enot напишу ще, раз думка оформилася; біла підошва, яку чомусь підозрюють у гріхах, тут зовсім не камінь спотикання. (У сенсі пропорцій і фактур, не кольору, - хоча і в мене, літа, є взуття з білосніжною підошвою, жити можна). Тут, як і в попередніх прикладах кросів на сторінці, забагато спорту в самому матеріалі взуття і виконанні. Якщо узагальнювати ту останню сторінку, то обирайте менш "кросівкові" кросівки. Знайомити їх із сукенками потім стане значно легше. Тим більше, їх нині повно. (Згадала свої перші ньюбеленси в 2005-му, блакитні з блакитним логотипом і блакитною підошвою, - вже тоді можна було натрапити на цілком сукенкові кроси. Аж ледь не змахнула сльозу :) Ну, а зараз на брак менш туристично-похідних варіантів взагалі гріх нарікати).
     
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дякую!!!
    Питання актуальності не втратило, адже і сукня і кроси вже є в моєму гардеробі, тож обов‘язково поповню його такими колготами, як Ви радите.
    Щодо кросів - в мене стояла мета подружити те, що вже є в хаті. Часу на купівлю інших кросів не було. Та й потреби, якщо чесно.
    Ці кросівки, що на фото - оргазм для моїх ніг. Це найзручніша пара взуття з усіх, що і мене коли небудь були (а взуття я завжди вибираю за критерієм зручності в першу чергу).
    Там така цікава технологія підошви, що навіть сьогодні, пройшовши 27 тим кроків, ноги як на хмаринці.
    Тому ці кроси я «тягаю» ціле літо і тому шукаю варіанти урізноманітнити комбінації одягу з ними. Бо стандартні подерті джинси вже злегка приїлися.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    в мене є такі бігові кросівки. Рожево-кремові з сірим, завжди їх розцінювала виключно як спортивні . Так склалось що треба було спочатку вирішувати справи, а потім іти на обід з друзями (туфлі спакувала в сумку і мала перезутись для обіду). Ну от плюнула на стиль і гламур - взула ті кросівки з спідницею. Стільки компліментів отримала! Мені навіть ніколи в голову не приходило їх взувати кудись крім бігу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Altera

    Altera зачарована птуха

    Дівчаточка, потребую допомоги, спасайте!
    Планується урочистість. З наявного є тільки взуття. І взуття мусить бути саме це, бо маю з тим шалену проблему, а це повністю задовільняє. Отакі туфлі
    41484761.jpg 41484764.jpg
    і поняття не маю зеленого, що до тих мештів вдягти:girl_sad:
    а особливо - якого кольору

    ги:girl_crazy:
    ну, хотілося б, принаймі:)
    Хелп мі!!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  6. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Altera на мій погляд, вони такого кольору, що не мусите прив'язувати колір одягу до нього :)
    Вони будуть віддзеркалювати колір одягу і адаптуються під будь-який самі.

    Стримано-елегантний, то й вибирайте собі щось однотонне і більш класичного крою :) можна зі спортивними нотками, з огляду на опис фігури :)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    @Altera, головне торбинку і прикраси до них підібрати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Altera

    Altera зачарована птуха

    Дякую, дівчата, за поради, але от я прикладала-прикладала оте "любе" - і шось в ніякому поєднанні воно мені не подобається:sad:
    Або хіба дійсно треба спочатку "групу підтримки" з торбинок-прикрас підібрати:)
    і все ж - @labisqwee, @Akina - була б дуже вдячна, якщо б наші признані гуру порадили щось конкретне:girl_blush2:
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    @Altera, ну колір я б до кольоротипу підбирала. І щось насичене:вишневе, синє, зелене.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Про гуру Ви даремно... =) Ризикну припустити, що якщо уже прикладали любе-голубе і не сподобалось, то через те, що воно було занадто врізнобій. До цього срібла туфельок і декору легко передати меду. Якщо абстрактно, без облич і деталей фігури, то я б порадила почати з того, що верх вибирати в одному тоні (або повністю одноколірний), середньо-темний (якщо Ви шатенка) - сіро-блакитний, бузковий, темно-рожевий мальвовий, сіро-коричневий (taupe) - або темний, але не чорний - колір глибокої ночі, пурпур, смарагдовий зелений. Без принтів, без широких силуетів, - по коліно, міді, штани 7/8. І, вибачте, не стримаюсь - про "головне вибрати аксесуари" - така радянська фігня... Це ніколи не головне, а для людини, в якої око натреноване вміти вибрати головне, аксесуари ніколи не проблема. Головне - оптичні пропорції, завжди, всюди, у всіх сенсах. Підбір кольорів - це те ж, по суті.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Не знаю, чи в тему. Може хтось з модниць має в сховках фото гачкованих светриків. Хочу замовити собі, але в неті не знаходжу таке, щоб 100% підійшло для прикладу майстрині. Отже: тонка в'язка, виріз човником, вільної посадки, але знизу щось типу резинки (чи як воно називається у в'язальниць?), щоб пасувало до спідниці олівця. Як почну пояснювати без картинки, то щось не зійдеться.
     
  12. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Купувати чи ні)??? На ноги чорні замшеві лодочки.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    [​IMG][​IMG]
     
    Останнє редагування: 7 Жовтень 2018
    • Подобається Подобається x 3
  13. Altera

    Altera зачарована птуха

    кольоротип мій якраз таких кольорів не сприймає:sad: - я тепла весна і дуже неконтрастна.
    @labisqwee, дякую, що відгукнулися:)
    от власне, все що я пробувала було якось..само по собі - ті капці заглушають все!
    Мені не пасують темні кольори, а з улюбленими айворі-корал-бірюза вони ну ніяк не в"яжуться!
    Дякую, дівчата, буду шукати щось такоє..нікакоє:girl_in_dreams:
     
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Basyanya даремно Ви обличчя обрізали. Без нього ніц не ясно :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    :). Та й так вже купила)))) Мені здається, що плаття як раз помістилось))))

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    @Altera, насичений голубий, темний бірюзовий, червоний, фіолетовий, сірий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Altera

    Altera зачарована птуха

    @Raven, о дякую за підказку - про фіолетовий я геть забула. Це цікавий варіант, подивлюсь.
    А як гадаєте - якого типу тканина найкраще б пасувала? Гладка поверхня, матова, шовк чи щось цупкіше до тих капців?
     
  18. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    В мене колись були балетки такого кольору і це була одна з найкращих пар взуття, які я мала в своєму житті - саме тому, що такого кольору. Я їх вдягала зі всіма кольорами, і не бачу для Вас взагалі проблеми з тим, щоб підібрати до них верх. З моєї точки зору, головне, щоб верх не був світліший за взуття і щоб був одноколірний (а якщо кольоровий - то щоб одним з кольорів був цей срібний/сірий/не знаю як його назвати). Але я , звичайно, не експерт, просто моя думка.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    @Altera, трикотаж або щось цупке. Щоб був контраст до гладкого і блискучого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Altera

    Altera зачарована птуха

    @Gentle, якщо б вони були лаконічні, без декору - тоді згідна. А так та чічка якось дуже зобов"язує..:)