Одягніть мене! )

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Un.Known, 2 Квітень 2010.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    де там живіт на фото? Я так і не побачила.
    а підбірка чудова з Пінтересту
     
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Всі подобаються, крім першої. Ті "спідниці на спідниці" може ще й пуз прикриють. Хто хотів живіт (дуже прошу вибачення за жахливу якість фото):





    В мене ще є такий маркер: якщо спідниця гарно виглядає без взуття - це "моя" спідниця. Такий з мене такий "модник":connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    то не про резинку, а про тканину і фасон. Інша тканина і фасон низу - і буде цукерка.
    Супер. Дайте поносити:girl_crazy:
    У нас з вами однаково "трошки вагітний" животик. І справді, я по собі суджу, треба мінімальний "кіпіш" в районі пуза. От як на тих фото, що Рона показала. І як на вашій джинсовій. А ота сіра має гладку поверхню на животі і виходить "буханка". Тому там справді треба посунути трохи складку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Тут не стільки сам факт присутності ґумки Вас засмучує, як те, що легка, тонка, зраджуюча силует тканина з таким кроєм не служить завданню камуфляжу і прикриття існуючої пропорції бажаною. Жорсткий джинсовий, шерстяний, жакардовий матеріал - і спектр можливих ігор із кроєм відразу розшириться.

    Ви самостійно прийшли до дуже логічного і класного правила для Вашого типу фігури! Все так і є.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я ні разу не експерд) але- не Ваше зовсім(асиметрія(якась "неправильна" нмсд) попсула все геть.
    Ця на останньому фото(джинс?) -дуже добре(принаймі, так виглядає з того, що видно на фото, без гомілок і верху ).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Верх і гомілки в мене файні, зуб даю:girl_blum:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  7. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчатка, що скажете про таке взуття?
    Може бути універсальним до штанів і спідниці чи складне?
    IMG_3426.JPG
    IMG_3429.JPG
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ilu

    ilu миється в бані

    Перше що мені в голову приходить - сексі! Дуже подобаються мені! Такий ненавязливий сексі, ммм. Типу я така просто джинси зранку схопила, одягла і взула перше що під руку, але виглядаю мням. Але хотілося б делікатнішого носочка. Що за фірмА?

    Поговоріть зі мною про формуючу білизну (@labisqwee плііз!) Оцей номер 3 точно не під брюки, вірно? А 2 тільки під брюки? І взагалі, хто користується - бренди-тренди і злачні місця пліз!
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 5 Квітень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  9. Rona

    Rona Мама-йожик

    @fiesta думаю, що може, якщо штани будуть перекривати довжиною отой ремінець, а спідниці будуть максимум чуть нижче коліна. Аби дуже не дробити ногу. Ну або зовсім майже в підлогу. Чорний - то Ваш колір? Може не заморочуватись і купити класичні лофери, без отого ремінця? Вони добре пасують до всього. Аби лиш форму тримали, а не виглядали, як м'які тапки. "Чоловіче" взуття взагалі на жінках виглядає дуже пікантно :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @ilu Купувала мамі 2. Італійський, якість класна, мама зацінила.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Оййй, прикро підвести сподівання, але я не маю досвіду з shaping-штукенціями; чисто інтуїтивно мені здається, що Ваші припущення логічні і все саме так. Взагалі оцей номер 2 видається універсальним, мені здається, що для незначної корекції пропорцій він буде однаково добрим і під брюки, і під сукні, принаймні для себе я би пробувала першочергово щось таке. Стосовно тих, які тут на картинці "з верхом", я б не радила особливо обнадіюватись - мої пошуки будь-якого прийнятно-сидячого body, яке би підійшло водночас у талії, бюсті і стегнах закінчувалися неодмінним розчаруванням, просто надто багато параметрів мають водночас підійти... Імовірність успіху зменшується в геометричній пропорції і прямує до нуля...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. ilu

    ilu миється в бані

    О! Це насправді дуже мудра думка! Спасибі! У мене є такий номер 2 від Lindex з вищою талією - прекрасно коригує. Але колежанка, з трошечки більше проблемною фігурою, дуже випитує в мене поради. А у мене крім "треба міряти" в голові з порадами порожньо. Все вірно - мала ймовірність що верх і низ одинаково ідеально сядуть по фігурі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    @ilu я маю номер 3. Про фірми не скажу, я зайшла і магазин, що порадили те і купила. В мене ті шорти не гладкі, там де різний напрямок утяжки різна перфорація. Я купувала під конкретний комбінезон і коригуючи шорти з під нього видно ))) особливо ту перфорацію. Якщо людина повніша чуток треба слідкувати щоб верх заходив під груди, а низ не перетискав ноги.
    І так, він однозначно не під штани, він під сукні в яких треба добре скоригувати живіт і бедра.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я тут поки працюю, то ви, дівчата, накидайте мені ідей.
    Є така сукня, будуть чорні (або сині, не яскраві) туфлі на каблуку приблизно 7 см (не тоненька шпилька).
    Подія - захист дисертації.
    Завдання: підібрати аксесуари, якщо вони тут необхідні. Найідеальніше - щось на шию, але чи до такої сукні піде щось на шию?
    Дані: вуха не пробиті, кліпси купувати не буду. Волосся довге, але буде зібране якимось чином доверху.
    п.с. правда не скажеш, що вагітна? виглядає так, типу наїлась трохи.
    п.п.с. потім ще сфоткаю шию без телефону в кадрі.
    photo5364219410753104208.jpg photo5364219410753104209.jpg
     
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    А не хочете в сторону брошок глянути? Як на мене, для такої події і до цієї сукні якраз те що треба буде :)
    Тим більше там, здається, виріз асиметричний?
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    я сфоткаю потім краще.
    виріз симетричний, але з одного боку є вертикальний розріз приблизно 7 см.

    хоч приблизно, яка брошка сюди пасуватиме? бо ніколи не дивилася в їхню сторону і не носила.
     
    • мімімі мімімі x 1
  17. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @Almariel тут складні для Вашої зовнішності рукави. На мій погляд, якщо вже прикрашатися, то чимось, що протистоїть цьому аспекту, враховуючи формальне середовище, я би вибрала браслет. Не грубий, але необов'язково вузький, багатоскладний, у Вашій палітрі - перламутр, сіро-рожева гама, близький до шкіри колір. Уявляється жестикуляція і магнетичні, плавні рухи кистей, я би скерувала туди додаткову увагу і погляди, особливо, якщо це виступ із візуальним рядом. Такий собі extra лінк між презентатором і предметом презентації...
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @Almariel півдня повертаюся до цієї думки: а найкращий аксесуар тут - темно-шоколадний олівець для очей (Urban Decay Demolition), MAC Huggable Lip Touche на губи (все з Douglas, все у Вашому кольоротипі) і зібране вгору волосся. Німеччина і ще й захист... Настільки воно далеке від цього традиційно-українського наряджання, настільки про інше. Просто свіжий, повний внутрішнім сяйвом і власними барвами вигляд - то найкраще, що можна вигадати. А якщо захочеться позаморочуватися - тоді вже браслет. Із чимось на шию тут може бути складно - по-перше, через розріз, по-друге, через (як не дивно) рукави.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Дякую, дівчата.
    Я не вмію фарбуватися. Але прощупую можливість десь вранці в салоні намалюватися, хоч тоналкою + щось зовсім легеньке.
    Отакий виріз, щоб бути точнішим:
    [​IMG]
     
  20. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @Almariel офтоп, але нереально корисний - ловіть найкращий ресурс про мейк на нашій планеті, там не особливо багато і вчитися, якщо притримуватися здорового глузду, а не фарбуватися у стилі львівських, простигосподи, мейкап-студій. «Мытый кандидат» или как накраситься на собеседование. Визажист Ольга Екатеринчева
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
    • Корисно Корисно x 1