Одяг та взуття для малечі - 4

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Burberry, 14 Серпень 2014.

 1. Havronia

  Havronia Well-Known Member

  Шукайте відгуки по конкретній моделі (сайт, кідстаф), бо в одному розмірі одні можуть великомірити, а інші - в розмір. З досвіду легінсів/джегінсів некст на тендітну дівчинку - довжина відповідає зросту, а в талії широкуваті.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
 2. Orman

  Orman Модератор-бомба

  Залежить від моделі. Вам ті заміри нічого не дадуть.
  Нам зараз 7 р. йде розмір в розмір
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  В мене штани з Нексту стабільно маломірять. Маємо такі спортивні сірі, то моя мініатюрна п'ятирічка (ріст 102-104 десь) носить 116 розмір і їй не великі. Молодша, якій тільки буде 3 роки, носить на 4 роки джинси. Легінси 128 розміру на мою 7-річку впритик.
   
 4. Fish

  Fish Well-Known Member

  На жаль, такого розміру не маємо, для загальної інформації - на мою струнку 10-річку (зріст десь 140) добрі джинси на 10 років, але slim. Джегінси такого ж розміру широкуваті в талії (джегінси не діляться на slim/regular і не мають утяжок в поясі). Довжина якраз добра.
   
  • Подобається Подобається x 1
 5. Dusheska

  Dusheska Member

  Мамусі, можливо вже піднімалось таке питання, але в пошуку не знайшла нічого. Цікавлять зимові комбінезон Некст, чи підходять на наші зими? І як там з розмірами по верхньому одязі. Нам зараз 10 міс, вагаюсь чи брати на 9-12міс чи вже 12-18? Не хочу щоб був дуже великий, але і до кінця зими хотілось би доносити.