Одягніть мене! )

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Un.Known, 2 Квітень 2010.

  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я надивилася спідничок з посту @Akina і собі хочу. Щось таке затишне осіннє і зимове. Але не впевнена, чи такі фасони будуть добре на мою хвігуру (певно ні). А які тоді? Фото в повний ріст не маю. Ріст 164, Г-Т-С - 91-75-91. Є трохи живота і він постійно стає мені на заваді, коли хочу спідницю. Методом спроб і помилок визначила, що на талії категорично не має бути гумок, а середні пояски ніби так нічо. Порадьте щось. Тканина, довжина, фасон. Писи: до ніг претензій не маю)))

     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    його так трохи, що непомітно - це як хто буде радити, то не думайте, що там є що ховати дуже.

    Підбори носиш?

    *пішла думати*
     
    Останнє редагування: 3 Жовтень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    чому ні? Ота біла асиметрична міді. (Не мусить бути біла). В тебе таке цікаве обличчя, та асиметрія заграє.
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це мені? :)
    Ношу
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    а такий пояс? На водолазку не дивись. І довжину можна до середини коліна. Будеш така лялечка.
    [​IMG]

    і ще таке.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 3 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 4
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    5-6 см, як в класичних човниках або трапеція. Решту щось не лю.

    От якщо одягнути спідницю без окресленого поясу, то дуже помітно.

    Я від тих спідничок млію. Пояс теж дуже подобається. Але чи воно "моє"? І що наверх? З першим розміром грудей я такі водолазки носила і було люкс, зараз ужос.
    В другій спідниці щось не те (що саме, не знаю).

    Ще мені дуже треба назву тканини, бо я в них не розбираюся. Хочу спробувати пошити.
    --- дописи об"єднано, 3 Жовтень 2017 ---
    Та? Мені подобаються такі чіткі лінії. І оті зі складками, але з щільної тканини, теж подобаються. Цікаво, яка буде краще.
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    шов боковий стричить.

    а чого ж не твоє. Що тебе бентежить?
    Наверх зараз покажу.
    можна так - ну тобто ідея сорочка+светрик
    [​IMG]

    або так
    [​IMG]
    --- дописи об"єднано, 3 Жовтень 2017 ---
    напівшерсть - вона достатньо тонка щоб не стояти як кілок, і тепла, і гарно рухається.
    --- дописи об"єднано, 3 Жовтень 2017 ---
    еге ж. Я аж зауявлялась )))
    --- дописи об"єднано, 3 Жовтень 2017 ---
    отак як є, то вони зам'які, а якщо цупкіша тканина буде, то складки не такі будуть.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Пані "светрик+сорочка" мені сподобалася.
    Тканину записала.

    Мені відразу згадуються радянські фільми, де схожі фасони спідниць були в моді. І тільки деякі жінки в них виглядали гарно, а решта (де талія не на місці + тонкий поясок) були типовими ... колгоспницями:mda:. Короч я боюся такого ефекту)
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну ти ж собі талію на місці зробиш.
    Головне в такій спідниці - це вираз обличчя. В тебе з ним все добре.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    о, я тих спідниць теж боялася і хотіла одночасно, хвилювалася через свій низький зріст.
    Але ризикнула і не прогадала, дуже ефектно виглядало (отримала масу компліментів :girl_dance:).


    Дівчата-модниці, підкажіть який зараз в моді верхній осінній (демисезонний) одяг (хутряні жилетки начебто "вчорашній день", бачу багатьох у таких же штучних жилетах та куртках, кашемірові пальта чи ще щось)?
     
  13. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Обожнюю фасон спідниць, де пояс на талії. Зі своєї практики ділюсь досвідом, що комфортно в них, коли плаский і підтягнутий живіт. Особливо, коли потрібно сидіти)Навіть при талії на місці)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ефекту сосиски я теж побоююся:) Але таки спробую, бо інакше не дізнаюся, як воно.
     
    • Смішно Смішно x 2
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    не буде такого ефекту, бо живіт (який там у тебе живіт), починається нижче талії, а крій дає животу місце - ніде його не підпирає.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    робіть в складки) не зборки)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    А де такі спіднички можна купити, як на фото , останні дописи. Походила по Форум Ашан, не має.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    А якщо верх фігури такий важкуватий, широкі плечі, то такі об'ємні светрики вже не дуже ок з такого типу спідницею, правда? Лише облягаючі?
     
  19. Rona

    Rona Мама-йожик

    Тоді ліпше взагалі не трикотаж, а сорочки, наприклад, лиш з цупкої тканини, яка тримає форму
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Altera

    Altera зачарована птуха

    я так розумію, що підтримувати треба буде якраз кольорами отого "леопарда", бо дуже вже він виразний. А той колір мені якраз і не подобається
     
    • Подобається Подобається x 1