Одяг та взуття для малечі - 4

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Burberry, 14 Серпень 2014.

  1. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    А що скажете про зимові пухові комбенизони від Gap? Варті уваги?
     
  2. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Купувала в babyzone на Дж. Вашингтона. Вони є також в Антошці. На Кідстафі і Olx багато продавців пропонують ці комбінезони.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @lilochok, радила б синтетичний комбез.
    Reima дуже рекомендую, можна сміливо брати б/в з олх. А ще вязаний зимовий комплект може бути, якшо зима тепла :).
    Розмір беріть на 9-12 місяців. Хоча, деяких виробників можна брати і 12-18 місяців.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Дівчата, де у Львові можна купити тріко для гімнастики і танців на дівчинку 3,5роки? Можливо є якісь спеціальні магазини?
     
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    На Південному "Кришталевий черевичок" є, в дитячому ТЦ ближче до Щирецької.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. HalynaKv

    HalynaKv Member

    Магазин Овація, на Шолом-Алейхема, 15
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    А які чешки купувати на танці? На що звертати увагу?
     
  8. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Я мала (-ю) комбінезон пуховий від геп на 3-6 міс здається. Він дуже теплий, малий в ньому аж мокрий був (хоча в нас такі зими тут, недо-зими). Якість хороша, в мене він на ногах застібався і робився конвертом. Перестібала як комбінезон на ноги лише тоді, коли карсіт треба було
     
  9. Ari

    Ari Well-Known Member

    Можливо хтось мав взуття Флоаре ( Floare) як посилось?
     
  10. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Підкажіть де офлайн можна купити їх.
     
  11. Fish

    Fish Well-Known Member

    По-перше, уточнити на танцях, чи немає спеціальних вимог (десь просять чешки, десь шматяні балетки, десь взагалі шиють на замовлення). Якщо немає, тоді просто міряти, вони бувають дуже різних фасонів. Знаю, що ті, що є в Антошці, моїй дитині були вузькі, тиснули. Ще десь шви всередині випирали. Підійшли Берегиня (? здається), вони ширші.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  12. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    На Коперника у дворі є магазин Арабеска, Від центру не доходячи до турфірм. Там є вивіска.
     
  13. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дорогі мами, яких торгових марок купуєте колготки дівчаткам, щоб не кошлатилися, з яскравими малюнками (в мене справжня дівчинка, яка сірих не любить) і щоб хоч сезон витримали?
     
  14. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    @Happy Fiancee досі брала Гату і Волу. Нам підходили. Зараз в пошуках бо 152-158 розмір дуже рідко зустрічаються і кольори і принти вже не такі гарні, хоч ще попадаються. Гатта має гарніші візерунки, особливо розміри маленькі від 98 і до 140. Потім вже не такі цікаві.
    Ще гарні є колготки Pier Lone. Їх ми не носили бо мала не любить ззаду на попі 2 полоски. А от шкарпетки їхні добре носяться і є гарні моделі
    --- дописи об"єднано, 12 Вересень 2018 ---
    Ще Гатта подобається тим, що є демисезонні колготки, а є серія Кото лайн тонесенькі але не капронки.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Gatta, колготки брала ще минулого року весною, зараз мала ще доношує їх, якістю повністю задоволена. Їхні шкарпетки також улюблені в дитини, від дюни не признає.
     
  16. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    У Львові не знаю)) Я з Ужгорода)
    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, що скажете за зимовий комбінезон від Carters? Хтось мав, як носиться, переться, чи теплий? Ми тільки почали ходити, тому будемо і падати, і лазити). Чи краще таки Ленне?
     
  18. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    @Rodionochka я би брала ленне. Але ціни на них цього року((((дивіться в магазині і шукайте на кідстафі. Там трохи дешевше
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Можете собі глянути ще в сторону Topolino. Вони не на стільки в нас популярні, але направду дуже достойні комбези і ціна супер. Від картерсу в рази кращі, і від ленне також. Будете довольні, думаю. А розколірки там:girl_dance:
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  20. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Ви їх мали? Минулого року на них дивилась але трапився мені ТСМ за дуже доброю ціною і купила його. Ще цього року буде в ньому ходити. Але на другу половину зими потрібно буде інший. А там і акції прчнуться) Можна брати тополіно?