Одяг та взуття для малечі - 4

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Burberry, 14 Серпень 2014.

  1. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Своій малій джeгінси бeру кольору під джинс, підходить під всі шкарпeтки, лосінки є бeз малюнків, з малeньким малюнком і 7 пар шкарпeток під ті лосіни. (купляю в колір лосінок, алe є різні в наборі, тому підходять майжe всі). Алe ми пeрeважно лосінки одягаєм літом під сандалі, тому шкарпeток нeпотрібно. Шкарпeточки бeру завжди Next.

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Можна комбінувати кольорові легінси з якимись нейтральними шкарпетками чи, навпаки, нейтральні легінси і кольорові шкарпетки. Ну, або купувати зразу комплектами легінси-шкарпетки.
     
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я таки відчувала... в мене це ніколи не було повязано, взагалі,.а тут цілий місяць не можу скласти докупи...зразуміла, що до білих маю тонкі біленькі шкарпетки, до синій дам темні з малюнком , а от кольорові треба думати. Прям як в жінок, туфлі під плаття нє, я так не вмію..скільки вчитися..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Сину потрібні сандалі 27 розміру із закритим задником. Які хороші виробники таке пропонують?
    Раніше завжди на літо були екко, але у них закритий задник лише до 26 розміру. Що порадите?
     
  5. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Дівчата, порадьте, будь ласка, гумові чоботи.
     
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    мені подобаються польські леміго. але це ева піна. вони легкі і на високий підйом налазять. правда без їх вставного носка. бо він не стрейчевий
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я фанат наших українських Літма - вже, певно 5 розмірів малому купувала (бо нам ніколи однієї пари на рік не вистачає - переростає швидко :sad: ). Мені подобаються більше ніж Демари, підошва не "дубова", виглядають гарно і ціна дуууже приємна :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    вони продаються в магазинах чи то треба шукати ростовки десь в неті?
     
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я завжди в інтернеті купувала (оффлайн малому взагалі рідко якось купую взуття-одяг :) ), в них є свій сайт, та і на кістафах-олх повно є без ростовок, поштучно.
     
    • Корисно Корисно x 1
  10. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Дівчата, ніхто не купує 3-річним дітям сандалі із закритим задником? Бо чомусь не можу таких знайти ніде (хорошої якості).
    Я теж за максимальну відкритість і гнучкість взуття. Але в сина вальгус, ортопеди кажуть носити ортопедичне взуття або хоча б таке, яке добре фіксує п‘ятку. Я не хотіла ортопедичного, тому досі ми купували екко чи суперфіти, там задники не надто тверді, але фіксували нормально. А тепер нам потрібні сандалі 27 розміру - і бачу, що це проблема. Може хтось бачив, де такі є? Чи краще купити гарне і зручне ортопедичне взуття (де його знайти)?
     
    Останнє редагування: 14 Травень 2018
  11. fillette

    fillette Well-Known Member

    Якраз знайшла малому цієї марки. Вони будуть добрі на широку ногу?
     
  12. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Подивіться д.д.степ. Вони шиють босоніжки з закритими п'ятками
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    З дешевших можна глянути Calorie. Там є шкіряні, м‘які, гнучкі з закритим задником. З дорожчих - dr. Martens має з закритим задником.
    Щойно на сайті інтертоп подивилась, бо теж своїм шукаю, то є з закритим задником джеокси, кларкси, тімбери, еко теж є.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    А де їх можна поміряти офлайн?
     
  15. Fish

    Fish Well-Known Member

    Бачила взуття цієї фірми в магазинах Магнет (на Князя Романа і на Дорошенка). Чи там є саме босоніжки з закритою п'яткою, не звертала уваги.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    А який розмір Ви шукали на сайті Інтертоп? Бо починаючи з 27 розміру там взагалі жодної моделі з закритим задником немає (для хлопчиків).
    Щодо Dr.Martens - вони продаються десь офлайн, щоб поміряти? Бо я їх і в неті щось не можу знайти, хіба на олх попадаються, але саме сандалів із закритим задником не бачу щось.
    Дякую за інформацію про Calorie. Це ортопедичне взуття, так? Бачу, що тут є великий вибір сандалів з закритим задником. Але знову ж таки: чи є вони десь у Львові, щоб поміряти? Бо якось не ризикую купувати взуття дитині без примірки, тим більше про цього виробника вперше чую. Ви купували взуття цієї фірми?
     
  17. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я дивилась трохи раніше Інтертоп, то було трохи сандалів з закритою п‘яткою, зараз і справді нема внаявності.
    Мені в Лондоні в магазині купували. В нас хіба онлайн замовляти.
    Так, малому брала цілу ростовку на лідеропті. Ще цього літа останній розмір з неї доношує 26 (устілка 17 см.). Як на мене, вони трохи великомірять. Бо кросівки джеокс носить 28, адідас - 27. І всі +- на одну устілку йдуть.
    Взуття Calorie не дороге, але якісне, виробник - Туреччина вроді.
    Тут на ДП бачила, що роблять закупки з Лідеропт, @kewa вроді.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    На шуварі є. Точно розташування не підкажу, верхній поверх. Я дітям теж Калорію брала минулого літа, задоволена.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Дуже дякую за допомогу, дівчатка! А хтось купував взуття Minimen? Його можна знайти у Львові?
     
  20. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Я купувала гумові чобітки українського виробника Alisa. Нам з сином сподобалися: зручні, гарні, не промокають :girl_crazy:. Купувала в Антошці.
     
    • Подобається Подобається x 1