Одяг та взуття для малечі - 4

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Burberry, 14 Серпень 2014.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    українські Валді (Waldi) - вже кілька років їм не зраджуємо, носяться чудово, не деформуються, можна прати в машинці, підошва вміру гнучка, задник не ламається, липучки теж ок
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. marianast

    marianast Well-Known Member

    Мого малого натирають. Хоча ніжка в нього вузька і худа. Мені вони якісь дубові, хочеться молоточком їх добре простукати
     
  3. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Мені зетпол подобається
     
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Дивно, ми мали різні - і тапки різних конфігурацій, і кеди, і кросівки (дуже класні, легенькі шкода тільки що на шнурівках :) ) то жодні не натирали (нога середньої повноти) а підошва взагалі мені виглядає м'якшою ніж в польських Назо і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а які береш?
     
  6. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Багіра мому теж валді не підійшли. Він вже, правда, школяр.
    Казав просто незручні.
    Найкращі для нас були Бефадо по зручності.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    не підійдуть моєму, оті перші розміри були гарні, для менших ніжок. а чим далі тим твердіші і жорсткіші. хоча там є такі моделі дуже теплі, типу шерстяні, то вони такі мягенькі досить
    --- дописи об"єднано, 4 Листопад 2018 ---
    ми саме їх носили до 25 розміру певно, а потім не попадались добрі моделі, зверну увагу зараз, дякую
     
  8. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    В школі відмовилися від тапочок такого плану на перезувне.
    Перейшли на літні кросівки найк.
    Але для садку таки треба тапочки, мабуть.
     
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    мені здається твій не з привередливих)
    в мене подруга одна взагалі не розуміє чому я перебираю, бере свому любі недубові)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Akina може в нас модель невдала. Щось подібне :
    9AF860A9-8233-42A6-AAAF-D8F4B370868C.jpeg
    До того завжди брали італійські Grunland. Кращих тапочок, мокасин ще не бачила. Тепер їх не знаходжу ніде
     
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    в мого були босоніжки довший час, але як прийшло літо, вихователька сплутала, і він вийшов в них надвір, в грязюку)))
    наразі крокси, але йде до зими))
     
  12. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Ми до 36 ностли періодично.
    Ось такого плану
    Screenshot_2018-11-04-21-34-14-876_com.android.chrome.png
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    То був єдиний досвід Валді. Зараз взяла Mothercare на липучці, майже ОК, занадто тепло ніжці в них.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Може й так :girl_smile:Мені подобається, що вони не втрачають вигляд реально до кінця носіння (хоч Влад старається дуууже, йому від мене, певно, передався талант ''вбивати'' взуття :girl_haha:), не парять ногу (бо до цього він якраз чутливий), якісно зроблені і що українські :) Але згодна, що в кожного різні потреби і критерії оцінки :girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    В нас Валді були 1 р, то практично відразу поторочилася тканина в місці стику з підошвою, навіть не знала що так буває. Трохи невдалий досвід.
    А дітям купую Елефантен або Суперфіт, їх нерідко можна знайти на стоках, мені подобаються, вони теж не скаржаться.
    А, і в доці ще Равекс були двічі, дуже непогано, не дубові і мають шкіряну устілку.
     
  16. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Задоволена некстівськими такими:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    На бірочці, там де розмір.
     
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Дуже-дуже раджу елефантени. витримують прання в машинці. ноги майже не мокрі в мого малого - це страшенний важливий показник для нас. йому треба було 5 міс, щоб зробити в тканині дірки - і не покошлатилися і тд. порівняно з леміго - вау.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Ой, а я раз замовила на Нексті тапки для сина - прийшли якісь такі величезні, широчезні, виглядали як розтоптані)) Хоча розмір наш був. (Перед тим замовляла на Нексті гумаки малому - то розмір в розмір були.) Прийшлося ті тапки повернути, менші замовляти вже не ризикнула, бо виглядало, що вони все одно будуть заширокі.
    Поки що дитина ходить в садок в кроксах. Може й на зиму вони будуть - мій син в ноги не мерзне, вдома по плитці часто ходить босий.
    --- дописи об"єднано, 4 Листопад 2018 ---
    А де їх можна купити, бажано з приміркою?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я шукаю на кідстафі або на стоках.
     
    • Подобається Подобається x 1