Одягніть мене! )

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Un.Known, 2 Квітень 2010.

  1. silvia

    silvia Well-Known Member

    Потрібна допомога. Є таке тонке пальто, мені за коліна. З яким взуттям і одягом ( крім джинсів) носити? яке взуття пасує?
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    Якщо за коліна, то будь-які спідниці і плаття які під нього ховаються, взуття підійде як і на шпильці, так і на танкетці. І навіть щось а-ля спортивне, бо крій в пальта простий.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Дівчата , треба допомогу ) є сукня . І все) що взути, зачесати, вдягнути на шию? Колір блакитний IMG_6003.JPG IMG_6004.JPG IMG_6006.JPG
     
  4. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    а яка оказія? А так можна на ноги туфлі чи босоніжки включно з зеленими і червоними.
    на шию можна без нічого. Тоді вуха чимось завішати.
    З волоссям неясно, бо
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Orman тата 50 рочків)
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Orman о, я якраз щось таке думала на бік хвилясте)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  9. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Прийшла я трохи з дивним питанням)

    [​IMG]

    Оксфорди. З чим ви їх носите? Я маю на увазі таку деталь, як шкарпетки. Я без не можу ходити, бо натирають ноги( а що робити, якщо вкорочені штани і хочеться оксфордів. Що ви тоді робите? Берете ті слідки чи як їх там? Бо якщо штани довгі, то можна і шкарпетки. Але які? Капронки? Мені не подобаються...
    От таке дивна ситуація, а через неї мої мешти стоять ще з минулої осені, напевно, без діла...

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    Так-так. Тілесні, капронові. Вони достатньо високі щоб підслідниеи не зазирали. І під довгі штани теж тільки вони. То так сексі як гола нога і оксворди:girl_smile:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Та мені теж так подобається, але натирають, зарази... Треба розходити і буде мені щастя) бо я лиш як варіант уявляла капронки, але то зовсім не то) весь вигляд роблять дешевим)

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    я в резерведі купила трикотажні підслідники. зсередини по краю на силіконовій гумочці - не розягуються, не злітають, невидимі у взутті)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Rona

    Rona Мама-йожик

    @EineGuteFrau Свєта, є такі дуже короткі шкарпетки, з дуже глибокими вирізами. Мені через капрони натирає. Мушу робити перерви, аби ноги відпочили.
     
  14. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    я маю такі
    --- дописи об"єднано, 28 Серпень 2017 ---
    дочка носить вкорочені шкарпетки
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  15. Melian

    Melian Well-Known Member

    Підкажіть, будь ласка. Викупила ось таку туніку, підігнала трохи по своїй фігурі і тепер думаю: to be are not to be? І якщо to be то з чим і як? Туніка має з обох боків розпорки від середини бедра.[​IMG][​IMG]

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  16. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Не вважаю себе модним експертом, і не претендую на правоту. Але, як на мене, цю туніку можна одягти максимум на пляж, якщо дуже хочеться ности. Або ж по дому.

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
  17. Virner

    Virner Well-Known Member

    Дівчата, яке взуття можна до такої сукні? Так, щоб на щодень. Щось практичне...і модне:) і стильне..і гарне...[​IMG]

    Може, щось таке?[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    вкоротити, зробити щось з рукавами (вкоротити і звузити).

    Тоді може легінси, байкерські черевики і шкіряну куртку.
     
    • Креативно Креативно x 1
  19. evita

    evita Active Member

    Я теж спокусилась схожою східною тунікою і аж потім зрозуміла що то не для наших "вулиць",якби десь на сході...а так лише в хаті ношу)зате яка гарна)))вам доречі личить цей колір
     
  20. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Поки я в декреті і й одяг не вимагає каблуків - хочу купити собі взуття на вересень-жовтень до плать-спідниць. Спочатку хотіла шкіряні чорні кросівки (в Естро знайшла такі трохи гламурні, навіть на прихованій маленькій танкетці)
    Але кроси добре виглядають до голих ніг, а от сьогодні так холодно, що хочу колготки, а літом вони затеплі.
    Яка є альтернатива кросівкам, коли хочеться власне такого луку?