Одяг та взуття для малечі - 4

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Burberry, 14 Серпень 2014.

  1. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Знайома купувала. Він був досить тонкий. То носили на теплу зиму. На холод брали ленне
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    В малого була курточка їхня, без низу. Цілком ок. Є вітрозахисна спідничка, купа кнопочок, защіпок, все зручно. А серед коліжанок багато вже брали минулоріч комбези цілі. Всі задоволені, до того носили Лене.

    Я взагалі прихильник більше термо-комбезів, але там і ціни відповідні.
    А так, як розглядається Ленне, Картерс, то серед них однозначно Тополіно виграє в рази.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    на холодну осінь і теплу зиму купила рейму. а на холодну зиму Kerri .
    суцільних не люблю. суцільні добряче великомірять.
    IMG_0442.JPG
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Як відносно Коламбіі? Щось я патєрялась). Не хочу великого, хочу якраз щоб був. Але доня в мене маленька. Ніхто її не міряв, але має зараз комбез на 68 см, то якраз. То брат на 74?
     
  5. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Коламбія трохи така маломірна загалом. Ми носили минулої зими 12М, то він і не особливо великий був. Зараз маємо демісезонний 12-18, то якраз, малого я зросту зараз не знаю, але десь середньостатисчний.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А ще розкажіть щось про термобілизну. Яку купити не за всі гроші). Треба для доні, щоб гуляти (вже ходить). І хлопцям, які взимку займатимуться футболом на вулиці (якщо все буде добре))).
     
  7. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    О теж послухаю, бо чула, але не знаю про неї нічого)) наскільки вона потрібна/необхідна/практична?
     
  8. Fish

    Fish Well-Known Member

    У нас якась простенька, куплена в Sela, коли ще у нас був магазин. Але ніби ок. Є тепер український виробник Turbat, дитячої ми не пробували, але знайомі хвалили. Чоловік має їхню дорослу, подобається.

    Ми її використовуємо на лижах або коли діти тренуються в холод на вулиці. Просто на прогулянки не вдягаємо. Ну, тобто можна, але аж такої необхідності, як на мене, немає.

    Вдягати її треба на тіло, зверху фліс.
    --- дописи об"єднано, 3 Жовтень 2018 ---
    А мені розкажіть, будь ласка, про кросівки з роликами - хтось мав? Як воно? Дитина хоче. Добре їздить на роликах, надіюся, що не мало би бути складно. Але їй проблема купити будь-яке взуття, боюся брати без примірки. Може вони є десь не в інтернеті, щоб поміряти?
     
    Останнє редагування: 3 Жовтень 2018
  9. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Я малій колись купувала бодіки joha, cubus, вдягала на тіло під звиклий одяг. Вони мають в складі шер сть , але на дотик м'які . В асортименті там і бодіки, і чоловічки, штанці , кофтинки


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Для нас найкращі - то Некст "косичка". Старша до школи рік відносила і вони не зіпралися. Мали також їхні з малюнками, то ті вже гірше перуться (не кошлатяться, але колір з часом втрачають). Польські нам значно гірше носяться.
    --- дописи об"єднано, 4 Жовтень 2018 ---
    Вони дуже добре сидять на дрібних дітках. Носяться і перуться добре, в мене дві дитини носили три сезони. Але курточка тонка. Ми носили з фліскою, а на сильний мороз або верх від Ленне брали, або "капусту" з одягу під низ. Ленне я розлюбила. Вони теплі, легкі, але дитина в них, як колобок. В мене мала ще любить просто на низ колготи і теплі лосіни під джинсовий сарафан, то з тою курткою від Ленне було дуже кумедно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Минулого року обидвом своїм брала костюми з полартреку, відходили від листопада до березня під термокомбінезони, я навіть не завжди фліски вдягала. В мокру холодну погоду вдівала термо під грязепруфи, теж було зручно.
    Я взагалі дуже люблю термоодяг, він легкий і теплий, діти і з гірки каталися, і в снігу катулялись, і по калюжах товклися, ні разу не змерзли. Бачила дітей і у вересні в дощ в таких костюмах, але то напевно треба мати два на заміну, щоб прати, там ж ручне прання рекомендовано + сушити не на батареї.

    А от шерстяне термо я щось не зацінила, малій раз вділа, меншому трохи частіше, але йому тоді півроку було
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, шукаю чоловічок (піжамку) теплий(фліс, махра) на 86см+ на свою Кві. порадьте куди глянути?
    бо накриватися не любить, а ночі вже холодні
     
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    їх завжди купа на кідстафі. чи ви офлайн шукаєте?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    зовсім забула про цей сайт. зараз гляну дякую!
     
  15. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    У нас пухова Columbia на 3-6 міс. Відповідає розміру
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    темобілизна буває декількох видів: відрізняється за типом тканини
    - синтетична
    - шерстяна
    - мікс

    Бавовняна то не термобілизна!

    Суть термобілизни - відводити вологу від тіла. По суті - вона не гріє, вона не дає змерзнути

    Склала порівняльну табличку шерстяної та синтетичної термобілизни
    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Так, знаю) Дякую)
    Я вже затарилась всім необхідним)) Ціни справді дуже приємні виходять. Раніше більше як -20 не було знижок. Цьогоріч у них якась фантастика)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Дівчата, а зимовий комбінезон на дитину 3 міс.(зараз,зимою буде +-6міс.) брати краще з закритими ножками/ручками чи відкритими?
     
    Останнє редагування: 7 Жовтень 2018
  20. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Я би брала зі закритими, всерівно топати малеча ще не буде, а так менше дірок - тепліше всередині )


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6