Одяг та взуття для малечі

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем карапуз, 17 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Michela

    Michela New Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    та які тріщини на п'ятах у маленьких дітей? Таким малим діткам, які тільки починають ходити- рядять брати з закритою п'яточкою, щоб добре була зафіксована ніжка, щоб легше було тьопати їм...:smile:
     
  2. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    але краще все таки маленьким діткам брати сандалики з закритим задником,ніжка краще фіксується.:)
     
  3. Galicija

    Galicija Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Може, трохи не в тему, але не можу стримати посмішки, коли згадую, як купила собі 5 років тому кеди-Олстари в Німеччині і приїхала в них до Львова і гуляла зі своїм теперішнім чоловіком, а дівчатка, що проходили мимо, відверто сміялись з мене...:girl_crazy: Дивина, та й годі - мали пройти аж роки, щоб і у Львові почалась кедоманія... А я за той час вже дві пари зносила...:girl_cool:

    Дівчатка, може комусь відома польська фірма взуття "ViGGami" ???? Знайома торгує дитячим взуттям (середня ціна 50 грн.) Хотілося б знати, чи варте воно уваги....
     
  4. oliv

    oliv Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Сьогодні бачила крокси в Плато на Любінській. Вони йдуть по знижці - 99 грн., сьогодні там ще додатково -20% на жіноче і все дитяче. Були крокси і на хлопчиків, і на дівчаток (розміри, переважно маленькі і до 25, по 2 кольорові гами для хлопчиків і дівчаток).
    Бразильська фірма Ortope
     
  5. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Кльово,якраз туди зібралась малій за босоніжками. Маю одні Адідасовські,хочу ще одні на зміну(не спортивного типу). Є ще якийсь вибір ,чи вже все розгребли?
     
  6. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    я знаю шо радять
    я дотримуюсь інших поглядів, без закритих задників і передників і твердої підошви і ортопедичних устілок

    ну я не фіксую ноги - ніби вже давно всі знають

    і не люблю колготи (то ше один бзік):girl_dance::girl_dance::girl_cool:
     
  7. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    та всі ортопеди наголошують, що п"ятка має бути твердою і закритою... Ви дійсно ніколи такого не чули?.. а відкрите і м"яке взуття вибрали інтуїтивно чи щось читали на ту тему/хтось радив?
     
  8. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Замовили нам на подарунок батник і джинсові каприки для дівчинки на 4 рочки.Може хтось знає точку з гарними,але не дуже дорогими?
     
  9. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    та шо ви не кажете (іронія)
    всі ортопеди? (знов іронія)
    а я наших не слухаю ортопедів, які будуть читати совєцькі лєкції про ортопедичне (лікувальне) взуття
    читала поради сучасних ортопедів, остеопатів, хірургів, які ПРОТИ задників, закритих п*яток і всяких інших прибамбасів, якшо на то нема показань
     
  10. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    мабуть таки не всі знають:girl_cool:
     
  11. kolobok

    kolobok Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    в нас ше кожен другий продавець - ортопед. Ходим на південному на танці і там подорозі є магазин з взуттям, ну і мала часто туда забрідає, як я зупинюсь подивитись. То вже пару раз чула, як продавець "втирає" мамам про правильне ортопедичне взуття. Нині взагалі казала, що тре в такому до 7 (!!!) років ходити, щоб жорсктий задник і супінатор, що в неї беруть по 2 пари - для дому і для вулиці. "В нас все взуття ортопедичне, лікувальне". Взуття в неї було Мінімен, Літтл Дір і тд. - його валом на тому ж Південному, то що всі діти поголовно мають проблеми з ніжками, що так багато "лікувального" взуття кругом продається?
     
  12. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

     
  13. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    літтл дір в жодному разі не лікувальне, да і ортопедичним його можна назвати з великою натяжкою...воно скорше профілактичне, і не більше. Але саме по собі взуття тої фірми класне.
     
  14. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    я від того в шоці, але ше більше в шоці від тих мам, які ше й прислухаються
    а для дому нашо?
    в нас тапки - войлочні (майже шкарпетки) на зиму, а зараз - тонка шкарпетка, літом - босий
    якшо на здорову ногу натягати ортопедичне взуття, то м*язи *не захочуть* працювати. а якшо дати їм свободу, то будуть поступово розвиватись, як належить. навіть оте ніби неправильне взуття, в якому ходить моя дитина - якісне, воно добре пошите, не тисне, не сковує стопу, як колодка. стопа вже практично оформлена, дитина не підгинає пальчики, не стає на *ціпках*
    статтю знайду, зараз не відкривається посилання
     
  15. kolobok

    kolobok Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Я ж не кажу, що саме Мінімен чи Літл Дір є поганим взуттям, але Ви самі погоджуєтесь, що воно не є ортопедичне. Для мене ортопедичне взуття - це те, що за потреби призначається лікарем і продається в аптеках або спеціалізованих магазинах, але не масово на базарі.
    Я, нажаль, не читала статтів по темі, але, якщо подивитись на закордонні, наприклад америк. сайти з дитячим взуттям, то там є таке поняття як "first step shoes", тобто взуття для перших кроків. То саме все це взуття йде обов"язково з гнучкою підошвою, з м"якої шкіри і часто пише "рекомендовано асоціацією ортопедів" (чи щось в тому роді). Звідси можна зробити висновки, що рекомендації американських ортопедів трохи інші, ніж наших.
     
  16. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    знайшла на сайті 1796kotok.com
     
  17. Michela

    Michela New Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    А ми завжди вдома з босими ногами, всі...чи літом, чи зимою. Тапки навіть діти не мають і не мали, а для дорослих купляю- тільки, щоб було для гостей.
    Влітку на морі, в селі, на природі діти завжди бігають босі...В мене діти по каміннях ходять, як по звичайній дорозі. Вважаю, що це дуже корисно...і для ніг, і для фізичного розвитку і для їхнього здоров'я.
    Але! я теж вважала, що взуття має бути вільним, донька не хотіла навіть носити те "правильне" взуття, бо казала, що їй незручно і т.д., все, як пише natorella. РЕЗУЛЬТАТ цього- плоскостопія в 6 років. І будь мудрим...



     
  18. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    дівчата, а де є гарний вибір текстильного взуття для перших кроків..наші суперфіти вже затеплі на таку погоду, а босоніжки ще і захолодні, і завеликі...
     
  19. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    шо ти маєш на увазі - *текстильне взуття*?
     
  20. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

     
Статус теми:
Закрита.