Одягніть мене! )

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Un.Known, 2 Квітень 2010.

  1. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Десь так собі і уявляла.:)
    Але мені геть не пасують такі фасони светрів через великі груди і тонку талію, вони на мені виглядають смішно.:girl_cray:

    І ще цікаво з верхнім одягом комбінувати як?
     
  2. marianast

    marianast Well-Known Member


    Мені здається що з верхнього підійде все що закриває бедра
     
  3. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @jalla Єдиний варіант для клепсидри, який я для себе нащупала - максимальне маскування силуету під не-клепсидру. Це означає злиття зі вуттям по тону/поверхні і об'ємний щедрий скульптурний верх, який опускається нижче тазостегнової кісточки, як от тут на фото. Успіх цієї справи залежить від об'єму стегон і не завжди гарантований. Каблуки (краще широкі) збільшують його шанси.
    5f10cb4f5c2cba766374ea4291b6eb60.jpg 26c32dab413260f524334964cae80835.jpg fall_leather_pants.jpg
    --- дописи об"єднано, 27 Вересень 2017 ---
    @jalla Вехнього одягу стосуються ті самі правила, що й светра: прямий крій, об'єм, достатня довжина.
    --- дописи об"єднано, 27 Вересень 2017 ---
    @jalla і в светрах, і у верхньому одязі краще, щоб шия була якомога вище задрапована/вкрита, як мінімум комір верху має прикривати ключиці.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Rona

    Rona Мама-йожик

    @jalla не уявляю як на твоїй східній екзотичній зовнішності, дуууже фемінній мають виглядати такі латексні легги не вульгарно. От зовсім. Я б казала продати і не морочити собі голову :)
    Ті леггінси має тоді витягувати просто ідеальна зачіска, суперакуратний макіяж і дорожезний (на вигляд) світер і взуття. Тоді воно буде виглядати. А інакше леггінси здешевлять усе.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  5. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    :)
    я вже собі так подумую, може б яку хутряну довгу масивну камізельку. Чи нє?

    пс: і так щоб ніде не роздягатися.:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    ...ну тоді не менш, ніж отаку! :D
    winter_gunya_dakh_daughters.jpg
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Дівчата, я можу зробити повернення і поміняти на інші.
    Які б мені лосини пасували?)
     
  8. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @jalla тут така справа, що шкіряні - це для жіночного тіла вже і є найменше зло. Леґґінси під шкіру мають хоча б жорсткість фактури, ну або хоча б асоціативність із жорсткою фактурою. Будь-які просто тонкі облягаючі штани на виразних стегнах не витягнути ні каблуками, ні камуфляжними верхами. Ну, хіба тільки оця волохата гуня і зарадить =)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Rona

    Rona Мама-йожик

    @jalla матові і глухі, може не лосіни, а типу леггінсів які схожі на твід, якраз десь в Зарі чи Манго бачила на розпродажі, а колір відповідно до зовнішності, взуття, аби ногу не різати зайвий раз
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Altera

    Altera зачарована птуха

    Дівчата, підкажіть - з чим носити отаке взуття?
    [​IMG]
    Дуже подобається, а куди приткнути - не уявляю
    (ну, крім чорних штанців:)
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    нєєєєєє *не змогла стриматись*
    Жанна, в мене не така тонка талія як в тебе, то я ношу легінси з платтями і кросівками. Ну бо, як вже дівчата сказали, при такій фігурі, то буде "вся краса твоя чудова у мене на виду". Якщо закритися светром зверху, то нащо взагалі ті легінси?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Дівчата, дуже потребую поради. Прикупила такі черевички осінні,теплі, з хутром всередині, поосто закохалася в них....а тепер думаю з чим скомбінувати їх? Проблема в тім, що не ношу джинси, штани незручні мені вони, не знаю чому....в основному - сукні, спідниці.
    По верхньому одягу - кілька пальт класичного крою, чорні та світлосіре, куртка кавового кольору...
    Чи будуть пасувати такі з пальтами?
    І якщо вдягати сукні, то є темні колготки не візьмеш? Чи як?
    IMG-837c7fea2c607b24c53a40dc41468b11-V.jpg IMG-6875d11b97b4cd6fba6622baee0cee4f-V.jpg
     
  13. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Rapsodiya для повного анамнезу треба би Вашу знимку :)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Ось) забула одразу прикріпити( IMG_20170629_170542.jpg
    Ріст 160 десь, розмір 44-46(то як карта ляже).
     
    • мімімі мімімі x 1
  15. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Rapsodiya з такими прямого крою спідницями буде добре. З пальтом теж, з паркою ще краще. З колготами побавтесь, вибирайте їх в останню чергу. Можна підібрати в тон черевиків чи в тон пальта і побавитись фактурами.
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Дівчата, порадьте.
    Ось - моя спідниця. Я трохи вище від дівчини на фото, і верхня частина тіла в мене "легша", ніж в неї.
    До цього часу носила цю спідницю з облягаючими лонгслівами і білими кедами. Сорочки з нею виглядають надто вже "снігова королева", хоч і гарно, це для особливих оказій.
    Але стало холоднішати. І треба переформатовуватись під сезон
    Перше, чого потребую, - підбору светра. Щоб було тепло, сучасно і непафосно.
    Друге - поради, в який верхній одяг гармонійно "запакувати" такий фасон.
    Посипте мене ідеями, будь ласка
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Почну з кінця :)
    Я голосую за коротку лаконічну куртку, щось таке (але краще матове :) )
    [​IMG]
    Можна власне і сірий колір, він трохи "глушитиме" яскравість червоного :)
    Якщо пальто, то не класичне гладкокашемірове, бо вийде та ж історія що з сорочками:
    Мені здається, що у випадку з сорочками образ у Вас виходить занадто "вилизаний", сильно класично-строгий для Вашої зовнішності.
    Якщо хочеться пальто, то шукайте якесь цікавеньке, може, більш спортивного стилю чи з поєднанням різних фактур, але знову ж, коротеньке, довжини жакету (як натраплю - то принесу сюди покажу що маю на увазі :) ) Більша довжина - лише при умові, що носитимете розстебнутим (тобто то буде варіант лише на зараз а не на -10С :) )
    Про нижній шар :) Мені здається, що варто подивитися на светри досить крупної в"язки (от, доречі, на тому фото вище можете запросто підставити свою спідницю, а светр і куртку лишити :girl_smile:)
    [​IMG][​IMG]
    або светрики більш гладкої в"язки з коміром-хомутом
    [​IMG]
    Варіант модифікації - звичайний теплий гольф і об"ємний шарф чи снуд :)
    Наприклад, зі штанцями всяких-інших кольорів :girl_wink:, бажано насичених ну і загалом багато з чим - вони досить класичні все одно (навіть незважаючи на вкраплення леопарда :) )
    А щоб не сильно Вам муляв той чорний, то можете його потім у мінімальній кількості "повернути", підтримати, наприклад, аксесуарами такого ж кольору.
     
    Останнє редагування: 2 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 2
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    І ще важливе питання - вона така ж як на фото, з габардину? Якщо так, то тоді її трохи складніше буде вписати в "зимову" історію...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Ну, принаймні на зараз. Вже ж в самому светрів не вийдеш...
    Дуже дякую за поради!
     
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Подобається Подобається x 5
    • Інформативно Інформативно x 1