Одяг з каталогів

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем хельга, 3 Жовтень 2008.

  1. porIra

    porIra Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    А хто замовляв одяг в cellbes? Які Ваші враження?
     
  2. vitalinka

    vitalinka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    нарешті!! свєршилось чудо!)) прийшло моє замовлення з бон пріксу. замовляла 01/04 , повідомлення про посилку прийшло 08/05. 11/05 забрала!!! задоволена, речі підійшли!!! брала 38 розмір
     
  3. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Похваліться! Я теж собі 36/38 замовила, боюся чи підійде, по таблиці виходить 40.
     
  4. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    vitalinka а який розмір носите по наших розмірах. Бо я брала курточку 40-42, а вона виявилась на цілий 46
     
  5. marusenechka

    marusenechka New Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    щодо розмірів, то схематично від "нашого" вітчизняного розміру треба відняти шість і вийде європейський. (наш 44й мінус 6 дорівнює їхній 38й). приблизно. наотримувала футболочок бонпрі і дермантинові балетки (всередині тканинка) - задоволена! пару футболок пороздавала занедорого знайомим бо великуваті, але загалом нема нарікань... чекала з місяць замовлення. а ще мені не подобається, що замовила я умовно 10 речей, вони спочатку прислали 5 що були на складі, а потім по 1-2 штуки досилають!!! отак бігаю я ще на пошту щодватижні - і ще не все з першого замовлення прислали(((

    а хтось повертав назад замовлені з каталогів речі, які браковані чи не підійшли???? як ви це робили і чи вдало?
     
  6. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Прийшов нині мій бонпрікс.
    Платтям задоволена, замовляла 38 - підійшло.
    http://www.bonprix.ua/ua/offer.htm?cat=1.10.114.2.24.1.&pr=35740
    Таке, тільки коричневе.
    А от з кофтинкою інакше, брала 36/38, а вона на мене велика. Чоловік каже, що ні, але ж висить як мішок, а я хочу в обтяжку.
    Скажіть дівчатка, що Ви думаєте, з боку видніше.
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]
     
  7. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Може хтось планує замовлення з бонпріксу? Я знову дещо хочу замовити, тому хто хоче давайте до спілки. Поки що хочу суконочку http://www.bonprix.ua/ua/offer.htm?cat=1.10.114.1.12.1.&pr=36287
    До речі питали що придбала:
    http://www.bonprix.ua/ua/offer.htm?pr=32498 дуже задоволена)))
    http://www.bonprix.ua/ua/offer.htm?cat=1.10.428.1.6.1.&pr=34879 тільки коралового кольору . Ще не носила, бо за зимно, але гарно лежить на мені))
     
  8. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    А таке плаття на пару ніхто не хоче замовити?
    Я би хотіла розмір 36-38, колір чорний, коричневий або сірий, то залишиться голубий, оранжевий або аква.
     
  9. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    я хочу ось це з каталогу
    http://www.bonprix.ua/ua/offer.htm?cat=1.10.629.1.4.1.&pr=32498
    і ще одну
    [​IMG]
    але її зара чогось нема...почекаю трохи
     
  10. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Я брала і задоволена. Гарно лежить)))
    Дівчата, як щось надумаєте пишіть в ПП)
     
  11. vitalinka

    vitalinka Well-Known Member

  12. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Може хтось планує замовляти щось на Бонпрікс? Дещо приглянула, якби до спілки з кимось то замовила б:girl_in_dreams:
     
  13. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Одяг з каталогів

    чула не дуже добрі відгуки про Бонпрікс - що часто пишуть натуральний склад, а потім як одяг приходить, то виявляється синтетикою((( мо не завжди, але моделі у них бувають нічого так
     
  14. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Я в таких випадках читаю відгуки на Бонпріксі німецькому, там народ любить відгуки читати.:) І вибір товарів той самий, так що якщо знаєте мову, то не все так небезпечно.
     
  15. sv-ukraine

    sv-ukraine New Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Також замовляла з бонпріксу, дуже не сподобалось - на речі чекала більше місяця, всі не прийшли, а ті що прийшли - були завеликі - відправила назад, два місяці гроші повертали, та ще відсотки за переказ прийшлось заплатити
     
  16. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Бачила я також той Бонпрікс - чесно кажучи, якесь воно там не молодіжне, для старших дуже - вибору для себе не знайшла зовсім!!!!

    А от на Neckermann я вже постійний клієнт;)
    Ой, іяне то що вихваляюся - кажу так як є - одяг дуже якісний, як скажеш розмір - то точно-точно підходить, тканини натуральні - всі колекціїї відомих брендів : WOB?Espirit і багато інших німецьких брендів.
    Кажу, особисто мені там все підходить, але то як кому!
    Лишень ціни вони троха попіднімали...:girl_sad:Але як треба речі гарної, то ліпше заплатити більше і мати з одягом спокій+ по магазинах-базарах шастати не треба;)
     
  17. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Одяг з каталогів

    дівчата,нва кідстафі є дівчина,в якої можна замовити речі з японії(такі класні!!). хтось замовляв собі одяг з східних країн?
     
  18. Annabela

    Annabela Happy Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Замовляла два рази у Бонпрікс - більше ніколи не зроблю такої попилки. Речі чекала дуже довго, прийшли не всі, а пізніше ще стали по одній доходити і тим самим за кожну посилку я оплачувала на пошті. Речі не відповідають розмірам і зовсім не такі гарні, як на фото. Вироблені з найдешевших тканин. Ще замовляла з Magnet Blancheporte - така сама ситуація.

    Мені так само подобається там якість речей, але і ціни у них відповідні. На мій погляд, краще мати одну якісну річ, аніж дві "тряпки". Хтось з відомих сказав (не мап"ятаю хто саме): "Я не багатий, щоби носити дешеві речі"!
     
  19. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Одяг з каталогів

    І я собі замовляла на Бонпрікс речі, правда спочатку дуже уважно вичитала всі відгуки на німецькому сайті (за порадою вичитаною на ДП:girl_claping:), хотіла там одну жилетку, але її у німців не було взагалі то я і не ризукувала її замовляти, замовлення прийшло через неповних три тижні, речі якісні, правда розмір получився трішки завеликий та я в ательє все вшила...мені сподобалося, буду замовляти ще...тільки розмір буду тепер замість 36 брати 34.

    Мабуть кому як пощастить...нажаль:girl_sad:
     
  20. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Моя мама так каже:connie_pull-pigtail
    Знаєте, відкрила для себе нещодавно La Redoute.
    Будете мати можливість, рекомендую заглянути;)
    Замовила там платтячко (светрового типу;)) - натуральне, має бути дуже приємне на дотик і оригінальне (принаймні не зустрічала - для мене то головне:connie_pull-pigtail) - казали ришлють за 2 тижні кур"єром!
    Єдине, що бентежить то ціни. Ясна річ, що є і дешевші речі, але чомусь завжди тягне до дорожчих, якісніших. Але, на правду, можна знайти на всякий смак.
    Paris - що тут скажеш?:girl_in_love::girl_in_love: