Одяг та взуття для малечі - 4

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Burberry, 14 Серпень 2014.

  1. Milady

    Milady Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Дічата, нам треба і кросівки і якісь черевички демісезонні і не знаю на що дивитись? Як взуття з Нексту за якістю?
     
  2. Bulbashka

    Bulbashka Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Купляла малому там кросівки, то поки задоволені, хоч і не так часто в них ходимо. Шви гарненькі. Сашкові зручно
     
  3. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Дівчата, порадьте, бо вже заплуталась зовсім, хочу купити донечці комбез на зиму Lenne, зараз маємо ріст 77 см, думаю, до зими виростимо до 80 см. Який мені краще розмір брати, думаю про 86, але чи не буде надто громіздким? 80-й виходить на одну зиму... і що краще, суцільний комбінезон, чи окремо штани+курточка?
     
  4. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    а мені скажіть відносно цих утеплених джинсів олдневі. розмір 4т на зріст 92-96 см буде добрий?
    [​IMG]

    ---------- Додано в 10:57 ---------- Попередній допис був написаний в 10:51 ----------

    і ще прокоментуйте моє попереднє повідомлення, хто в курсі :)
     
  5. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    ми взяли 3 Т на ріст 96 розмір крокового шва 37,5 см. ще будемо підкочувати трішки ( десь см. 4) ( не люблю коли штани підкочують ледь не до колін). Розмір 4 Т десь ще + 3 см.
     
  6. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Дівчата, а як щодо Ecco взуття, йде в розмір? Знайшла класні черевички зимові за гарною ціною 22 розмір, от і думаю чи не переростем :girl_in_dreams:


    Я купила малому рейму, то взяла таки 80 (але там йде більший запас, здається ще +7см), то малому він ще ТАКИЙ величезний, але до зими ще маємо трохи часу, щоб вирости )))
     
  7. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    ой, дівчата, коментарі в карму, тут і власний досвід мене зовсім заплутав)).
    нам платтячка олдневі 3т вже малуваті, типу рукавчики впритик. а штани, кажете, будуть великі... я так розумію верх маломірить, низ трошки великомірить).
    також знайшла штани 3т вельвети скіні і просто якісь скіні, то вони теж дуже впритик. і що робити?
     
  8. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    В мене є комбез ленне 80 розміру, купували минулоі зими, він йде з великим запасом, як на мене, от в малоі вже 87 см то куртка ще зараз добра, тільки штани закороткі. Прийдіть, зможеш поміряти, щоб орієнтуватись;)
     
  9. Popi

    Popi Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Купили в M&S малій на зиму штанці. Класні. З теплою підкладкою. Хвастаюсь
    [​IMG][​IMG][​IMG]

    ---------- Додано в 13:12 ---------- Попередній допис був написаний в 12:36 ----------

    І маємо шубку mamas and papas
    [​IMG]
     
  10. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Якщо вже ходитиме по вулиці, то я би брала роздільний.
     
  11. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Минулої осені дивилась на такі ж хлопчачі з цього сайту. Так і не наважилась – зупинило те, що взуття ортопедичне (показів не маємо) + в малого повна ніжка з високим підйомом, не знала, чи підійдуть. Дуже схожу модель знайшла в львівському магазині, але якісь вони були дубові. Тому малий осінь-весну ходив в туфельках чи то кросівках Страйт Райт, а потім в зимових Екко відразу. Так як кросівки були з запасом, то я давала теплішу шкарпетку. Цього року якщо "піде" нам садок, певно треба якісь деміки, тому теж це питання мене цікавить, з чого вибирати?


    Екківські зимові брала низьку модель (цього року теж шукаю, на високий підйом супер). Екко, як на мене, йде в розмір, але краще орієнтуватись на заміри в см. Дівчата, в кого малі дітки, на стафі маленькі розміри до 500 грн за зимові нові Екко можна знайти
    Відносно марок – для мене на разі на зиму улюблені – Ленне і Екко, не тому що бренд, а завдяки якості. Цієї зими випробуємо куртку Кіабі + півкомбез Ленне

    Відносно штанів олдневі - мали тільки скінні, як на мене - малолірять. Не планувала купувати утеплених малому, але так як тепер садочок з"явився, на разі не можу зорієнтуватись відносно одягу. Сьогодні в групі деякі хлопчики взагалі в шортиках були, видно тоді на прогулянку вбирають вихователі чи як? А зимою? Дівчата в колготках/лосинах, то зрозуміло, а хлопчиках під комбез кологоти даєте? (ми зазвичай так гуляли)
     
  12. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    я от теж за ту "дубовість" хвилююсь. вже розглядаю легші варіанти.
     
  13. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    а яких виробників?
     
  14. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Там майже все взуття таке, ортопедичне. А ортопеди такі мають бути, бо нога має бути дуже чітко зафіксована, як в футлярі. Якщо немає показів, то не купуйте, бо дітям не надто комфортно в такому взутті.
    Хіба що Мінімени, там є.
     
  15. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    дивлюсь на бартеки, гарні модельки.
    закохалась в такі
    [​IMG]
    але бентежить, що такі світленькі... але так їх хочуууу :)
     
  16. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Навіть не стільки, щоб зручніше ходити було, як з тої точки зору, що роздільний на довше буде, бо там штани-комбез на ремінцях ще регулюються. Я коли з малою суцільні міряла в Антошці минулого року, то зразу відкинула для себе суцільний, бо в Ані ноги довгі:) і швидко би переросла власне штанини, а в більшому розмірі в верху комбінезона топилася
     
  17. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Так. Багато кому не подобається поєднання шорти-колготки, мені з естетичного боку теж :) але з практичного, взимку
    для садка - я оцінила такий варіант. Зняла комбез, вдягнула шортики - і все! Бо колготи +штанці - буде затепло, а кожного разу знімати - вдягати колготки - забагато мороки.
     
  18. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Я до Вас за порадою) у моєї малечі ніжка зараз 10,5см, на зиму думала Демари купляти, але там розмір самий менший 13,5 см. Питання - брати такі чи шукати модель поменше?

    І ще питання, доня має 74 см зросту - на зиму комбінезон 80 чи 86? (росте вона в мене скачками, то +1см, то +6см за місяць). Хто мав комбінезони войцик - вони маломірять чи нормальні?
     
  19. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Де можна знайти нормальні спортивні штани? Бо все, що я бачила, то якесь широчезне і синтетичне все. Якщо є щось більш-менш, то костюмом, а мені костюма не треба.
     
  20. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    У нас минулого року теж нога була 10,5, то демари на 13,5 нормальні були. Такщо можете не задумуватись і купляти.