Одягніть мене! )

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Un.Known, 2 Квітень 2010.

  1. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Ви все правильно робите: коротшу, до тазостегнової кісточки, куртку треба не просто до спідниць, а до Вашої фігури. А те, що спортивний верх з неспортивним низом, взагалі не повинно турбувати: цими категоріями мислити непродуктивно, набагато простіше розцінювати одяг з точки зору того, наскільки він близький/далекий Вам (типажу, фігурі) і компенсувати все, що надміру далеке, протилежностями. Для ровера спробуйте щось схоже на куртку Fjallraven Stina до цієї спідниці. Буде дуже гарно.
    --- дописи об"єднано, 6 Лютий 2018 ---
    Знайти коротку куртку-пальто-светри нині - сущий ад. Все шиють для інших пропорцій. Як раптом щось трапиться, беріть відразу дві ☺️
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А ви спробуйте! Це дуже цікава ідея.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ayris

    Ayris New Member

    Де купити норкову шубу,вище коліна.Стала дуже замерзати,от в пуховику коли бігаєш туди-сюди норм ,а вийти на спацер вже хочеться тепліше щось. Та й кудись збираєшся в гості то зовсім не тойвово йди в сукні і в курточці...Колись не заморочувалась тим,а пальто не хочу бо щось нагадує мені маму мою.Підкажіть будь ласка,поділіться контактами може у Львові є таке.
     
  4. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    магазин Акторс (на просп.шeвчeнка, форум, вікторія гардeнс)...цe тe що знаю

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  5. mitla

    mitla All You Need Is Love

    Дівчата, порадьте. Купила таку спідницю (фото прикріпила). І тепер в роздумах з чим її носити. Навіть не так: уявляю її у весняно-літньому гардеробі. А ось зараз виникло питання щодо колгот. Можна з нею поєднати чорні, цупкі колготки? Зверху н-ад сорочка в клітинку:girl_in_dreams: Просто в різноманітних підбірках переважно такі спіднички олівці на моделях з голими ногами. Воно то гарно, але як зима) Можливо щось запропонуєте, фото скинете. Дякую!
     

    Вкладення:

    • SSD0899NI_1.jpg
      SSD0899NI_1.jpg
      Розмір файлу:
      37,7 КБ
      Переглядів:
      142
    • SSD0899NI_0.jpg
      SSD0899NI_0.jpg
      Розмір файлу:
      34,1 КБ
      Переглядів:
      139
  6. Rona

    Rona Мама-йожик

    @mitla ще би Вас хоч клаптик :) з обличчям бажано
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Безвідносно ще всього аспекту потрібності тої спідниці саме Вам: джинсова тканина "на око" не тепла, не рівня будь-якому зимовому матеріалу. Джинсова спідниця, ще й із розрізом, сприйматиметься літнім відголоском на тлі практично будь-якого зимового верхнього одягу. Від цього - її, апріорі, невписування - треба танцювати. Це можна обіграти і обійти, але а) то має резонувати з Вами, б) це треба буде робити свідомо і акуратно.
     
  8. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Купила я спідницю.
    Думала- кольорова підійдо до різного одягу...
    А тепер - складно...
    Який верх дивиться найкраще?
    І як щодо взуття без каблука?
    (Оранжеві зооовсім не дивляться...

    IMG_3252.JPG IMG_3255.JPG IMG_3256.JPG IMG_3261.JPG IMG_3263.JPG IMG_3264.JPG IMG_3266.JPG IMG_3267.JPG
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @fiesta
    я ні краплі не знавець, але мені дууууже подобається з жовтою, і подобається з малиновою футболкою.
    І зовсім не пасує мені сюди ота з пайєтками.
    Біла - так собі.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    І мені подобається з жовтою та білою, але та, що без рожевого
     
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Мені- біла з комірчиком і червоні капці, малинова але, той напуск трошки псує загальну картину.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @fiesta малинова, жовта і особливо ота біла з комірцем(але тре гарно заправити) - дуже ок. Решта - ні....
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    класна, але я би підкоротила. Щоб була вище колін. Тоді і без каблука можна і менш вибаглива буде
     
  14. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    В цій думці є трохи рації, але не все так прямолінійно.

    Ваші клопоти зі спідницею "ростуть" із того, що
    1) у неї складний для Вас фасон, а, якщо точніше, - довжина. Для широкої, вільної спідниці цієї довжини Вам складно буде підібрати відповідні верхи, але як орієнтир - шукайте щось достатньо коротке (як малиновий топ) або приталений+заправлений варіант, із ближчим до шиї вирізом, наверх - коротку шкіряну куртку.
    Замість цієї довжини Вам потрібна не коротша (принаймні, точно не з цієї тканини), а, навпаки, довша - міді.
    2) її кольорове рішення - мимо Вашої зовнішності, чорний занадто інтенсивний, принт контрастний і чіткий, Вам же придалося б більше субтельності у цих питаннях. Щоб це згладити, постарайтеся витримати решту у ближчій до себе, м'якшій гамі, не "добивати" спідницю зверху чорним, сніжно-білим або будь-яким іншим яскравим відтінком.

    Словом, це не універсальна для Вас спідниця, але можна і її обіграти.
    --- дописи об"єднано, 22 Березень 2018 ---
    @fiesta Згадала, що маю під руками і приклад. От такий верх (заправлений, але необов'язково туго) Вам би тут врятував ситуацію: в ньому діагональні рукави і добрий виріз.
    summer_tshirt_minus_dk_renee.png
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. marianast

    marianast Well-Known Member

    На фото дуже Ок. Верх жовтий, малиновий теж нічо. Думаю верх треба підбирати під кольори на спідниці, однотонний. Майки будуть пасувати, приталені і заправлені. Класно буде з яскравими босоніжками.
     
  16. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Дівчата, порадьте якісь ідеї одягу для фотосету (поняття не маю яка то має бути зйомка, подарували на дн сертифікат на фотосет, і от я тепер "Мучуся"...геть не маю ідей). Навіть не знаю від чого відштовхуватися...хочеться чогось свіжого і не заїждженого, як то зйомки в тих всяких коктельних/вечірніх платтях /джинсах та картатих сорочках, і т.д. Хелп мі:girl_flirt::girl_blush2:
     
    Останнє редагування: 22 Березень 2018
  17. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Залежить як студія оформлена, чи на дворі?
     
  18. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @orange girl, ню...:girl_blush2:Свіжо і буде що згадати на пенсії :)
     
    • Смішно Смішно x 2
  19. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    у фотостудії, у світлих тонах оформлена, казала фотограф. Я не хочу прив"язуватися до декору студії, мені головне світло і я :))) А от ідей щодо одягу "0"(((. Тому щиро прошу поради...
    --- дописи об"єднано, 22 Березень 2018 ---
    ооооуу, то напевно круто, але не для такої "стісняшки", як я. Туго собі можу уявити, що отако родягнуся перед людиною, яку бачу вперше в житті і яка ще й мене фотографуватиме... То звичайно, був би незабутній досвід, але я сумніваюся, що на таке наважуся...
     
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @orange girl спитайте фотографа, чи вона працює з психологічним портретом. Там і одяг не дуже грає роль, акцент на обличчя, світло-тіні. З одягу я би брала щось звичне, в чому Вам комфортно і почуваєтеся гарною. Бо я теж не розумію тих кілометрів фатину на фото.
     
    • Подобається Подобається x 4