Одяг та взуття для малечі - 4

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Burberry, 14 Серпень 2014.

  1. Gavil

    Gavil Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Хтось мав зимові костюми (штани+куртка) HM? Що скажете, варто брати?
     
  2. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Дівчата, скиньте в пп чи карму львівські інтернет-магазини, що дитяче продають
     
  3. Redvisitor

    Redvisitor Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    А хто купував термобілизну малявкам? Де шукати не за космічними цінами? Бо я щось 1000 грн за комплект не готова віддавати.
    Знайшла українську фірму Kifa, ціни приємні, може хтось мав? Як вона по якості?
     
  4. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Я робила закупку цієї фірми минулого сезону тут на форумі і своїм брала - дуже хороша якість і відгуки усіх замовників
     
  5. Pulupjak

    Pulupjak Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

     
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Купувала собі зимою, після кількох прань пішла катульками, та й термоефекту я не відчула :sad:
     
  7. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

  8. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Так, але на делікатному режимі.
     
  9. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Я вже докладно не пам'ятаю тих усіх правил, але точно у своїй темі постила інформацію щодо прання і там писалося, що типу прати в пралці не можна, бо режим віджиму знищує щось там і ефекту терму вже не буде...

    ---------- Додано в 23:26 ---------- Попередній допис був написаний в 23:25 ----------

    А, і прасувати термоодяг теж категорично не можна
     
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Ну свій набір я вже запорола, тепер ношу вдома, мала до свого ще не доросла, думаю цієі зими буде вже носити. То ж прати буду лише вручну і прасувати не буду, сподіваюсь все буде ок :)
     
  11. Osya

    Osya Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Дівчата хто має комбінезон фірми Esto 110 або 116 розміру дівчачий, незнаю чи куртки сильно відрізняються в обємі. Нам зараз є майже 103, брати 110 чи 116? Знайшла в неті якісь заміри то штани майже нічим не відрізняються, а от куртка на 4 см довша, а чи ширша заміру немає, хочеться щоб на наступний рік ще добра була(як запасна).
     
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    прати в машинці можна. але!!! тільки навиворіт і в режимі шерсть на найменшу кількість часу (кому щастить мати режим шовк, там легше).
    поліпропіленову взагалі краще навіть вручну не викручувати, а дати стекти. бавовняна, шерстяна, флісова і полістерова - так не бояться.
    краще прати часто, особливо якщо сильно спотіти
    прати бажано спецзасобом, оскільки звичайний, особливо порошковий, забиває тканину. це стосується також всіляких кондиціонерів і тд.
    не прасувати. не сушити на сонці-радіаторі-біля вогню-в сушарці\
     
  13. malicious

    malicious Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Де можна недорого придбати дитячу вишиванку (на 3 роки).Може бути машинна вишивка.
     
  14. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Як на мене, найбільший вибір вишиванок на Краківському. Можете ще з"їздити на "Юність" - правда там вибір досить таки обмежений.
     
  15. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Дівчата, хто мав зимові комплекти від "Кіко" й "Доніло"?...Яка ТМ краща?...Хочу щось пухове, бо тінсулейти та інші утеплювачі щось в мене довіри не викликають...Чи я дарма так думаю, й то нічим не гірше в плані тепла від пуху/пера?....
     
  16. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    я останні роки купувала своїм дівчатам зимові пальта "Кіко" на тінсулейті, мені вони були найкращі по дизайну, матеріалах, ціні і до того ж направду дуже теплі. Цього року шукатиму щось інше тільки через те, що то російський виробник ( "Доніло", "Білемі" також).
     
  17. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Ми мали Кіко на пусі, коли доці був 1 рік. Нічого поганого не скажу, тільки мені він здався важкуватим. Але моя мала ту зиму просиділа в візку і для неї суттєвою вага комбезу не була. Минулу зиму мали Лене на isosoft, то сподобався значно більше по всіх параметрах, легенький і тепленький. Цього року також Лене буду купувати.
     
  18. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Я старшому шукаю Рейму або Ленне, а меншому думала Кіко/Доніло, я чомусь була впевнена, що то німецькі...Але вже погуглила, й бачу, що помилялалсь. В мене менший не дуже ходитиме зимою, бо як показав досвід попередньої зими - в нас були прогулянки по брата в школу/назад/на секції, й все бігом. Малий у візку сидів, тому шукаю йому щось тепленьке.
     
  19. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    ми мали штани Ленне у віці 1,2-1,6 р. мала не те, що сиділа, вона спала у візку)) я коли купила ці штани на розпродажі в "антошці" за півроку до зими, думала, що то осінні, бо досить тонкі, як на звиклі пухові-синтепонові. потім з"ясувала, що вони зимові. і після цього в нас фаворитом є Ленне вже 4 рік.
     
  20. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    німецькі Diwa Club ( чогось я таке памьятаю, може і помиляюсь) але безподобні по якості, по вигляду типу кіко/даніло

    ---------- Додано в 01:13 ---------- Попередній допис був написаний в 01:10 ----------

    Андрюха зимою мав +/- 1,5р, мали ленне зимовий роздільний, і у візочку іздив багато ( тоді в вомарі був) і ходив потрошки, прохолодним не був. Зато комбез не заважав рухатись. Може ті кіко-доніло з часом і мьякшають, зминаються, но нові вони такі грубезні і колом стоять, що здається дитина маленька в них ледве ходитиме.