Одяг та взуття для малечі - 4

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Burberry, 14 Серпень 2014.

  1. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я не знаю, де йти, все купую онлайн, гляньте на фірму Ergee дуже люблю їхні шапки, замовляла на кідстафі
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    А підкажіть, хто у Львові шиє гарні трикотажні шапочки на замовлення. Щоб лекала були такі, що дитині не злізає з голови і на очі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ні, просто треба вдалу модель. Я б в магазині купила, але на замовлення цікавіші шиють.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Хто підкаже де купити костюм на хлопчика 3+ місяці -може бути сорочка і штанці , може смокінг ,хочу щоб мій джентельмен гарно виглядав
     
  6. Online

    Online Well-Known Member

    Гляньте Next, Mothercare. На рахунок смокінга не знаю, але святкові комплекти з метеликом там зазвичай є.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Магнолія

    Магнолія New Member

    Дівчата допоможіть, будь ласка, зорієнтуватися у кількості дитячого верхнього одягу і взуття на весну-літо. Дитина перша, досвіду ще немає. Синочку буде 7 місяців. Є демісезонний комбінезон джинсовий і досить тепла флісова курточка з синтепоном. Що ще потрібно докупити. Вітрівку? Чи не така вона і потрібна? І яке взуття на перше літо купувати. Босоніжки, а на холоднішу погоду? Запуталась зовсім. Дякую.
     
  8. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Доня з квітня. То минулого року, взуття, таке реальне, що малеча в ньому ходила, купили лише в червні(дитині на той час 14 міс.). На мою думку вам взуття знадобиться десь на осінь.
    Та й з одягом теж сильно не накупишся, в такому віці діти ростуть дуже швидко, то й багато речей не потрібно.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Дівчата, знаю що обговорювали вже 100 разів, але мушу спитати. Запас 0,5 см у взутті на весну і літо це не буде замало? В малої досить повільно росте ніжка, за осінь- зиму виросла десь на 3 мм. Маю можливможливість взяти хороше взуття, але ми якось зараз між розмірами. Ніжка має 14 см, а розміри 14,5 і аж 15,4. Хелп!
     
  10. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Для нашої ножки я ніколи на 0,5 см не ризикувала, бо нога у нас росла досить швидко. Зараз уже так не росте, але на демісезон беру до 1,5 см запасу, на літнє - 1 см, бо ніколи не вгадаєш, коли буде стрибок росту. Але ви дивіться по вашій дитині.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Взуття залежить від того,як рано піде.
    Ми в 10 міс терміново купували чоботи,бо хотів ходити)
    Босоніжки вибирайте такі,щоб гарно фіксували ніжку.

    Як тільки почне ходити,буде багато падати, то ми для міста мала легкі штанята,щоб не побити колінця, для природи - шорти.
    Одягу трохи треба на запас,бо буде вимазуватися,якщо дасьте волю самостійно їсти,вимазувати одяг, падати,вивалюватися,як буде непосида)
     
    Останнє редагування: 7 Квітень 2018
  12. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    В сина ніжка скачок робить влітку. Осінь- зима повільно росте, а влітку скачок. На зараз я би брала 14,5 півтора см запасу то забагато.
     
  13. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    хто знає чи можна якось поновити блимання в кросівках тих , що світяться? я малій в несезон купила clibee, там світиться так під пяткою - і от один не світить. Я ще як купувала то один шось тугувато включався, а тепер і взагалі не світить? то можна якось поремонтувати?
     
  14. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В нас були Clibee, один посвітиа пару хвилин, інший один день. Батарейки теоретично можна змінити (вони під вшитою внутрішньою устілкою), але продавець погодилась на повернення, бо то явний брак. Дуже мало світили.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Навчіть мене вдягати доньку в лосіни, джегінси, легінси та іншу штуковину. З малим в мене проблем не було, а тепер мене просто висаджує, що колір шкарпеток не такий як колір легінсів і я висну..воно ж все з малюнками, квіточками іншими відтінками рожевого, ау, як це витримати? Просто чисте і не вирвиоко, як з малим, не проканує, "образ" не той...та і без шкарпеток ще трошки зарано топати, літом відчуваю, буде трохи легше.
     
    • мімімі мімімі x 1
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Білі шкарпетки, маю пару пар "на вихід". А на кожен день мені все одно як то все виглядає, бо деколи дитині хочеться вийти на вулицю в піжамі, а деколи в гумаках, а ще пару раз на день можна щось на себе порозливати, тому краще забити
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я щось туплю.. а навіщо щоб відтінок.колір збігався?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ну вона така зразу виглядає...типу натягнули що було....і якось так неоднорідно, тут сиужки, там пташки, там квіточки - в одном флаконє.
     
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    та ну.. зара в тренді різнобарвність. і скучно коли все одного кольору) в Роми є шкарпетки зелені з синіми м)ячами і сині з зеленими м)ячами) то я інколи даю одну з тої пари. другу з тої) кумедно)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Креативно Креативно x 1