Одягніть мене! )

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Un.Known, 2 Квітень 2010.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    То вже буде в стилі Секс і місто.
    Друзі - то Нью Йорк і 90. Плаття в них скучні- короткі і в обтяжку. В 90 були модні короткі топи, можна топ з відкритим животом і довільну спідницю. І об'ємну укладку)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Аналогічної думки. Я фанат серіалу "Друзі", мені уявляється Рейчел (Дженіфер Еністон) в довгій спідниці в обтяжку по боках з розпорками, високих чобітках і вкороченому светрику. Тільки з зачіскою не згодна, Рейчел завжди з рівним довгим волоссям. На вечірках вона переважно в довгих рівних сукнях на бретельках. Я би щось таке шукала [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    в перших сезонах в неї була дуже обємна зачіска)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @Kandya, Нью Йорк місто чьотке :) Дрес код рулить

    В Друзях і в Секс в місто на вечірки ходили в чорному платті на тонких бретелях.
    Можна до того босоніжки на високій /блискучій платформі/шпильці
    IMG_1178.JPG IMG_1181.JPG
    Всім відома пачка
    IMG_1179.PNG
    А ще таке було (гигиги):
    IMG_1180.JPG
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я трохи не так висловилась. Перші сезони з начосами, але мені особисто вона така як я описала, мабуть, якийсь яскравий момент був))))



    Тут Рейчел була подругою нареченої
     
  6. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    а адреси не знаєте?
    --- дописи об"єднано, 14 Жовтень 2017 ---
    кэрри-пачка4.jpg Мені цей лук більше подобається, ніж той із білою пачкою. Тільки я би брала без підзака. А про білу пачку я читала, що її купили на стоку за 5 доларів))) Ми то всі думали про якусь серйозну дизайнерську щзадумку -- а це просто сток)
    --- дописи об"єднано, 14 Жовтень 2017 ---
    чорне довге плаття -- це теж варіант, але де його взяти? розумію, що в прокаті, але в якому?
     
  7. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    В Роксолані є прокат вечірніх суконь, моя сестра там брала
     
  8. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    В Роксолані є МісПринцес
    В Інстаграм вони є
    Може, там
     
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    все -- купила! Плаття родом із 90-х: чорне, довге, на бретельках і... велюрове. Хоч мене переконують, що велюр зараз в моді, але щось я сумніваюсь -- для мене це все ж 90-ті (я по телефону охарактеризовувала коліжанці його так: такого бичого на нашому випускному не було ні в кого -- бо випускний був 1999, а це реально десь 93-95
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Купила чоботи, не знаю, з чим носити, крім джинсів.. Словом, як завжди — не вмію підбирати ні взуття до гардеробу, ні речі до взуття ( Принаймні, бачення відсутнє. Порадьте якісь варіанти.. Фото при денному освітленні зроблю вже завтра )
    IMG_20171021_193131.jpg
    Доповнено: при денному світлі
    IMG_20171022_104112.jpg
     
    Останнє редагування: 22 Жовтень 2017
  11. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @Patty з джинсами, скоріш за все, краще їх не носити. Якщо Вам зручніше/приємніше поєднувати чоботи зі штанами, то можете знайти детальну інструкцію за пошуковим запитом "Жокейский силуэт. How to Get the Look", там дуже детальні і ілюстровані пояснення у двох частинах. Якщо зі спідницями/платтями, то загальні поради будуть Вам недостатніми в силу того, що чоботи, конкретно ці, мають набір характерних рис, які треба оформлювати залежно від Вас самої і конкретного вмісту Вашої шафи. Це якраз та прикладна, практична робота зі стилем, яку просторими фразами не описати і для успіху якої потрібен формат особистого спілкування.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Дівчатка, хелп :girl_crazy::girl_haha::girl_flag_of_truce:.Хочу снуд, об"ємний (напевно), зимовий, в"язаний. І геть не знаю до якого то кольору придивитися, щоб був універсальним до мого зимового одягу, з яким планую його носити...Вихідні дані: варіанти верхнього одягу:
    1. пальто-кокон кольору хакі-меланж, отакий колір приблизно [​IMG]
    2. Куртка сіро-бірюзова ( не знаю як назив. той колір :) ) Отака якась [​IMG]
    3. Пальто-парка світло бежеве [​IMG]
    4. Пальто пряме насичено (темно) сіре [​IMG]
    Мій кольоротип - true spring. Колір шкіри-теплий, очі-зелені, волосся зараз біля коленів (натур.русий з розтяжкою до св.золотистого і золотисті пасма)
    Якось так, якщо коротко. Порадьте на які кольори звернути увагу при виборі снуду, щоб пасувало і мені і до мого верхнього одягу. Наперед вдячна :girl_flirt:
     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    @orange girl щось схоже на колір з першого фото, або ближче до цегляного
     
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    Я би взяла палетку своїх кольорів і зробила би колаж з оцими, що навели приклади, і тоді дивилась який пасує до всіх. Або взяла б улюблений свій колір і прикладала б до цих. Ще питання чи знайдеться саме такий в магазині, пряжі мабуть більший вибір, можна зв'язати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @orange girl а
    якщо фіолетовий бурячковий
    темний або насичений соковитий
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Снуд близько до обличчя, тому я б переставила місцями вимоги: спочатку щоб пасувало до Вас, а тоді вже до верхнього одягу :girl_wink:
    Кольори верхнього одягу у Вас загалом дещо тьмяні як для теплого яскравого кольоротипу, тому пропоную додати барв.
    З більш нейтральних і "спокійних" варіантів: насичений темнозелений (але чистіший, яскравіший ніж хакі який у Вас на фото), темнобірюзовий, темносірий. З більш сміливих: жовтооранжевий, персиковий.
    2.jpg

    Варіантів насправді є значно більше: фіолетовий, золотистий... моя картинка дуже на скору руку :) , тому погоджуюся з
    Або навпаки - фотографуєте Ваш одяг при денному світлі чи берете оці картинки що Ви тут виставили, зберігаєте не телефоні (краще отак всі разом, колажем), тоді в магазині прикладаєте шалики і дивитися чи подобається Вам така комбінація (ну бо взяти з собою в магазин 3 різних куртки трохи важко :) )
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    , ну то в іделі :)), я "нагострила зуби" на чорну пт. на Платку-хочу там собі щось купити, тому й питаю, щоб трохи орієнтуватися. Загалом, розумію, що то буде важкувати, бо колір на моніторі і в житті-то є різні речі..., але принайині тепер знаю в якому напрямку шукати :)
    Щиро дякую усім:girl_in_love:
     
  18. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    "не мала баба клопоту -купила... в*язане плаття."
    дівчата, хелп.
    з чим носити? взуття тільки на підборах? ремінь сюди треба? аксесуари? а зверху що одягти?
    словом, порадьте. бо сукні не ношу, а тут так захотілося. думала буде універсальний прикид. отримала і тепер не знаю як з ним бути...
    Screenshot_55.png
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    @Khrystik, я таке ж маю. Ношу черевики на грубій підошві, або чоботи на платформі з високою холявою. З прикрас масивний кулон чи буси. Часом пробиває на темно- сині колготи)
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Прекрасний вибір плаття на щодень і в люди, особливо добрі колір і виріз горловини:heart:
    Взуття не тільки на підборах, така сукня універсальна. На осінь-весну її можна носити з тонкими світлими колготами і взуттям в тон шкіри, а найкраще - з щільними колготками (бавовна/шерсть), колір - близький до взуття (темно-синій, чорний, taupe, темно-шоколадний, темно-сірий, баклажан), а взуття наступне:

    fall_boots_brunello.jpg 5_oxfords_ecco_berlin_.jpg 5_sandals_heels.jpg 5_shoes_sneackers_andrea_morelli.jpg

    В принципі, якщо дотриматися кольорової близькості до гами плаття, Ви можете сюди вписати і практично будь-яке інше взуття на підборах.
    Стосовно чобіт - краще, щоб вони були високими і ховалися під подолом, тут їх фасон і матеріал (і присутність каблука) залежать від того, наскільки цупка в'язка у плаття.

    Ремінь не треба, а можна =) найкраще простий, чоловічий, класичний, носити низько на стегнах і вільно.

    4_belt.jpg

    Аксесуари - плаття абсолютно самодостатнє і без, додавайте по ситуації, варіантів пребагато.
    Що зверху: для Вас ідеальна коротка куртка або коротке пальто, більш та менш приталеного крою - головне, щоб поділ закінчувався над тазостегновою кісточкою. Поза такою довжиною - практично будь-який верхній одяг з окресленою талією, +скоріше за все, потрібні будуть каблуки. ДА от для короткої куртки/пальта підбори необов'язкові. Ще варіант - грубий светер, накинутий, розстебнутий, довгий.

    1_jacket_iro_han_purple.jpg 1_jacket_alpaca_gucci.jpg 1_coat_ki6_who_ae_you.jpg
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1