Одягніть мене! )

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Un.Known, 2 Квітень 2010.

  1. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Джинси я б таки з собою прихватила, бо вони завжди фотогенічні)) і модні.
    А в чому любите ходити?
    Якби собі, то я б полюбому брала чорну майку (типу чоловічої - не на бретельках), білу сорочку, джинси, гарну білизну (спортивну/кольорову). Аксесуари.
    Плать би теж не брала, але то знову ж, залежить від Вашої фігури, що любите, який інтер/єр фотостудії.
    Бо якщо там біла стіна і 1 "барне" крісло, то можна обійтись і чорною білизною))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Мені дуже подобаються такі портрети в чорно-білому форматі. І, таки вірно,тінь відіграє важливу роль.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    фігура, я б сказала, стандартна. Вага 52, зріст 165, талія виражена, бедра доволі вузькі зараз..., плечі теж вузькі. Я така +/- мініатюрна мабуть...правда от ноги ніколи в мене не вирізнялися "худизною"... і зараз такі доволі "биті", коліна круглі...якось так...
    Якщо джинси, то які? Типу заміксувати щось типу диряві джинсами+ яскрава білизна+ біла сорочка, і босі ноги? Може я тут дурне випитую, але справді не ааю досвіду фотосесій, і уявлення не маю як то все має виглядати...:girl_impossible::girl_blush2:
     
  4. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    гляньте собі в неті чи в ІГ по хештегах. То принаймні, зможете собі візуалізувати то все, та й фотографу легше буде працювати, як буде знати Ваші очікування.
    ПИСИ босі ноги чомусь не люблю) хіба фотосесія на морі))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я думаю, треба радитися з фотографом. Він підкаже пару варіантів, які гарно будуть дивитися на фото.
    --- дописи об"єднано, 22 Березень 2018 ---
    @Siania, може щось порадите :girl_blush2:
     
  6. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Гляньте на Ютубі відео Вероники Котляровой. В неї є і про одяг, і про пози, і про те, як побороти сором'язливість. Вона професійний фотограф саме для дівчат. Пам'ятаю в неї були відео про те, які речі підійдуть, які ні. Детально про сукні, кардигани і тому подібне.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @fiesta ,з жовтою блузкою гарно!:girl_claping:
    І більше сподобалося там,де ви заправляєте блузку в спідницю,а не випускаєте.Талія у вас хороша:girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Дівчата, ану скажіть, що отака спідниця не для того випадку, коли є навіть невеликий "рятувальний круг" на животі. Щоб я не дивилася на неї ще надцять разів)))

    Screenshot_2018-03-23-16-15-22.png

    Там резинка на талії. Взагалі ужасть.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Haidee
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    @Haidee а мені тут верх не нравітса
     
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Верх окремо. Він не для мого кольоротипу і плечей. Спідницю хочу :girl_cray:

    Клас, тепер я крім сосиски буду бачити в дзеркалі гусінь:girl_haha: колись в темі про типажі писали дівчата, що в кожного типажу набирання ваги відбувається по-своєму і не впливає на те, які фасони загалом пасують. Чи то може я щось недозрозуміла. Бо при нормальній талії мені такі спідниці дуже і дуже ок.
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а звідки ви знаєте що там по талії резинка? в описі пише?
     
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Так.
     
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я б робила на замочок ззаду. та зборка додає лишніх кг .
     
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    а чому б ні...в мене теж круг))) я б собі міркувала так - великі кишені плюс пояс-ремінь будуть візуально згладжувати все зайве(якщо вважати це зайвим). Плюс щільна тканина, то не тонкий трикотаж, де кожну складку можна рахувати. Ну і важливо чи є якийсь контраст талія-бедра, щоб не виглядати квадратиком. Карочє, більше "за", ніж "проти"
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. ilu

    ilu миється в бані

    Я б спробувала зі стягуючою білизною перш ніж робити остаточні висновки. Невеликий круг мала б білизна гарно згладити.
     
  17. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Значить так, забуваємо про гусінь і сосиски :) Робота з пропорціями врятує Ваш рятувальний круг. Благо, довжина спідниці дозволяє багато. Для того, щоб радити щось конкретне і дієве, треба в студію або фото фігури, або словесний опис + параметри - як співвідносяться плечі, талія, довжина торсу, стегна, зріст, яка будова ніг (низьке/високе стегно, тішать вони Вас зазвичай чи не дуже, це досить добрий індикатор). З цього цілком можна зробити ляльку.
     
    Останнє редагування: 24 Березень 2018
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я опишу трошки, бо фото не хочу показувати. Ріст 164, вага десь 59 зараз. І те все "зараз" чемно сидить на пузі. Груди 88, талія 75-76, стегна десь 94. Ну і оця моя "мулька" - живіт. Він 85-86 см, але проблема в тому, що він випирає навіть від стакану води. Якщо нічого не їсти, то все не так негарно))) але м'язи ослабли і маємо, що маємо. Я дивлюся довагітні фото і там теж помітно, що живіт трохи випирає, хоча тоді ця частина була пружна, навіть при талії 65 і животі не знаю скільки. Плечі так на око трохи ширші стегон, ледь помітно. Довжина торсу: не знаю, як оцінити об'єктивно. Точно не є крайньо коротким чи довгим. Ноги. Свої ноги я люблю найбільше:) вони (для мене) ідеальні по повноті, рівні, коліна зовсім не соромно показати, а ще я люблю штани 7/8, бо люблю свої щиколотки. Може б хотілося трохи довших, але і такі, як є - супер. Через ріст мені інколи здається, що невдалий одяг може зробити мене "присадькуватою" (теж не знаю, як то по-людськи пояснити). Все життя мріяла про 4-5 додаткових см росту.
    До речі, @labisqwee , я Вам дуже вдячна за той пост в щоденнику про білизну. Скористалася калькулятором, замовила з лінджеріаутлет і справді тепер значно менше проблем з "верхом". Ото знов посилку чекаю:)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  19. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @Haidee awww, як приємно! Прекрасно, що Вам придався білизняний допис!

    Із опису скидаєтся на те, що Вашій фігурі така спідниця не нашкодить, навіть навпаки. Що тут мати на увазі, щоб ефективно прикрити живіт: 1) Ви можете взагалі знехтувати її специфічним оформленням поясу і закрити цю область довшим об'ємним топом, дещо спортивним (светрик, світшот) або строгим (сорочка, недошпилена на нижі ґудзики і зав'язана внизу вузлом); 2) Добрати не надто контрастний до спідниці пояс, щоб не акцентувати на ширині цієї горизонтальної лінії зайве; 3) Якщо заправляти топ у спідницю, то нехай він не буде облягаючий - ледь вільніша шифонова блузка, топ halter neck або "корсетного" типу верх без лямок і рукавів.
    Вам може бути складніше підбирати поєднання із спідницями, ніж просто одягти джинси, виглядати в них чудово і лишитися того ровера, але при парі трюків Ви і зі спідницями зарадите, головне - щоб це не було надто складною задачею - тримайтеся не найбільш "гламурно-жіночних" варіантів, для Вас кращі wrap skirts, джинсові і інші жорсткотканинні прямі спідниці, короткі, над коліном спіднички-трапеції. Оця на фото - непоганий кандидат.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    це не в тему, що одіти, а скоріше, про талію.. А Ви не перевіряли в себе наявність діастазу?
    Питаю, бо маю таку ж проблему. Вага моя 54 кг, зріст 167 см, параметри - 90 (гв :)) - 75-89.
    Спортивної тіобудови, в минулому мала талію 61