Одяг та взуття для малечі - 4

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Burberry, 14 Серпень 2014.

  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    як людина, яка купує тільки відкриту пятку (щоразу як малий пробує закриту - це караул), то мені хіба закрита і попадається :girl_crazy:
    елефанттени на вузьку ногу, кларкси спортивні, екко, правда важчі за кларкси, але цілком на широку ногу можуть бути, джеокси. я шукаю сток.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, де "вживу" можна купити гумачки Літма, ті про які @Akina писала раніше? І дайте якісь поради щодо гумачків...Які нюанси враховувати...І ще цікавить запас см на майбутній сезон, бо на один сезон щось не дуже хо купувати.
     
  3. Optima

    Optima Member

    Дівчата, а що дхлопчику 4 рочки купити на пляж? Маю звичайні босоніжки, крокси трохи задорогі..
    І хто водить діток в басейн, потрібно купити шл опанці? Чи гумові босоніжки? Підкажіть)
    --- дописи об"єднано, 22 Травень 2018 ---
    Вже третій рік підряд малий носить турецькі Tiflani, вони анатомічні, шкіряні з супінатором. Купую в Перлинці на Південному. Ціна 1000-1100
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Fish

    Fish Well-Known Member

    Мої ходять в "кроксоподібних" сабо такого плану:
    [​IMG] На пляж зручно, якості на один сезон цілком вистачає. Коли ходили в басейн, вдягали теж їх.
     
  5. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Optima, згідназ @Fish. Мій мав і крокси і
    Це найзручніше. В*єтнамків не любить. Біля басейну взувала аквашузи. Коли ходи в садочковий басейн - брав в*єтнамки.
     
  6. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Зараз на Джордж акція -20 на дитячі речі. Там є клоги по 5 фунтів. Хтось їх мав, нормальні. Минулого року мали крокси, на секонді за копійки знайшла. А цього року нічого не попадається, а на нові ціни космос.
     
  7. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Маю випускницю, надумала плаття з нексту замовити, але є лише на 6 р., ріст 116, а в малої вже повних 116 є. Не хочу, щоб впритик...
    що порадите? Є шанс, що воно великомірне чи може можна якось в неті знайти його реальні заміри? Пробувала, але не знайшла чи не вмію шукати))
    Купить Розовое жаккардовое платье для выпускного с розами (3-14 лет) from Next Ukraine
     
  8. tuti

    tuti Well-Known Member

    Не знаю чи дуже допоможу, тому що в мене син, але йому беру футболки на 5р, а штани на 6р і мають ще запас. ріст у нього 121 см. тому мені здається, що вам 6 мала б бути добра, тим більше некс великомірить
     
  9. Cандра

    Cандра Member

    @Meriroma на англійському next є чудові відгуки про це плаття) кажуть, що йде в розмір. Якщо плаття не підійде - можна повернути (укрпошта по Львову).
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

  11. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Дівчата, маю код на некст знижка 150 грн на покупку 1500. кому треба пишіть)
     
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Підкажіть по розмірах....Малий має 100см росту. Замовила йому футболки дитячі на це літо 110 см. Ну наче норм зараз. Тепер хочу закупитись на осінь-зиму. Розкажіть зі свого досвіду - брати 116 см? Не буде завелике?
     
  13. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Залежить від виробника. Якщо розміри повномірні, то 116 на осінь-зиму буде завелике.
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Дівчатка, хто купував діткам одяг Mango, порадьте з розмірами. Вони маломірять чи повномірки? Хочу малому піджак до школи взяти, а там розміри 7-8 (128 см) і вже 9-10 (140 см). Зараз син має 128 см зросту, стрункий. То отой 7-8 буде ок? Бо і трохи запасу хочеться.
     
  15. silvia

    silvia Well-Known Member

    Хтось бачив гарні чорні хлопчачі кардигани? Піджак категорично не хочу, а от кардиган гарний охоче.
     
  16. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Підкажіть, будь ласка, по польському СМИК, як там з розмірами. Чи підходить одяг для худеньких діток?
     
  17. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Я б сказала, що не дуже. Доня десь 12 кг і 90 см. То "доношує" минулорічні платтячка 80 р. Легінси 80 р вже стали гп 3/4, а на попі ще висять. Хоча в нас більшість речей смик, тому що ціна/якість для мене найкраща на ринку)

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Мені посередник сказала, що маломірить на розмір. Не вірити? ))
     
  19. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    А що саме вас цікавить??? Бо з маломірними речами, для своєї доні, ще не зустрічалась. Можу говорити за речі до 98 р.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Футболочки. Там зараз розпродаж на сайті.