Одягніть мене! )

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Un.Known, 2 Квітень 2010.

  1. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    @labisqwee може недобре написала, на фото не я:)
    але за ідеї дякую!
    ось я. true summer
     
    Останнє редагування: 22 Листопад 2017
    • Подобається Подобається x 1
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    темно-сині колготи з чорними черевиками класно виглядають)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Ziben

    Ziben :)

    Дівчата, порадьте, будь ласка, хороший прокат суконь. Потрібна довга сукня для корпоративу в стилі "червона доріжка", може десь є якісні дизайнерські речі:girl_in_dreams:
     
  4. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Вже спитала в темі про сукні, спробую ще тут.
    Де дивитися за оксамитовою сукнею, крім інтернету?
     
  5. Ziben

    Ziben :)

    і чи можна цю сукню "дотягнути" до рівня червоної доріжки? Виглядає мені трохи короткою(
    max-20151224175242448.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @Ziben прокат Міс Прінцес в тц Роксолана
    Мають стор. в Інстаграм
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    ідеальною укладкою, ідеальним макіяжем і дорогими туфлями на високих підборах (можна прикрашені камінцями вибрати, сяючі такі, але шоб воно красиво виглядало, не дешевило). Ну і впевненість в собі і віра в сою привабливість)).
    п.с. можна пошукати фото звьозд на червоних доріжках і шось подібне підібрати. Бо там точно у всяких сукнях бувають. Не тільки довгі зі шлейфом
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Правильно виглядає, строго кажучи, це cocktail dress, а не red carpet gown (почуваюся настоятелькою школи благопристойних дівиць).
    Носять нині, правда, все і всюди. Тому це радше питання Вашого бажання бавитися ближче до правил і традиції.
    Я б радила відштовхуватися від своєї зовнішності, для когось оптимальна грецька сукня для червоної доріжки "в підлогу" і вигадливі локони, для когось - плаття лаконічного крою з розрізом повище і мінімум макіяжу. Починайте з люстерка =)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Ziben

    Ziben :)

    та, власне, маю бажання грати за правилами:girl_smile:. Якщо маєте можливісь- киньте посилання, де з цими правилами можна ознайомитись. Бо чисто інтуїтивно відчуваю що і як, але хочеться вивчити питання досконало.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Ziben я би не брала. Комірець дуже простить сукню, навіть мереживо нарядності не додає. Ну явно не червона доріжка, в класичному розумінні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Як думаєте - підходить оця сукня(колір) для кольоротипу Зима?
    [​IMG]
    --- дописи об"єднано, 26 Листопад 2017 ---
    і ще, нагадайте мені - кому не підходять сукні з баскою? Дано: невисокий ріст, широка і висока талія, фігура загалом пропорційна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Підійде "класичним" зимам, брюнеткам, і зі світлим "мармуровим", і з теплішим тоном шкіри - уявіть Monica Bellucci, Amal Cloonie, Shalom Harlow.

    Занадто багато невідомих... Те, що Ви описали - не протипокази. Важко сказати щось предметніше і водночас не безбожно загальне =)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Eva Reni

    Eva Reni Well-Known Member

    Всім привіт. І я сюди за порадою, купила дубльонку, штучна, достатньо тепла, пошиття як на 1 фото, колір як на 2 фото. stiln-zhnoch-dublyanki-2017-2018-korotk-dovg-z-hutrom-kapyushonom-oversayz_8927.jpeg
    Не планую носити її кожен день, але хотілося б її кудись вигуляти, підкажіть яке взуття підійде до неї і чи можливо вдягнути під неї плаття чи спідницю. Ніколи немала справу з таким типом одягу
    Дякую
     
  14. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @Eva Reni Дублянка-авіатор все прийме, все пробачить, - нема такого взуття, яким можна її зіпсути, а плаття і спідниці я з своїм авіатором ношу нон-стоп, і Вам раджу. Єдиний нюанс - Ваша дублянка контрастна, неоднотонна, - це віднімає від неї шмат універсальності, але, можливо, це робить її кращою для саме Вас. На тему кольору авіатора все вже сказано тут Главное - щеки

    А це Вам для натхнення.
    winter_2017-01-01-9999_82.jpg winter_akris_2009_fa.jpg winter_jacket_shearling_muuba_havana.jpg winter_jacket_shearling_rick_owens_ginta_lapina.jpg winter_wendysllokbook.jpg
    --- дописи об"єднано, 27 Листопад 2017 ---
    winter.JPG winter_.jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @Eva Reni З рудою дублянкою гарно виглядають світлі джинси, пробуйте. Взагалі, колір відіграє критичну роль у всій цій історії з курткою-авіатором.
    winter_jofama_2016_DSC_0897.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Akina @labisqwee та інші знавці мод.
    Скажіть, будь-ласка, таке ще носять?
    IMG_0483.JPG
    Якщо так, то чи ще якийсь час воно може бути актуальним?
    Потрібен коктейльний лук з голови до ніг, бажано, щоб досить таки "базовий", якщо так можна сказати про парадно-вихідне вбрання. Ненавиджу ходити по магазинам.
    Кольоротип - темна осінь.
     
    Останнє редагування: 4 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  17. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    @Eva Reni хтось в інстаграмі )
    Screenshot_2017-12-01-12-43-58.png
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Носили, носять і носити будуть =)

    Як і все інше, взуття буде актуальним, якщо воно в гармонії з Вами, з погодою, ситуацією і середовищем. Мені здається, аспектом модне-немодне у XXI столітті перейматися недоречно, якщо Ви не фешн-блогер, це не впливає на Ваші прибутки і репутацію, і якщо гонитва за званням модної штучки не Ваше покликання. Я бачу актуальнішим питання, чи потрібне таке взуття саме Вам.

    Щодо таких туфельок загалом: це варіація на тему Mary Jane, школярських каблучків, стриманий, класичний-офіційний дизайн. Чим ця конкретна пара вирізняється: вона вельветова (це плюс, вельвет - небуденний вибір матеріалу, він віддаляє туфлі від класики), але ця імітація замші невисокої якості (вона не така густа і з короткими ворсинками, через що більше нагадує синтетичну накидку на крісло, ніж замшу), в неї низьке і широке декольте (це мінус, значний - такий низький виріз з боків може означати тільки голі ноги/тонкі лайкрові колготи, з цупкими колготами такі туфлі будуть здаватися "білизною поверх шуби"). Ремінець у цих туфельках широкий і посередині підняття стопи. Якщо Ваші ноги не схожі будовою на ноги підлітка-школярки, і у Вас жіночніша тілобудова з низькою посадкою стегна і домінуванням умовного "низу" над умовним "верхом" у фігурі, то краще вибирати туфлі з фіктивним ремінцем, над самими пальцями, або з ремінцем над кісточкою, вище.

    Я б радила Вам для коктейльного луку, неформального, або інші туфлі - без учнівсько-вчительських асоціацій, або вельветові босоніжки - досить універсальний предмет, і в плані сезонності (і для літніх вечорів, і для осінніх оказій), і спектром від урочистості до буднів (і під сукню-макіяж, і під джинси, і з цупкими колготами в прерізних варіаціях). Саме тому, що босоніжки, і тому, що вельвет - єднання безтурботного крою і вечірнього, фактурного, "зимового" матеріалу дає таке щедре поле для ігор. Крім вечірніх виходів, вони підійдуть під не один щоденний убір. А cocktail-базою для такого взуття може бути сукня, яка - залежить від Вашого обличчя і тілобудови, від оказій, куди Ви її носитимете, і ще від кількох географічних-логістичних нюансів.

    5_sandals_heels.jpg DSC_0449.JPG 5_court_heels_valentina.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    То не імітація замші, то оксамит.
    Я на цю конкретну пару дивлюся не з точки зору купівлі, більше як орієнтир.
    Бо поки не готова до їхньої ціни :suicide::crazy::wacko:
    IMG_0484.JPG
    Хоч на них і пише, шо то дольчєгабана :dntknw: в чому я не на 100% впевнена.
    От все, що Ви написали - прям про мене
    Я
    точно :blush:
    Власне, такий ремінець мене дуже "смущає".
    В мене не тільки не худі ноги, але й не надто довгі. Зросту всього 160 см. Мама товкмачила з дитинства, що будь-які ремінці на взутті перерізають і візуально вкорочують ноги.
    Як на Вашому першому фото - мені подобається ця ідея, але знову ж таки, ремінчик, як з ним бути?
    Дуже дякую, що знайшли час, щоб відписати так гарно і детально.
     
    Останнє редагування: 4 Грудень 2017
  20. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @Kroshka Enot якщо це справжні дольчеґаббани, тоді ціна дуже і дуже пристойна, і я б брала, незважаючи ні на що - які там ремінці, глибоке декольте і короткий оксамит, коли це "мечта поэта"! Є такі речі, які просто поезія в інженерії, і які гріють серце роками, от їх, я думаю, варто брати, навіть якщо це означає переобдумування решти гардеробу і якісь додаткові заходи, щоб одягати їх не раз на рік. Якщо то і Ваше - беріть, обіцяю допомогти із ефективним прилаштуванням до Вашої шафи. Попри все.

    Ремінці так, трохи ріжуть, але є купа поєднань, де це відходить на другий план, + осіній варіант темних колгот в тон туфельок зводить той мінус на ніц. Це більше інформація для повної картини, а не критичне зауваження. Ці босоніжки з фото я ношу давно і всіляко, ноги мої теж немодельні. Якщо вибирати правильні для Вашої тілобудови довжини/вирізи/фасони, то ремінець на щиколотці може виявитися зовсім не таким і злом. Щоб щось конкретніше радити, треба вже більше про Вас знати, а поки - нехай Вас сам по собі ремінець на туфлях не відлякує, може, справа зовсім не у ньому, а в одязі, з яким їх пробуєте.

    І ще, якщо Ви дійсно належите до осіннього кольоротипу (в чому решта інформації про Вас спонукає мене засумніватися), то цей відтінок далекий від Ваших базових-універсальних, і кольоровий аспект справи обернеться додатковою ношею сумнівів, можливих розчарувань і вкладеного часу.

    На здоров'я! :*
     
    • Подобається Подобається x 1