Одяг з каталогів

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем хельга, 3 Жовтень 2008.

  1. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Замовляла з бонпріксу один раз-годинник і сукню,я задоволена з розміром вгадала,хоча чула багато негативних відгуків.
    [​IMG]
     
  2. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Одяг з каталогів

    нещодавно отримала їх каталог у поштову скриньку.
    Порівняла з іспанським їхнім сайтом - ціни якщо не в два, то в півтора рази в нас точно вищі.
     
  3. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Замовила я собі перед новим роком ось таке у Бонпріксі

    [​IMG]
    Я ношу по їх таблиці - 36-38, знаючи, що розміри не співпадають замовила - 32-34. Те, що прийшло позавчора - це -жах. Плаття мені нижче коліна, (я 170 см), широке. А тканина - такий тоненький синтетичний трикотаж, що дуже сильно мнеться. Про все це написала на їхньому сайті, та відправила плаття назад. Цікаво коли вернуть гроші? :girl_mad:
     
  4. Francesca

    Francesca New Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Я теж якось сукню замовляла. Так то сподобалася, але вшити трохи все ж довелось.
     
  5. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Коліжанка замовляла у бонпріксі блюзку - задоволена і якістю, і виглядом. Після цього замовила собі ще три сукні-туніки. Я замовляла кілька разів у некермані - шкіряні босоніжки - суперові були, і ціна файна. А от всілякі штуки до хати - не дуже. Прийшла якось електропіч - з ввігнутим елементом, ліхтарик на книжку - не світився. А светри чоловічі звідти (коліжанці замовляла) - класні....
     
  6. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Ми з мамою теж на Бонпрікс спокусились. На плащик і на піджак. Те що прийшло навіть було не до порівняння з картинкою. То був якийсь суцільний кошмар. Плащ як з целофану, а про піджак я навіть не говорю. На вигляд просто кошмарний,а якість ще гірша. Відправили назад і на гроші навіть не сподівались, але через два тижні таки повернули їх, ми були дуже здивовані. Однак скажу, що моя знайомав тому ж Бонпріксі замовляла собі туніку атласну таку з широкими рукавами, то прийшла цілком нормальна річ. Певно в них там якийсь розподіл...хто зна
     
  7. FAIRYTALE

    FAIRYTALE Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    У некермані замовляла собі і чоловікові речі, то прийшло десь за півтора місяці і то тільки чоловікові светр - правда якість дуже класна і з розміром все ок(варто було і почекати). А для себе відкрила Манго і для донечки кіаві. Всі речі, що замовляла - якість класна, ціни помірні і розміри відповідно до таблиць вимірювань. Я дуже задоволена.
     
  8. Vasylynka

    Vasylynka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    А можна адрес цих магазинів?
     
  9. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Чи хточь брав з бонпріксу купальники? Можете щось порадити?
    І чи будуть бажаючі замовити до спілки?
     
  10. Yeremiya

    Yeremiya Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Замовляла в Бонпріксі куртучку з штучного хутра - якістю дуже задоволена і з розміром вгадала

    коли замовляєте треба читати відгуки про товар і по них орієнтуватись
     
  11. porIra

    porIra Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Стосовно купальників, як і всього решту з Бонпріксу, раджу те саме. Завжди читаю і на російському сайті теж. Я купила собі в Бонпріксі купальник, задоволена, розмір підібрала завдяки відгукам. Все просто чудово. Поки він був у каталозі без відгуків - не ризикувала замовляти.
     
  12. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Дівчата, маю декілька запитань:
    1. У Бонпрікс розмір збігається з таблицею, чи треба трохи менше брати? Часто у відгуках пишуть, що у таблиці завеликі розміри. В мене здається по таблиці 40 виходить. То краще 38 замовляти?
    2. Чи зареєстрований хтось на інтернет-магазинах Престиж http://www.prestige.ua/index/adwords/uGG?gclid=CKWg_-qHg64CFUS-zAod1S1U4A і Стіляго http://www.stilago.com.ua/?csu=gene...ampaign=test&gclid=CMr7otSqia4CFYW-zAodXjDK2g ?
    Чи варто реєструватись? Чи то просто "утка"?


    І бачу Некерман закрили - шкода ....
     
  13. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    я собі визначала за таблицею, то все сходилось.
    а от коханому також визначали за нею, але завжди були проблеми з розміром - приходило більше.
     
  14. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Я завжди брала на розмір менше і від їх табличного, і від свого стандаотно-європейського. Тобто, якщо я ношу 38, то по каталогу замовляю 36
     
  15. Zhaba

    Zhaba Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Я зареєстрована і вже спробувала купляти в схожому магазині Modnakasta, то не розвод і досить скоро доставляють. Ці 2 певно теж нормальні.
     
  16. Jeanjerry

    Jeanjerry Active Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    У Бонпріксі замовляю розмір відповідно до своїх параметрів. В Престижі зареєстрована, один раз замовляла речі, прийшли швидко, все нормально.
     
  17. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Стосовно бонпріксу - речі дійсно великомірять, але то краще по відгуках читати (для кращої проінформованості читаю відгуки і на нашому і на російському сайтах). для себе (40 розмір) замовляю 36/38 - деякі речі навіть завеликі бувають, але я завжди беру футболки (на короткий чи довгий рукав) то мені немає принципової різниці - можуть бути і трохи вільні. а от замовляла шорти, то тре було брати свій розмір - вони без стрейчу, влізла туго. На престижі купила чоловіку светрик за гарною ціною і гарної якості. розмір в розмір. кур"єр привіз додому. але там треба швиденько закуповуватися - речі за нормальними цінами розмітають!
     
  18. бусинка

    бусинка New Member

  19. Talibamina

    Talibamina Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Я нещодавно замовляла речі через Prestige.ua. Вибрала дві блузки за 150 і 200 грн +доставка кур'єром 39 грн, разом 389. Проплатив чоловік через приватбанк всю суму.Чекати на сайті написано від 2 днів до 2 тижнів. Через 10 днів дзвонить кур'єр чоловіку - ми під вашим будинком - заберіть покупку,без попередження про доставку. це якось дуже цікаво - бо обоє на роботі. Поїхав чоловік після роботи сам до них за покупкою. Приніс- а там замість 2 блузок лише одна,без бірок,з необметаними краями і тільки наклейка зверку - виготовлено в Китаї. Заходжу на свій акаунт - там написано "відміна" 1 артикула. Написала на мейл їм листа, дівчинка передзвонила, почала пояснювати,що у зв"язку з браком товару ми не могли вам вислати тому відмінили, про що написали мені листа на мейл(як назло той лист попав в спам і я не побачила). Кажу,то поверніть кошти, вона- ви можете заповнити форму або замовити на цю суму товар. Вирішила замовити товар+знову за доставку 39 грн. Дзвонять - кажуть ви у замовленні вказали, що оплата буде кур'єру готівкою, а сума 200 грн у "них зависла" на іншому рахунку, тому необхідно розраховуватись за товар повністю. Тобто ще раз їм платити 239 грн. А як використати мої перші 200 грн? Якась дивна у них схема. Напевно буду писати заяву і поверну ті гроші, бо бажання ще щось замовляти вже немає.
     
  20. Gold fish

    Gold fish New Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Через otto-trade замовила чоботи на весну, чекаю майже місяць, на днях повинні бути. Хтось замовляв у них речі?